Treść opublikowana przez davidlive
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Jak Już gadaliśmy ja mam 63 przód i 64 tył więc luz Chciałem niże j ale miałbym problemy z wiechaniem do garażu i szczerze to nie ma jazdy bo większość kolein bym juz poczuł
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Tak. Podzwoniłem i kazdy gadał zeby dac przód na 0 a tym dalem na sport ustawień jakie mialo urządzenie. Parametrów nie pamiętam. Ale najważniejsze to idealnie gwint ustawić. Tzn idealnie aby ustawić trzeba by ważyć nacisk każdego koła. Ja po prostu idealnie na podnosniku z sówmiarką ustawiłem. Efakt super. W zakrętach ogranicza mnie tylko przyczepność opon a mam conti i michelin w super stanie 235/40/18 więc problemu nie ma ;-)
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Kiera poleci do obszycia. A zawias ten co byl to moj kit. Teraz jest gwint KW V1 inox
-
235/40 r18 8j ET35 Przód B5 a gleba
Ja u siebe mam taki rozmiar tyle ze na 8,5j ale et 45 to pewnie wystawać będzie podobnie. Przy sporej glebie nadkola do zaklepania. Mowa o przodzie.
-
Jak ustawic zbiezność na gwincie quattro
Wybacz mój błąd, zgadza się. ale nie wiem jak to ustawić aby nie tracić zbyt wiele opon
-
Jak ustawic zbiezność na gwincie quattro
Witam Mam u siebie gwint i chciałbym aby ktoś doświadczony podał mi nastawienia kątów i zbieżności na taki zawias. Byłem u kilku speców i każdy chce ustawić na fabryczne nastawy a wiem że nic z tego nie bedzię. prosze o pomoc
-
H&R zawieszenie sportowe
Oczywiście że H&R ma czarne sprężyny, jest to taki lajtowy pakiet, miałem takie w rover 75
-
A4 B6 1.8T Bfb Qattro Avant By Gregor10
Jesteś lepszy o 1ps i 3 Nm. Gregor robimy poprawkę ;-)
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
Nie żałuje :grin: Ja tam zadowlony jestem z rezultatu, nie powiem przy tej masie auta i napędach samochód nie zape***dala ale radzi sobie całkiem spoko. auto szykowane jest pod docelowa moc około 230 KM czyli k03s hybryda, ale jeśli kasa pozwoli ( a chyba tak będzie) to wleci coś z serii gt garretta, i mysle że okolice 250-260 byłoby miło zobaczyć na wykresie. Pewnie ktos zapyta o kiego diabła ładował kase w ta turbinę? Odpowiem tak, auto i tak nie brykało jak trzeba, Grześ porobił co go bolało a że turbawka okazała się chyab nawet lepsza niż nowa to i dmuchnęło sie kika źróbków więcej Trzeba cieszyś sie maco którą sie ma tak szybko odchodzi :wink:
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
Niech Grzegorz wypowie sie na temat turbinki
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
Siemanko, w sobotę wróciłem od Grześka po programie i i zabawie z gazem w mojej bryce. W aucie zrobione sa takie małe mody: wtryski BEX filtr K&N wydech 2.5" (przy samej turbinie 2.75") Gdy kupiłem auto turbina była juz regenerowana, widac że gruszka była dana nowa. Gdyby był IC mysle że około 210ps i 310Nm bt pokazało Auto seryjnie ma pompe paliwa od eSy. Jak sie okazało padnięte były dwie cewki a w trakcie strojenia wysrały sie kolejne dwie Brakuje FMIC koniecznie i TIPa, ale takie bajerki innym razem. oto wyniki:
-
Gwint A4 B5 Quattro
Ja pochwalę sie ze kupilem ostatnio zawiac KW INOX v2 MIAŻDŻY serie mialem 1bv. Dalem prawie 2000 ale warto tym bardziej ze nowy ponad 5k. Na przeglądzie 76% i 83% tyl i przód. Polecam
-
"Fake RS4" by Artek
Jaki to dokładnie model felg??
