Treść opublikowana przez davidlive
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No to sie sprawa rypła, i teraz pytanie czy podejdzie mi do b7Q?
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Dałbyś jakieś foty tych icków, ciekaw jestem czemu aż 3. Masz tak Q dołożone czy męczysz się na FWD?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W b5 jest tyle samo placu co w b6/7 dlatego pisałem że do tych 3 modeli nie włożysz tak prosto, oczywiście da sie to zrobic ale wycinanie dziur w tej kierownicy trochę mija sie z celem. Co do b8 to nie mam doświadczenia
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Jest kilku ludzi z tymi licznikami. No ja chciałem US, tzn brałbym i EURO ale taki sie trafił tanio to mam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
i nie podchodzi pod wahacze
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
w sumie nie, trzeba tylko dobrego fachowca i ne ma kłopotu. ale licznik mega
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale do b5/6/7 tego nie włożysz tak latwo
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
a masz temat żebym go podpatrzył ?
-
SWAP 2.7BIT do B7
No włąsnie tez nie pamiętam, wiem że problem może bych w zasadzie tylko w samym pasie przednim. Ale np dowiedziałem sie że skrzynia z S4 nie podchodzi tak p&p jak sądziłem a moja 6 z BFB nie wytrzyma zbyt dużego momentu
-
SWAP 2.7BIT do B7
Witam, ostatnio sporo modów chodzi mi po głowie, swoje 1.8T planuje modzić ale coraz bardziej kusi mnie perspektywa posiadania pod maska podwójnie doładowanego V6, moc od startu jest sporo większa niż nawe modzone 1.8T, nie wspominając juz o momencie i kulturze pracy. Wiem że było sporo modów B6 z tym silnikiem, ale nie widziałem jeszcze B7. Mam kilka pytań Czy pas przedni b6 jest zamienny z b7? Wiem że do modu w B6 używa sie chyba pasa przedniego od 2.5 diesla bo musi być visko, a co z b7, też szukać od 2.5 tdi?? Problem w tym że 2.5 tdi nie było u nas za wiele. Jesli jest takis temat opisujący know how jak zrobic taki mod, co kupić i co wymaga przeróbek to proszę o link i można temat zamykać ale ja nie znalazłem.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A korby arias ??? niby USA
-
Polecane opony letnie
Polecam CSC5 , miałem wcześniej na b5 18" teraz mam na b7 19", i sa cichę i za***iście trzymają, polecam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
aaaa sory ja mam od a6
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Założysz, ja takie mam, ale sa one troszkę inne niż te z s4 np.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Czy to bedzie żeliwo czarna czy nierdzewna to nie ma dla mnie znaczenia ch e najlepsze i tyle. Żeliwo wydaje się też być najmocniejsze. A co z wg zewnętrznym? Bawic się w to czy nie ma sensu ? Nowe foty w temacie Panowie
-
Sprzeglo 1.8t
nie, 240 żadne ori nie podchodzi, ja modziłem na innym zamachu i innych wszystkich gratach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na pewno?? z róznych źródeł słyszałem ze 320-330 to już max, a podejdzie taka pompa do b7Q?
-
Sprzeglo 1.8t
mam 6 w 1.8t i sprzegło jest 288, tzn ori takie było jak cos to mam komplet AWX po przbiegu 1500km , nawet nie dotarte, wleciał 240 bo to byłoby za słabe na mody
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pompa od 2.7 bit nie ogarnie 350, nie ma opcji. trza szukać od s4 4.2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ja od kilku lat tarcze maluje zwykłym czarnym matem, ostatnio nie kupowałem nowych tarcz tylko tak się jakoś trafia że kupuje używki albo mam w zestawie który kupie, tracze piaskuje, toczę, i maluje bez podkładów i w moim starym secie 32 który teraz siedzi u kolegi tarcze są już 3 sezon i nie ma śladu rdzy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaki w zestawie S4 poza piastami i tarczami może być powód bicia?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale co ma do tego sam abs? Przecież on reaguje dopiero przy zblokowaniu kół. Chyba że się mylę ?