Treść opublikowana przez davidlive
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Ja na zimę mam 225/45/17 na lato 235/40/18, polecam kupic oryginalne felgi nie jakies hinole i nie będzie kłopotu
-
swap pompy hamulcowej 23,81->25,4
Panie psorze człowiek głodny wiedzy a Ty taki skąpy na jej przekazanie :grin:
-
swap pompy hamulcowej 23,81->25,4
Czyli jak ?
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Matek, czym malowałeś felgi (wiem że farbą ale jaką ) ? to mat? Jesli mat to powiedz jak to sie sprawdza na co dzień, chciałbym biały mat ale boje sie że nie nadążę ich czyścić
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
wiem że info sprzed kilku stron ale napisze co myślę Przy tym co mówisz , tzn jak brykasz 312 to porażka, mój brat mam od kilku dni 312 z przodu, założyłem mu , różnica jest ale szału nie ma, ale całosc (zaciski, jarzma, tarcze ATE 24.5mm klocki jak nowe ATE + regeneracja wyszło około 500 zł ) za ta kase nie ma co nażekać. Ja u siebie mam 321 i panowie dziś po ostrzejszej jeździe hamulce niebieskie, i już puchły, masakra 345 musi byc na nowy sezon nie ma ch***ja. Wnioski sa takie że 312 to mało. a za jarzma strasznie przepłaciłeś , ja za opisany zestaw gotowy w zasadzie do jazdy, bo zaciski malowałem i regenerowałem dla zasady i dla rdzy dałem 280 z przesyką. |Z tyłem jest niestety identyczny temat, 245 seria to porażka, miałem dziś na warsztacie P 307 2.0 hdi 90ps i z tyłu ma 245mm :facepalm: Mam dobre klocki więc szkoda mi montać ale jak tylko sie skończą zakładam z tyłu przynajmniej 280 a przód 345. pozdro
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
Mogło, ale nie ma to za wiele wspólnego z małym doładowaniem bądź jego brakiem
-
[ALL B5] moja A4
A opowiedz co sie stało ??? ślisko
-
Pomoc z gwintem a4 b5
cos link nie działa Sam powoli szukam gwintu choc wydatków sporo. Bilstein b16 gwint 6080 zł
-
jak odkrecic napinacz paska alternatora?
wyjdzie kolego wyjdzie, jak masz spawarkę to dospawaj sobie do płaskownika bit bodaj 6mm pod katem 90 stopni i odkręcisz, albo wsadź go w klucz płasko oczkowy z grzechotką i pójdzie, ale z doświadczenia wiem że kilka razy spadnie pozdro
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
Jak sie wkuywie to przyjadę Grzesiu do Ciebie i zrobimy co należy
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
robiłem już , jais czas temu, z błędami przepustnicy, bo zasyfiona była. w przyszłym tygodniu daje auto do kolegi, może cos wymyśli
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
Dzis jechałem ze Staszowa (tak wiocha ) i doładowanie ładnie szło na 0.9 i trzymało sie supr bez falowania, w połowie drogi po przyhamowaniu doładowanie znów spadło na 0.4 0.5 :facepalm: Jechałem dzis do kolegi na diagnozę komputerem wyskoczyło kilka błędów, 00561 1249 1250 , skasowane . co ciekawe w drodze do niego jak i sporwotem dołądowanie znów było na wzorowym poziomie, po dojechaniu do domu (9km) znów spadło na 0.5 00561 mieszanka uboga , dodawanie 1249 Wtryskiwacz cylindra 1-N30 przerwa na wyjściu - BŁĄD SPORADYCZNY 1250Wtryskiwacz cylindra 2-N30 przerwa na wyjściu - BŁĄD SPORADYCZNY tych błdów wcześniej nie było, bo kasowałem kilka dni temu, a dzis ostro w d*pę dostał na PB. panowie o co kaman
-
Siłownia
Jak wszyscy są zajebiści to nikt nie jest
-
Siłownia
Siemanko siłownio maniacy Cy jest tu ktos to mógby mi pomóc w ułożeniu dietki, plan to zbicie troszki tłuszczyku, a przy okazji może bułeczka na łapce jakaś wyjdzie :grin:
-
Moje 1.8t :)
standard
-
Moje 1.8t :)
