Treść opublikowana przez davidlive
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro " Czarna audirka :) "
Fajna furka na fajne mody a wiem co mówię ;-) Nie baw się w chipy tylko wkładaj k03s wtryski icka i rob minimum 240ps bo to ciężka buda i dopiero taką mocą w miarę jedzie.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ile takie jarzma od c6 kosztują nowe? Moze bym sprzedał te pod 300 i dal od razu 330 ;-)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest ok. Jak na pierścieniu centeujacym dobrze siedzi to nic nie ma prawa sie stać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie. Sam mialem ajl i pompa podchodzila do aeb bez problemu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to właśnie o tym mówię. Zasme zaciski i oslony 1500 warte a jak klocki i tarcze ok to za calosc z 200 można dołożyć
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zbij troche cene i popytaj jakie sa tarcze i w jakim stanie. Jesli maja cos mięsa i sa np ori to warto bo składanie tego wyjdzie więcej. Najlepjej kupić bez tarcz i klocków i przewody też nie są Ci potrzebne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Np dlatego że są alu i lżejsze
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
To wiadomo, ale chodziło mi raczej o to co jeszcze moge wymienić aby wzmocnić silnik oczywiście poza ingerencja w tłoki i wał
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oslon nie krecimy dk piasty tylko do zwrotnicy. Poszukaj takiej od s4 i po klopocie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
niby dlaczego to mało ?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
A co wymieniam przy okazji wkladania kutych korb?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Dobra a ciezko to wpasowac w ori puszkę? Panowie jaką w AVJ mam średnice sworznia 19 czy 20mm? chce kupic kute korby i wypadało by wiedzieć jaka średnica
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam Panowie czytałem troszkę po zagranicznych forach i z tego co sie dowiedziałem niezły jest gwint DGR http://allegro.pl/show_item.php?item=4871108792&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Ma ktos z Was cos takiego zamontowane? Jakie opinie?? Sprzedaje swoje KW inox V1 bo nie ma regulacji, chce troszkę pobrykać po miedzianej górze i szukam czegoś z regulacją V3 albo ten DGR ale patrząc na ceny V3 w porównaniu do tego DGR
-
1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.
A jakie wtryski dla mocy około 330 i jaki reduktor. Ogólnie dał bys przykładowy zestaw od butli po wtryski co zastosować aby dawało rade
-
Sens swapu cewek
A co w przypadku mocy w granicach 300 może troszke wiecej? Turbo bedzie spore to i doładowanie nie bedzie mysle mega wysokie.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.
72?? to ile tam gazu wchodzi?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sporo się różnią od serii. Czemu ta dysza taka długa ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jaki nr tych 630 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany tak na szybko prosze mi tu podać z laski swojej czy te wtryski podchodzą do avj http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html Powinny chyba 300+ ogarnąć. Czy dawać 630 ? O i pany jaka pompe wkladac, najlepjej jakąś ori moze np z s4 b6/7 ?