Treść opublikowana przez davidlive
-
320mm w AJL quattro
Piaskowałem, farba to hamerite plus troszkę utwardzacza i palone na piecu dwa dni aby wyparowały rozpuszczalniki z farby teraz jest kamień ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- W poniedziałek kupie wiertarkę to sie zrobi, to nie kłopot, ale fakt lata jak smród po gaciach
-
320mm w AJL quattro
Troszkę odeszliśmy od tematu, tu macie fotki mojego SET'u (Dev dziur nie ma bo spaliłem wiertarkę ) A tu mój sposób na oznaczenie które części oryginalnie były do siebie spasowane, po piaskowaniu dalej jest to widoczne, tak jestem nauczony że składam jak było Praktycznie tak samo wygląda SET na 345 zmieniamy tylko tarcze i jarzm ---------- Post dopisany 25-01-2014 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2014 at 12:59 ---------- I panowie temat zakończony tu macie kilka fot jak mi to wyszło. Jazdy próbne jeszcze nie robiłem bo pogoda nie pozwala . pozdro proszę nie komentować opon, darowanemu psu
-
Miga światło wnętrza
Mam inny licznik fakt, mam teraz od S6C5 wcześniej był pełny fis i teraz tez jest
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
odpuszczam Na jakiś czas
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Panowie temat rzeka. Ja jutro daję zestaw do piaskowania i mam nadzieje
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
a przy tych zestawach co trzeba zmieniać aby podeszło ?
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Tak właśnie myślałem opisz co i jak robiłeś
-
Miga światło wnętrza
Zwykłe , wszystko seria
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Od a8 d2 czy d3 ?? podchodzi P&P ?
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Dev poleca pompe z automatu
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Wczoraj dostałem paczkę, 150 z kosztami wysyłki i takimi sobie ori klockami na dobrych tarczach by jeszcze spokojnie pobrykał. "szukajcie a znajdziecie"
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
269 od czego brałeś ?? to było dalej za mało ?
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Toż ja pisze wyraźnie że nie są takie same. Panowi dajcie jakieś fotki jak nie publicznie to PW , z chęcią to zobaczę
-
Miga światło wnętrza
Panowie no właśnie nie wiem gdzie jest masa do tego podświetlenia, bo te "masy" po lewej stronie pod nogami już sprawdziłem:wallbash:
-
320mm w AJL quattro
Mam kilka setupow - zimowy bo koła 16" - 312/256mm - normalny na koła 18" - 345/312mm - i taki ktory byl zalozony tylko raz bo koła musza byc minimum 19" a takich nie mam, ceramika klocek Pagid Weglowa ori tarcza 380 mm, tyl samoróba na aku zaciskach RS4B7 330/22 mm Ten zestaw trzymam az kupie eSe lub RSe :grin: jesteś prze ..... w pozytywnym tego słowa znaczeniu :kox::kox: a jak pompa na takich hamulcach od tira ?
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
A ja panowie myślę troszkę inaczej, skoro S4 ma P-321 T-256 to dlaczego z tyłu ma nie dac rady 256 właśnie od eSy z przodem 345? Wprost proporcjonalnie co 312 i 245. Myślę że skuteczność 256 wentyli jest zbliżona (nie taka sama) co 288 bez wentla Ja chce tak zrobić, choć puki co leci 321 i prawdopodobnie 256 od paska 4motion
-
Miga światło wnętrza
W trzech drzwiach jednocześnie padły by styczniki a w drzwiach kierowcy nie?
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Zgadzam się ale DEv to nie forum trzeba zdjąć troszkę obowiązków z niego:wink: Swoja droga moje info tez od niego:whistling:
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
Zaciski od A6 C6(sa te same co w s4 jedynie bez znaczka a cena przez 10 ) tarcze od S4 B6 wysokość 46mm osłony tez od B6 klocki pod zaciski(tu nie ma znaczenia czy od 321 czy 345) albo A6 ale trzeba wiercić w zwrotnicy dodatkową czwarta dziurę do jej przykręcenia, chyba że masz osłony od s4, na bidę będą ale są deczko za małe
-
Miga światło wnętrza
Witam , mam pewien kłopot a moim aucie . opis: Gdy otworze drzwi pasażerów (u kierowcy jest ok) światła pod nogami i na podsufitce migają powali i nie zaświecając się tak jak gdyby całkowicie. szukałem mas do tych podświetleń ale chyba nie udało się znałeś odpowiedniej. co ciekawe gdy auto jest zapalone problem znika:kwasny:
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Zawsze wydawało mi sie że w fabryce idzie "wymiar" na dana część Podeslij na PW albo wrzuc na temat foty twoich hamulców z tyłu.
-
320mm w AJL quattro
Zgadzam się, dlatego już składam dobre lacie na lato. To podstawa
-
320mm w AJL quattro
Pewny jesteś jak koleś z twojego avatara A co do tematu zobaczymy co będzie z 321, apetyt ble ble ble
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
Ja wyczaiłem że przynajmniej w moim przypadku błędem jest gdy np ktoś rzuci na roletę jakiś ciuch np teraz w zimie, wyląduje tam jakaś kurtka i napięcie na kły wzrasta i roleta urwana To nie jest półka jak w sedanie, tylko zasłona żeby nikt nie widział jaki chlew jest na d*pie
-
320mm w AJL quattro
Tobie Dev to zawsze mało :grin: Pomyśli się pomyśli. Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink: