Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. Fajna furka na fajne mody a wiem co mówię ;-) Nie baw się w chipy tylko wkładaj k03s wtryski icka i rob minimum 240ps bo to ciężka buda i dopiero taką mocą w miarę jedzie.
  2. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jaki zestaw sprzęgła przeniesie 500nm? Silnik 1.8t skrzynia 6 biegów. Mam awx i juz wiem ze to będzie za mało.
  3. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podejdzie pompa paliwa od esy do 1.8t?
  4. ile takie jarzma od c6 kosztują nowe? Moze bym sprzedał te pod 300 i dal od razu 330 ;-)
  5. Jest ok. Jak na pierścieniu centeujacym dobrze siedzi to nic nie ma prawa sie stać.
  6. Dokładnie. Sam mialem ajl i pompa podchodzila do aeb bez problemu.
  7. No to właśnie o tym mówię. Zasme zaciski i oslony 1500 warte a jak klocki i tarcze ok to za calosc z 200 można dołożyć
  8. Zbij troche cene i popytaj jakie sa tarcze i w jakim stanie. Jesli maja cos mięsa i sa np ori to warto bo składanie tego wyjdzie więcej. Najlepjej kupić bez tarcz i klocków i przewody też nie są Ci potrzebne
  9. Np dlatego że są alu i lżejsze
  10. To wiadomo, ale chodziło mi raczej o to co jeszcze moge wymienić aby wzmocnić silnik oczywiście poza ingerencja w tłoki i wał
  11. Oslon nie krecimy dk piasty tylko do zwrotnicy. Poszukaj takiej od s4 i po klopocie
  12. niby dlaczego to mało ?
  13. A co wymieniam przy okazji wkladania kutych korb?
  14. Dobra a ciezko to wpasowac w ori puszkę? Panowie jaką w AVJ mam średnice sworznia 19 czy 20mm? chce kupic kute korby i wypadało by wiedzieć jaka średnica
  15. Witam Panowie czytałem troszkę po zagranicznych forach i z tego co sie dowiedziałem niezły jest gwint DGR http://allegro.pl/show_item.php?item=4871108792&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Ma ktos z Was cos takiego zamontowane? Jakie opinie?? Sprzedaje swoje KW inox V1 bo nie ma regulacji, chce troszkę pobrykać po miedzianej górze i szukam czegoś z regulacją V3 albo ten DGR ale patrząc na ceny V3 w porównaniu do tego DGR
  16. A jakie wtryski dla mocy około 330 i jaki reduktor. Ogólnie dał bys przykładowy zestaw od butli po wtryski co zastosować aby dawało rade
  17. A co w przypadku mocy w granicach 300 może troszke wiecej? Turbo bedzie spore to i doładowanie nie bedzie mysle mega wysokie.
  18. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a w twoim to nie ma czasem kilku rzeczy wiecej niz "audi przewidzialo"? Pytam czy to cos da i czy warto to montowac. Szkoda mi tego wywalić a juz stało na gieldzie i nie było chętnych.
  19. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    da rade to uruchomić ? Przecież lewą u siebie masz z takim zaworem. To wybacz ale nie zauważyłem aby tam cos takiego było i można by to na wie rozdzielić ewentualnie z jednego kabla ?
  20. 72?? to ile tam gazu wchodzi?
  21. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    da rade to uruchomić ?
  22. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do czego służą czujniki w poduszkach silnika od s4? Mam takie, warto je do 1.8t wkładać będą twardsze?
  23. Sporo się różnią od serii. Czemu ta dysza taka długa ?
  24. Pany tak na szybko prosze mi tu podać z laski swojej czy te wtryski podchodzą do avj http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html Powinny chyba 300+ ogarnąć. Czy dawać 630 ? O i pany jaka pompe wkladac, najlepjej jakąś ori moze np z s4 b6/7 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.