Treść opublikowana przez davidlive
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kup zestaw naprawczy, albo zobacz na fotach czy to jest. Będę w święta
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Ja bym dał nierdzewkę, mocna i nie zardzewieje
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a takie avf podejdzie do ajl aeb?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hak bym byl w domu to juz bym Ci pakował
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Sprzęgło z avf jest takie samo co awx?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
za wymiane hamulców zabierają sie młokosy nie rozumiejący istoty rzeczy nowy zacisk z ASO jest juz zalany płynem, podpina sie przewód i nie trzeba odpowietrzac a tutaj trzeba sie nameczyc A co z powietrzem miedzy przewodem a zaciskiem? zawsze cos tam zostanie
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Nie znam tematu dokładnie bo ośki nie mam (choć kilka razy hamulce a ośce robiłem ale seria) jednak myślę że kwestja tylko dobrania wysokości tarczy jej średnicy odsadzenia zacisku. Z odpowiednim dystansem pod zacisk można zrobić cuda No tak, pewnie i pod zacisk oryginalny idzie wsadzić tarczę 300mm tylko że klocek będzie tarł tylko na zewnątrz, jaki to sens już nie wspominając o wyglądzie ? A ty sie pytałeś o tarcze o zaciskach nie wspominałeś
-
Co to za felga?
http://allegro.pl/felgi-japan-racing-jr11-18x10-5-ml22-vw-370z-drift-i5123597439.html Czai ktos ta firme?? warte to cokolwiek, cobym na gwincie za szybko tego nie zbałwanił http://allegro.pl/felgi-ispiri-csr4-18-8j-et45-9j-et38-5x112-i4901725743.html a te ???
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Nie znam tematu dokładnie bo ośki nie mam (choć kilka razy hamulce a ośce robiłem ale seria) jednak myślę że kwestja tylko dobrania wysokości tarczy jej średnicy odsadzenia zacisku. Z odpowiednim dystansem pod zacisk można zrobić cuda
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W tylnych zaciskach jest dalej powietrze. Pogdaj z dev'em on Ci wyjaśni.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
I szpan na wsi jak po ostrej jeździe podjeżdżasz pod remize a tu pala sie 380mm na zaciskach brembo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaki zacisk na to wejdzie ?? jaka średnica ???
-
1.8t quattro wywalenie kata i środkowego wydechu
Odgrzewasz temat to choć zacytuj do kogo piszesz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kostka jest chyba ta sama. Klocek jest inny tylko przez blaszkę która jest na klocku. Tarcze np ferodo. A nawiercane to oz ale nie będą tanie
-
Zaciski z B6 do B5 ?
A b5 nie ma czasem wkrecanego przewodu bezoosrednio w zacisk ?
-
Zaciski z B6 do B5 ?
Obydwa z b6. Na 100 nie z b5 ;-)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W sumie kwestia adaptera na zacisk i tyle. Dac na tarcze 300 mm przedni zacisk nawet i od 288 odpowiednio dobrać odległość i adapter i gotowe, a siła hamowania super. A drugi zacisk tylko ręczny
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
To chyba nie ma to jak zrobić sobie takie mody samemu. Ja Co prawda nie robilem tego z kwasu ale sam zrobilem to i wiem co mam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/s4/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:s4/pg:vipcar/206597798.html Ciekawy patent hamulców z tyłu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszystko prócz tarczy, tarcza z a6 jest wyższa, kup od a4 b7 3.0tdi np
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Też jestem tego zdania, jednak to chyba najlepszy zestaw który naprawdę hamuje a koszta serwisu jeszcze jeszcze
-
Srebrna skromna A4 B5
Witam he pierwszy a tak serio to autko fajne jak na 20-letnia furkę, tylko te pokrowce Bezawaryjności
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pamiętaj, że wentylowana będzie bardziej podatna na takie nieprzyjemne zdarzenia Powiadasz, że jak tarcza bije to jest "8" jak koło w rowerze ? To kolega dziadekM miał racje, tarcze jak są poniżej grubości minimalnej to mają mniejszą odporność na przegrzania i bardzo często objawia się to biciem wszystko racja, cienka tarcza to wieksza temperatura, wieksza temperatura to wieksza ilosc gazow miedzy tarcza a klockiem czyli wieksza poduszka gazowa = slabsze hamowanie, ale to nie znaczy ze musza sie od razu krzywisc, dobre firmowe tarcze nie powinny tak latwo sie pofalowac ale zalezy jeszcze od stylu jazdy kierowcy, ci co jezdza po dziadkowemu nie maja szans przegrzac tarczy w czasie jednego hamowania z 90km/h nawet jak tarcza jest ciut ponizej minimalnej grubosci, jezdzilem na 312x25 ktore mialy nieco ponad 22mm i chcac je nawet rozgrzac mocno srednio mi to wychodzilo w czasie normalnej jazdy dlatego jak ktos upala mocno auto to tarcze nalezy zmieniac bezwzglednie ale jesli ktos normalnie uzytkuje swoje 1.6 w gazie to nie ma sie jeszcze czym az tak przejmowac od razu, chyba ze cos zlego sie dzieje, biją itp - zachowujac zdrowy rozsadek mozna jeszcze chwile polatac 320 w b5 Q palą się bez większych kłopotów, powiem nawet że nadspodziewanie szybko. Kto chętny to odzywać się w święta bo mam tył 300mm jeszcze nie założony i jak auto pogonie to mi to zostanie
-
Muzyka w naszych autkach
to do auta?
-
1.8T AVJ 204 PS by Daron7
Nie bardzo wierzę w to że przy strojeniu na około 26 27 stopni C dawało 204 ps a na ponad 30 spadnie do 160, wiadomo że spadnie ale bez przesady