Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. No to sie sprawa rypła, i teraz pytanie czy podejdzie mi do b7Q?
  2. Dałbyś jakieś foty tych icków, ciekaw jestem czemu aż 3. Masz tak Q dołożone czy męczysz się na FWD?
  3. W b5 jest tyle samo placu co w b6/7 dlatego pisałem że do tych 3 modeli nie włożysz tak prosto, oczywiście da sie to zrobic ale wycinanie dziur w tej kierownicy trochę mija sie z celem. Co do b8 to nie mam doświadczenia
  4. Jest kilku ludzi z tymi licznikami. No ja chciałem US, tzn brałbym i EURO ale taki sie trafił tanio to mam.
  5. i nie podchodzi pod wahacze
  6. w sumie nie, trzeba tylko dobrego fachowca i ne ma kłopotu. ale licznik mega
  7. ale do b5/6/7 tego nie włożysz tak latwo
  8. a masz temat żebym go podpatrzył ?
  9. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    No włąsnie tez nie pamiętam, wiem że problem może bych w zasadzie tylko w samym pasie przednim. Ale np dowiedziałem sie że skrzynia z S4 nie podchodzi tak p&p jak sądziłem a moja 6 z BFB nie wytrzyma zbyt dużego momentu
  10. davidlive opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, ostatnio sporo modów chodzi mi po głowie, swoje 1.8T planuje modzić ale coraz bardziej kusi mnie perspektywa posiadania pod maska podwójnie doładowanego V6, moc od startu jest sporo większa niż nawe modzone 1.8T, nie wspominając juz o momencie i kulturze pracy. Wiem że było sporo modów B6 z tym silnikiem, ale nie widziałem jeszcze B7. Mam kilka pytań Czy pas przedni b6 jest zamienny z b7? Wiem że do modu w B6 używa sie chyba pasa przedniego od 2.5 diesla bo musi być visko, a co z b7, też szukać od 2.5 tdi?? Problem w tym że 2.5 tdi nie było u nas za wiele. Jesli jest takis temat opisujący know how jak zrobic taki mod, co kupić i co wymaga przeróbek to proszę o link i można temat zamykać ale ja nie znalazłem.
  11. A korby arias ??? niby USA
  12. Polecam CSC5 , miałem wcześniej na b5 18" teraz mam na b7 19", i sa cichę i za***iście trzymają, polecam
  13. aaaa sory ja mam od a6
  14. Założysz, ja takie mam, ale sa one troszkę inne niż te z s4 np.
  15. Czy to bedzie żeliwo czarna czy nierdzewna to nie ma dla mnie znaczenia ch e najlepsze i tyle. Żeliwo wydaje się też być najmocniejsze. A co z wg zewnętrznym? Bawic się w to czy nie ma sensu ? Nowe foty w temacie Panowie
  16. davidlive odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    nie, 240 żadne ori nie podchodzi, ja modziłem na innym zamachu i innych wszystkich gratach
  17. na pewno?? z róznych źródeł słyszałem ze 320-330 to już max, a podejdzie taka pompa do b7Q?
  18. davidlive odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    mam 6 w 1.8t i sprzegło jest 288, tzn ori takie było jak cos to mam komplet AWX po przbiegu 1500km , nawet nie dotarte, wleciał 240 bo to byłoby za słabe na mody
  19. pompa od 2.7 bit nie ogarnie 350, nie ma opcji. trza szukać od s4 4.2
  20. A ja od kilku lat tarcze maluje zwykłym czarnym matem, ostatnio nie kupowałem nowych tarcz tylko tak się jakoś trafia że kupuje używki albo mam w zestawie który kupie, tracze piaskuje, toczę, i maluje bez podkładów i w moim starym secie 32 który teraz siedzi u kolegi tarcze są już 3 sezon i nie ma śladu rdzy.
  21. Jaki w zestawie S4 poza piastami i tarczami może być powód bicia?
  22. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No właśnie mam te chromy niestety
  23. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    właśnie szukałem i tego nie znalazłem, zastanawiam się nad pomalowaniem w kolor grafitowy taki jak gril z przodu, i dac je w macie. Ale czy to pasuje do do niebieskiego sedana ?
  24. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos może zdjęcia ciemnych listw drzwiowych na jasnym nadwoziu??
  25. Ale co ma do tego sam abs? Przecież on reaguje dopiero przy zblokowaniu kół. Chyba że się mylę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.