Treść opublikowana przez davidlive
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
A daj spokój, wysłali mnie po 3 dniach urlopu na kontrakt do Finlandii i siedzę tutaj do końca lipca. Felgi nowe opony nowe i wszystko leży w garażu
-
1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.
Spoko ale jelsi masz cokolwiek pojęcia zakładaj sam albo daj naprawdę dobremu znajomemu, nie daj się namówić na jakieś jeb... blachowkręty i inne trytytki Ae i tak bym zakładał, bo wydech to chwula roboty a soft dobry tuner zrobi w 2-3 dni więc najlepiej to podstaw auto do grześka10 wywali Ci kata wstawi fajny dp i zrobi softa, potem zakładaj gaz i jedz na ponowne strojenie. Wiem wydaje się to drogo(paliwo, strojenie ponowne gazu ) i czasowo mało opłacalne, ale polecam taki zabieg
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A czemu na PW nie dostałem odpowiedzi?
-
1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.
I ja wrtace swoje zdanie. Nigdy w życiu bym juz nie zakładał gazu przed modami. Mialem podobne podejście,zrobie gaz a potem soft. Ch### ja tam. Bez sensu. Jak sie okazalo wsytrojenie auta na seri na za dużych gratach od gazu jest trudne. Z kolei po modzie mocy zawsze cos brakuje.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
passat w8 b5 jest 269
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
i koszulka na lewą strone Spieszyłeś sie z montażem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
co tak dmucha?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Osłony musisz dać nowe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A sam Grzesiu mówiłeś że tedek lepszy I znów plany wstrzymane , tym razem kontrakt w Finlandii
-
Sprzeglo 1.8t
Mam b7 we skrzynią 6, AWX podejdzie czy AVF lepszy?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Budowa silnika to odległa przyszłość na pewno. A co do fot modów to będą ale nie teraz, obecnie siedzę w Szwecji i tylko gromadzę graty. Planowane jest 5 dni ostrego grzebania, chyba nawet tam będę spał Witam Troszke temat zwlekał ale JEDZIEMY OSTRO, na początem prezentuje listepoczynionych zakupów, dziś też czekam na nowe graty to będę robił wrzutke na forum jak tylko coś przyjedzie do mnie. Na początek foto silnika, AVJ z przebiegiem 82tyś mil od kolegi z forum. Wpada też zestaw zawieszenia KW INOX V1 I foto juz po mojej renowacji Hamulce od S4 B7 tył, oraz zaciski A6 C6 S-line 347 przód z blaszkami S4 ( tarcze s4 b6 używane ale w idealnym stanie , tył ori przód OZ ) Zestaw oczywiście był na wizycie u DEV'a CDN.....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zamykamy temat post wyczerpuje temat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poprawione
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No właśnie z tymi korbami to lipa straszna. Zobaczymy może w zimie kasa pozwoli na zrobienie całkiem nowego silnika to sie cos więcej pomodzi. pytanie o turbo: Dobra a macie gdzies jakieś info jak to spasować np jakieś zdjęcia miarodajne, cokolwiek. Kupić td04 19T czy może byc np 16t i z nią modzić dopiero ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Peruna? Nie chce tez takiego BYKA żeby to wstawało na 6tyś rpm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie nie o to chodzi że używki, może byc i nowa, myslałem że nie ma takich nowych, ale czasami można tanio wyrwać używkę i ja stjuningować od razu. Powiem konkretnie chciałbym moc około 300 ps na nie wysilonym turbo, bo te dmuchawki małe wydaja mi sie bardzo awaryjne. Wiem, wiem nie ma bezpiecznego tuningu jednak myslę że takie cos dłużej polata, tym bardziej że chce to sam składać i dopilnować aby wszystko grało
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Potrzebuje info na temat turbiny td04 do 1.8t. Prosił bym o wskazanie np na allegro która byłaby najbardziej odpowiednia, i czy to turbo też można "zhybrydować". Ogólne info Trzeba do tego turbo restryktor olejowy? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5367976937taka wystarczy?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zapodaj 320mm/288mm. Tylko to wydatek rzędu 2tyś zł Zgodzę się ale chyba tak drogo po dodaniu oplotu i klocków ds I tarcZ wierconych.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Drogie klocki do tego idą , tam z tego co pamiętam jest nie ta blaszka tylko drucik. No może nie drogie bo to pojecie względne, droższe o tak powiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
po takim czasie gwarancja na turbo to czysta fikcja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co by z tej rubiny zrobił przy seryjnym kolektorze? Zastanawia mnie sens wyciskania z tak małej turbiny sporych mocy, planujemy 300 to chyba lepjej td04, wiem wiem dłubania więcej ale i trubo lata nie na 100% możliwości
-
Polecane opony letnie
http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-235-35-r19-91-y-xl#89143182 te mnie zastanawiają, ma je ktos u siebie ?
-
Polecane opony letnie
To na mokre chyba nie ma lepszych, no brat twierdzi że innych nie chce a miał i conti csc5 i pirelki p0 i twierdzi że uni daje radę
-
Polecane opony letnie
Moj brat ma takie 225/45/17 w b5Q, bardzo fajne opony, fajnie sie trzymają, szkoda tylko że szybko sie ścierają, ale z tego cow iem (3 Quattro w domu) ten napęd żre opony strasznie.
-
Polecane opony letnie
Dobra tylko że ja mam Q i lubię zap..... w zakrętach, jak to sie trzyma?