Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. davidlive odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    nie ma znaczenia , po prostu felga musi być minimum 16" a ete może być takie same jak w 15", mój brat mam na zimę et45.
  2. Panowie jak tylko komputer wróci mi z naprawy dodam fotki jak robiłem wydech w rover75 na tłumikach od b6 Ogólnie to sprawa wygląda tak: Dp potem wycinamy kata,dalej tłumik przelotowy średniej wielkości, potem końcowe seryjne dwa tłumiki Dźwięk przez wszystkich którzy słyszeli oceniany na MEGA podczas jazdy nie uciążliwy a jak dostanie obrotów to pokazuje pazurki Oczywiście wszystko an rurce 2.5" a do samych tłumików 2". Do tłumików wedle uznania dospawać można co sie tam chce na koniec Dodam że silnik w Roverku 1.8 T 150 + Garret T25 i potem 175ps
  3. Tomaszu najpierw muszę ogarnąć gaz, potem zawias. Światła będą w swoim czasie , jeszcze potrzebuje wnętrza bo te fotele chjowe strasznie:kwasny: tu foty na "starym " nowym zawiasie ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 18:43 ---------- No panowie nareszcie ogarnąłem zawias. :wink: Jak kogos interesuję ciekawy mod w seryjnym zawieszeniu walic na PW opiszę temat. :decayed: jutro jak odgruzuję auto to postaram sie "szczelić ":polew: jakies foty:naughty:
  4. kit. i to tylko etap, niestety bez większych efektów, mam plamy, jak sprostam to opisze projekt. ---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ---------- jest kasa na inne plany
  5. Nie szukam fejmu tym up ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Nowe foty sa dodane. Auto posadziłem dałem fele jak trzeba plus gril RS razem bedzie ze 300 koni
  6. mam 1 BV ale słyszałem różne opinie ile to ma obniżenia, nie ma to znaczenia, i tak na wiosnę kuje wszystkie sprężyny ---------- Post dopisany 28-03-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 14:41 ---------- up
  7. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    U kolegi ładniej moim zdaniem wyglądają żółte wkładki USA niz pomarańczowe
  8. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink: dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink: kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień. chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami
  9. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin. wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę
  10. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bedę do siebie chromy zakładał , jak cos to pisz to czarne ramki ci podesle za flaszkę ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- ale na FIVE Flat czy teraz na Avusach ? na piątkach
  11. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a dosłownie przed sekunda poprawiłem pos t bo nie doczytałem że juz jest info :grin: Fele fajne ale te dystanse mnie drażnią. jakie oponki ? i jakie wymiary przodu i tyło od ziemi do rantu błotnika?
  12. davidlive odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Własnie walcze z przystosowaniem takich felg. u mnie trą z przodu o dolne kielichy amorów bez dystansów Tez miałes ten problem ?
  13. Może to toś potwierdzić bo by sie przydało W lewym boczku jest zmieniarka i dvbt ,a prawy jest głęboki i ma miejsce na trójkąt i taki gadżet Nie każdy na zmieniarkę i DVD , może była taka opcja że z lewej gdy nie ma DVd jest to, skąd mam wiedzieć, zapytać mogę nic mnie to nie kosztuje:wink: pozdrawiam mozliwe :wink: .... no dobra daj ten nr konta
  14. Na pewno. W takim razie wtryski i zawor trzeba zmienic. Do tego dp tip i można orać
  15. Panowie a powiedzcie mi czy komputer ogarnie taki skład dodam że mam AJL wtryski od BEX i do tego n75 od RS2. czy faktycznie doładowanie podskoczy o 0.2 bara i czy to będzie latać. AJL jak ktos nie wie mam pompe od S4 pozdro
  16. Może to toś potwierdzić bo by sie przydało W lewym boczku jest zmieniarka i dvbt ,a prawy jest głęboki i ma miejsce na trójkąt i taki gadżet Nie każdy na zmieniarkę i DVD , może była taka opcja że z lewej gdy nie ma DVd jest to, skąd mam wiedzieć, zapytać mogę nic mnie to nie kosztuje:wink: pozdrawiam
  17. Może to toś potwierdzić bo by sie przydało
  18. No i jak ja to przeoczyłem :facepalm: sory raz jeszcze temat można zamykać, pozdrawiam
  19. Zacznę od tego że szukałem, jesli jednak przeoczyłem taki temat to z góry przepraszam i w razie czego można temat zamykać. Kupiłem do swojego avancika chromy na szybki i słyszałem że nie trzeba z tyłu do ich wymiany wycinać szyb, pytanie jak je wymienić. pozdrawiam
  20. Przetocz tarcze i zobaczysz czy jest ok, Jeśli nie pomoże to znaczy że szmelc i na złom
  21. Sprzątnąłeś mi go sprzed nosa :kwasny:
  22. Porównywałem klocek od b7 i klocki ori jakie były na 288 i w zasadzie po wywaleniu blaszek na klockach od b7 możesz spokojnie je założyc do 288, powierzchnia tarcia jest identyczna, róznice sa marginalne. Wkładałem w ori zacisk i nawet pasuje w jarzmo
  23. nie byleś widac dawno na orlenie w klopie a pisze tam zawsze 2h jazdy 15min odpoczynku :grin: a tak serio to tak czazem bywa, tak samo jest z mandatami nie dostaje ten kto nie jeździ.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.