Treść opublikowana przez davidlive
- B7 Crew
-
B7 Crew
Od jakiego nr vin w 1.8t byl montowany nowy sterownik ( nie wiem jak to nazwac) licznika. Chodzi o to że chce zamontować zegary od rs4 a podobno nie do kazdej b7 podchodzi taki mod. Podobno można sprawdzić to w etce ale nie moge znaleźć.
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Witam, od czego władaliście przepływkę 3"? ma ktoś jakieś foto, podpowie ktoś jak założyć?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co Ty pier...... za przeproszeniem, pewnie miałeś piasty krzywe albo prowadnice wywalone nie ma takiej opcji zeby 288 hamowalo gorzej niż 312 na nowych zestawach.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Oz plus ferodo. Ale warto choć 312 założyć. A najlepiej 321. Jak cos to 312 mam choc lepsze by byly 321.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Chodzi bardziej o działanie niz cenę.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dziękuję bardzo :-D Uruchomie silnik pobrykam troszke i robie te mody. Mialem jechac na wakacje w sierpniu do Chorwacji ale przełożyłem na wrzesień i Turcję. Teraz pytanie o kolektor czy brać ten nierdzewny czy żeliwo?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Co oznaczają te symbole ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dzięki za wyjaśnienie To w takim razie jakiego turbo szukać?, TD04 16T i dopiero je modzić, czy może od razu do peruna
- B7 Crew
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
dokładnie i niech zrobi wcześniej sprint 1/2/3/4/5 powiedzmy do 200km/h to na 5 biegu z 267 koni zostanie 210... pozatym hamownia hamowni nie równa loga niech pokaze Chcesz mojej rady jak nie masz czasu grzebać zostaw auto u gregora powiedz co chcesz i Ci zrobi tak, że będziesz zadowolony bez druciarstwa Prosiłem go aby sie tutaj pokazał z autem, zobaczymy. Podobno autko dobrze działa, skoro na icka wydajnego to dlaczego po sprincie ma spaść moc? Gregora znam dobrze, jest gość spoko, ale problem jest jeden i to chyba ze mną Muszę co tylko sie da zrobic sam, i gdybym wkładam tego tedeka to włożę go własnymi rękami, iscka tipa i wydech zrobię sam, po przyjeździe do pl kupuje tiga i uczymy sie spawać Kolektora spawać się nie podejmę ale reszte jak najbardziej dam radę, mam dobrego nauczyciela spawania, wystarczy krata piwa troche czasu i można wszystko zrobić Panowie dziękuje wam za dobre rady, ale to nie taki prosty wybór
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dziś dzwonił do mnie kolega,ma paska z aeb i przed weekendem byl na hamowni. 267km i 370 nm Turbo hybruda k03-073,kolektor serja. Twierdzi że po wymianie kolektora powiniej uzyskac jeszcze pare koni. I jaki sens przy takim nm montować td04 ? To i tak jest n granicy. U mnie w avj pewnie tyle nie usyskam co w aeb ale 260 powinno dać, a wiecej i tak zniszczy silnik. Ciężka sprawa co wybrać.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
To już coś tam wiem. Teraz kwestia intercoolera, jaki kupić, czy te gotowce allegro daja rade czy lepjej coś ulepić??
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=-_QSnOsih8s stare ale dopiero dziś posluchałem
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Patrzylem dobra stronka. Pod takie mody dawac przeplywke 3?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dobra ale jakie turbo kupić pod takiego kita. Podal bys np nr albo przykład aukcji. tych 16 jest sporO fajnie ze psują pod kolektor t25, 400 żeliwo i heja
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
W planach to mam kupić silnik i porządnie go zrobić na dobre moce albo wstawić 2.7bit. Ale to odległe plany, kase na to mam ale za mało czasu. Silnik sprawdzę dokładnie, zobaczymy co się wstawi, ale wszyscy z kimkolwiek nie gadam piszą że TD lepsze. Taki przykład: Z tego co wiem to na 16t moce w okolicach 290 są już powiedzmy na 90% wydajności turbiny, ja chce auta w miare bezawaryjnego zrobic mu około 270 z fajnym momentem i to powinno chwilkę polatać. No moc jak moc bardziej chyba przebieg i ilość momentu
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Wspawaj sobie cokolwiek nawet żeliwo byle tylko wiekszej średnicy i byle wywalić kata.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
I właśnie takich opini potrzebuje. Dzięki. Fele znośne ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Moja wina. Troszkę źle posta napisałem. Tarcze mam od s4.zaciski od a6 c6. Z k03s jest taki temat ze caly swapik robie w kilka godzin. Wydech mogę zrobic duży nawet teraz pod stare turbo i potem włożyć tylko nowe i gra. Ale jest jedno ALE ta turbina jest trasznie "wycisnięta" ch..j wie jak to sie będziesz zachiwywalo np za rok. Bryka ktoś dłużej na takim wynalazku ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Bo chce v3 albo air. I NA POKŁADZIE NOWE KÓŁKA MYSLĘ ŻE IDEALNA SPECYFIKACJA DO B7 19'/8.5' ET 35 NA TYŁ EWENTULANIE DYSTANS
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak ori z B7 lub C6 to tak TAK TYLKO CZY Z B6 TO TO SAMO CO B7 to samo
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
No staram się, muszę teraz jeszcze dokupic blendę na przód i z chęcią bym zmienił gril na taki od esy ale to drogi temat. Korci mnie rns-e i bixy, ale wcześniej chyba zrobię cały nowy lakier i dam listwy drzwi w kolor grafitowy i tylna dokładkę. Co ciekawe juz nawet kumpel mi zamotał materiał na DP, muszę dokupić tylko plecionkę z nierdzewy i złączki i będzie komplecik Tylko cały czas myśle czy zakładać jakies TD04 czy tą wydumkę k03rs2 czy jak to zwał. Ku%%%% to ma za***rdalać a dlaczego poszły w świat? Sa spoko, przetoczone raczej bardziej profilaktycznie bo kolega mówił że nic im nie było. Kupiłem je na forum podobno po przebiegu kilkuset kilometrów i faktycznie sporo ponad 29mm mają.