Treść opublikowana przez davidlive
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Jeśli dopasujesz tarcze to czemu nie
-
1.8T AVJ 204 PS by Daron7
Miałem auto hamowane przy 20+ stopni
-
1.8T AVJ 204 PS by Daron7
Mam to samo w ajl bez tipa i fmic jedynie niutow mniej o 12
-
moment obrotowy w AJL
Ale musiały byc inne wtryski, bo normalne chodzą prawie bez przerwy przy 180ps
-
A4 B5 1.8TQ + skrzynia z S4 ?
Tak, ale ajl ma dłuższa skrzynie niz aeb i podobno ten sam most co s4, muszę to sprawdzić, został by wybierak i wał do wymiany
-
moment obrotowy w AJL
To zależy przy jakim wirusie. Aby o czymkolwiek gadać musisz wymienić wtryski bez tego się na pewno nie obejdzie do tego zrobić wydech a przynajmniej dp. Ja u siebie uzyskałam 204ps i 298 nm i gdybym miał icka i tipa to pewnie dałoby więcej
-
A4 B5 1.8TQ + skrzynia z S4 ?
Ja mam alj czyli fabrycznie juz dłuższe przełożenia jak na quattro. Jaki kod tej skrzyni dawałeś, wał tez trzeba inny ? Mnie własnie tego 6 biegu na trase brakuje zawsze
-
[b5 AJL] mazi's black avant 1.8tQ
Witam Fura chyba z tej samej serii co moja :-D
-
Muzyka w naszych autkach
dobra nuta
-
2,5 tds E 36 - 1,8T B5 Quattro
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak zawsze z DEV'em- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Do Tomaszka nic nie wyślesz, dzwoń jesli odbierze- Turbo z a4 b6 1.8T do a4 b5 1.8T
No ja to znam z doświadczenia, sam to turbo wkładałem, ale widocznie albo moj kolega poprzednia miał takie słabe albo ty włozyłeś słabe 029- seria T do 1.8t
Witam Panowie i Panie, kilka pytan do was. Szukam ostatnio sporo po necie na temat modów w 1.8t i często widze jak zakładają turbiny garretta. Pytam czy ktos cos takiego ma? Od czego szukac takie turbo? I jakie szukać? Szukalem ostatnio od nissana 2.0t 200sx s14. Myślę jednak że mozna znaleźć cos kiekawszego i w tak malym silniku pasowalo by znaleźć cis na kulkach. Nie interesują mnie wycisniete na maxa k03 jakichkolwiek serii. Wieksze durbo, z zapasem nawet, nie dostając tak po piździeee. Pozdrawiam- Turbo z a4 b6 1.8T do a4 b5 1.8T
Zgadza sie Piter ALE jest różnica odczuwalna. Nie wiem czy kolega ma q czy oske bo na telefonie nie widze takich informacji ale u mojego kumpla w aeb osce byla roznica. Nie na doładowaniu ale na reakcji na gaz i ogolnej dynamice. Mocy tu nie przybędzie ale harakterystyka pracy się zmienia. Pozdrawiam- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak zwał tak zwał byłeś wiedzial o co kaman- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i tak sie być moze skończy Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery tu na fotkach et25 8,5cala od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać i tak sie być moze skończy Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery tu na fotkach et25 8,5cala od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać Kowi, nie było problemum z szumami w środku po wywaleniu dolnych listew z drzwi?- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
pochwalisz sie ile taki felunek kosztuje , tak mniej więcej w E- Rezanie bixenonu
spoko juz mam- Quattro by Matt
Jak tu ocenić skoro takie dziwne foty ???- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
za***ista sprawa. Sam nad taka myślałem tylko chciałem zrobić coś na rożne rozstawy śrub.- Rezanie bixenonu
Gwerty możesz odezwać sie do mnie na pw?? mam sprawe do Ciebie a najlepiej daj nr telefonu- Półosie z b6 do b5 problem
Zmien tylko flansze orzyt skrzyni. Id każdej v6 b5. Tam musi byc "gwiazda"- A4 B5 1.8T ANB
Witaj Bardzo ładne Audi. Mój brat ma ten kolorek, wyglada szczegulnie ladnie w nocy na stacji benzynowej. A teraz to co mi się nie podoba to na pewno to drewno, już lepsze jest to ciemne no i lakier pasuje spolerowac, chyba ze na zdjęciu taki biedny. Poza tym fajna fura. Bezawaryjności!- 1.8t quattro wywalenie kata i środkowego wydechu
Jak kupiłem był ale padaka, potem wpadł od s6 ale niestety za duzo dłubania by to działało jak trzeba, teraz jest anglik s4 i gra jak trzeba - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line