Fajna furka ale daj więcej fotek. co do programu, wczoraj u kolegi stroiliśmy gaz i na programie na 190+ ori wtryski już sie nie zamykają, pomyśl o wtryskach
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
I dlatego wspomniałem o śrubach, jak być miał rozstaw 200mm to i fi 8 by starczyły
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Ile będą Cie kosztowały klocki?? Przeguby spokojnie poszukasz od v6 używki, jak cos to z chęcią komuś zamotam po dobrej cenie. Myslę że 345 na zcisku od a6 będzie hamowało w cale nie gorzej, a ceny zacisków i klocków potem przez pół
-
Swap hebli audi a3 do audi a4 b5
Mariusz jak chcesz to mam zaciski i jarzma pod 288, opylę w cenie złomu
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Strasznie duzo roboty panie, masz racje 4 tłoki to 4 tłoki ale z wymiana zwrotnic jak pewnie widziałeś w moim temacie nie ma kłopotu większego, masz inne przeguby? ok wymień, a zwrotnice mnie kosztowały po 100 za jedną no plus paliwo to po 140 , całe gotowe, nie wymieniasz żadnych wahaczy, są p&p zbierzności tez nie ustawiasz bo niby po co??? po wymianie łożyska też byś zbieżność robił?? Robiłem na warsztacie, i sprawdzałem na geometrii takie teorie, koleś po wymianie łożyska zażyczył sobie zrobienie zbieżności, zmierzyłem przed zmierzyłem po i różnic nie było, a jeśli już to normalne błędy pomiarowe. Ale nie zniechęcam cie jakoś , gratuluje i oby do przodu A jak z wytrzymałością śrub mocujących zacisk/adapter do zwrotnic??? w S4 sa bodaj fi 14 a w zwykłym chyba fi10 to tez robi robotę
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
No powiem ći że nie przyjechali a byłem tak z godzinę, ale powiedz mi za co niby? co ja złego robie, brame zamknąłem, czyli teren zamknięty, gminny więc ogólnodostępny, uto ciche nie ryczy, nikogo nie ma, hektar asfaltu pod kołami :banan::banan:
-
masło pod korkiem
Krótko i na temat jak w reklamie. Wymień olej bo w nim jest już sporo wody, dogrzej motor i to pomoże. Inaczej zaczną się problemy i nie chcesz znać kosztów takich zaniedbań.
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
a to nie wiedziałem bo kupiłem z innym numerem. Tak czy inaczej stary był padnięty i falowały mi obroty. ale dalej jest problem z doładowaniem chyba wywalę turbinę i sprawdzę co pokombinowali przy regeneracji sory gregor, powinienem zważyć na twe kompetencje ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- zegar załozone nogami jak to sie mówi bo warjuje mi doładowanie i nie wiem dlaczego, mam drógi słupek więc tego poświeciłem nie lubie takich prowizorek ale puki co musi tak być luzik , ja się nie obrażam za takie coś Co najwyżej mogę skorygować, co już ładnie kolega wcześniej sprostował. PS seri to raczej też nie masz - chip , albo coś jest nie tak z autkiem - mam na mysli odczyta z MAF w tytule tematu no taki odczyt pojawił sie po logach jakis miesiąc może dawniej temu gdy nie miałem zegara i auto chodziło naprawdę ok, powiem że kolega który ma ośkę i wirusa na 193 (hamowane) miał co robić ze startu lotnego około 50k/h. a teraz kupaaaaa jak walnie na 1.5 bara to chodzi :facepalm: przez 2 sekundy bo odpuszczam bo silnik drogi ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Dzięki :naughty: Przelejcie panowie cos kasy na "kąnto" to modów nie będzie końca
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
No tak , gdzie ja mam oczy, stopki nie czytałem to nic tylko do niego jechać i robić maszynę
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
Skąd masz takie info Grzegorz ?