-
Jazda na krótkich odcinkach przy niskich temperaturach, a wydech w A4 B5 1.9TDI
W dieslu woda w wydechu praktycznie nie występuje a przynajmniej ja takowej nie uswiadczylem. Jak kolega pisal najgorzej jest dla silnika. Pozdro
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
To oryginalne tłumiki, ciekawostką jest to że te tłumiki maja wejścia i wyjścia o średnicy 64mm zewnątrz, i ja to wykorzystałem, dając całość na 65mm. A malowałem to srebrzanką, testowałem te wszystkie cynki i inne cuda. Wszystko łącznie z ta srebrzanka którą użyłem i tak ch*ja warte na dłuższy czas, i tak wyjdzie rdza i tak ale zawsze coś tam z lekka pomoże. Najważniejsze to dobrze pomalować, ja gdy kupie taką srebrzankę, wlewam w butelkę i czekam aż sie ustoi, odlewam rozpuszczalnik i maluje "koncentratem" Dwie warstwy, po złożeniu auto chodzi około godziny i wydech sie wypala. pozdro
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
:polew: z takiego polskiego filmu "do lwa ku**a do lwa ?" :wink: Całkowita przeróbka gazu. Pozabijać tylko za taki motaż jaki odwalili Ci goście, tragedia. 3 dni roboty i wreszcie auto chodzi jak powinno Dziś zakończyłem budowanie wydechu 2.5":decayed:
-
Dwa intercoolery od 2.5 tdi do 1.8t
Spoko. W takim razie dziekuje Ci bardzo i można temat wywalić.
-
Dwa intercoolery od 2.5 tdi do 1.8t
Witam. Nie wiem czy ten temat byl juz poruszany ale mam możliwość dostać praktycznie za darmo zestaw na prawą strone od 2.5 tdi. Z tego co wiem BEX ma dwa coolery. Może wypowie sie ktos kto np ma BEX'a i zmienial z dwoch na FMIC. Czy warto strugać. Wiem ze FMIC byloby najlepsze ale chce wiedzieć czy ktos cos takiego kombinował. Mysle ze na stage tak do 240PS i okolice 320NM by wystarczyło.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
chodzi mi o ten końcowy, ta czarna część rdzewieje, na tym przetłoczeniu
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Te tłumiki strasznie rdzewieją. Znam z doświadczenia. Polecam z tej firmy ale nierdzewne
-
wymiana konsoli srodkowej na 2din
Gdzies juz o tym bylo. Ponad 800 postow czyli nie jestes od wczoraj to znajdziesz.
-
jarzma 312
Zapytaj Tomka czy każde 16 " wchodzi:wink:
-
jarzma 312
Np do mnie to auta po założeniu hamulców od B6/B7 większość seryjnych felg od b5 nie podejdzie (pomijając średnicę )
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Zdecydowanie prostrzym rozwiązaniem było by po prostu wywalenie tarczy z tarczy Czyli dać oryginalna tarczo pisate do tokarza i zostawić samą piastę z łożyskiem i otworami . Pozostają dwa problemy do rozwiązania: 1 przeróbka zacisku i jego mocowania (do ogarnięcia) 2 kołnierz centrujący (tu zawsze można dać dystans. To niestety wiążę się z odsadzeniem felgi o grubość tarczy którą nałożymy na oryginalną stoczoną tarczo piaste czyli 7mm. Kombinacje kombinacje ale czego sie nie robi dla bajeru.
-
jarzma 312
ET to odległość od środka szerokości felgi. Możesz alebo wystawić koło na zewnątrz albo je schować. I jeśli ET jest małe czyli np 25 to koło będzie bardzo wystawać na zewnątrz auta jesli np 45 będzie schowane o dokładnie 20mm więcej do środka. pozdro