Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. Jeśli dopasujesz tarcze to czemu nie
  2. Miałem auto hamowane przy 20+ stopni
  3. Mam to samo w ajl bez tipa i fmic jedynie niutow mniej o 12
  4. davidlive odpowiedział(a) na mazior temat w Audi A4 B5
    Ale musiały byc inne wtryski, bo normalne chodzą prawie bez przerwy przy 180ps
  5. Tak, ale ajl ma dłuższa skrzynie niz aeb i podobno ten sam most co s4, muszę to sprawdzić, został by wybierak i wał do wymiany
  6. davidlive odpowiedział(a) na mazior temat w Audi A4 B5
    To zależy przy jakim wirusie. Aby o czymkolwiek gadać musisz wymienić wtryski bez tego się na pewno nie obejdzie do tego zrobić wydech a przynajmniej dp. Ja u siebie uzyskałam 204ps i 298 nm i gdybym miał icka i tipa to pewnie dałoby więcej
  7. Ja mam alj czyli fabrycznie juz dłuższe przełożenia jak na quattro. Jaki kod tej skrzyni dawałeś, wał tez trzeba inny ? Mnie własnie tego 6 biegu na trase brakuje zawsze
  8. Witam Fura chyba z tej samej serii co moja :-D
  9. dobra nuta
  10. Jak zawsze z DEV'em
  11. Do Tomaszka nic nie wyślesz, dzwoń jesli odbierze
  12. No ja to znam z doświadczenia, sam to turbo wkładałem, ale widocznie albo moj kolega poprzednia miał takie słabe albo ty włozyłeś słabe 029
  13. davidlive opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie i Panie, kilka pytan do was. Szukam ostatnio sporo po necie na temat modów w 1.8t i często widze jak zakładają turbiny garretta. Pytam czy ktos cos takiego ma? Od czego szukac takie turbo? I jakie szukać? Szukalem ostatnio od nissana 2.0t 200sx s14. Myślę jednak że mozna znaleźć cos kiekawszego i w tak malym silniku pasowalo by znaleźć cis na kulkach. Nie interesują mnie wycisniete na maxa k03 jakichkolwiek serii. Wieksze durbo, z zapasem nawet, nie dostając tak po piździeee. Pozdrawiam
  14. Zgadza sie Piter ALE jest różnica odczuwalna. Nie wiem czy kolega ma q czy oske bo na telefonie nie widze takich informacji ale u mojego kumpla w aeb osce byla roznica. Nie na doładowaniu ale na reakcji na gaz i ogolnej dynamice. Mocy tu nie przybędzie ale harakterystyka pracy się zmienia. Pozdrawiam
  15. Jak zwał tak zwał byłeś wiedzial o co kaman
  16. i tak sie być moze skończy Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery tu na fotkach et25 8,5cala od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać i tak sie być moze skończy Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery tu na fotkach et25 8,5cala od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać Kowi, nie było problemum z szumami w środku po wywaleniu dolnych listew z drzwi?
  17. pochwalisz sie ile taki felunek kosztuje , tak mniej więcej w E
  18. davidlive odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    spoko juz mam
  19. Jak tu ocenić skoro takie dziwne foty ???
  20. za***ista sprawa. Sam nad taka myślałem tylko chciałem zrobić coś na rożne rozstawy śrub.
  21. davidlive odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Gwerty możesz odezwać sie do mnie na pw?? mam sprawe do Ciebie a najlepiej daj nr telefonu
  22. Zmien tylko flansze orzyt skrzyni. Id każdej v6 b5. Tam musi byc "gwiazda"
  23. Witaj Bardzo ładne Audi. Mój brat ma ten kolorek, wyglada szczegulnie ladnie w nocy na stacji benzynowej. A teraz to co mi się nie podoba to na pewno to drewno, już lepsze jest to ciemne no i lakier pasuje spolerowac, chyba ze na zdjęciu taki biedny. Poza tym fajna fura. Bezawaryjności!
  24. Jak kupiłem był ale padaka, potem wpadł od s6 ale niestety za duzo dłubania by to działało jak trzeba, teraz jest anglik s4 i gra jak trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.