Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    gdzie znajdę schemat działania klap wydechu z rs4? może mi to ktoś dokładnie opisać?
  2. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    To jest was dwóch. Dev też przymierza się do swapa na 2.7 BIT. Może połączycie siły. Ja juz podjąłem decyzje , zostaje przy 1.8t modzonym za daleko zały zakupy które juz zrobiłem, nie wywale tyle kasy w błoto bo powiedzmy sobie szczerze nikt nie odda mi za te graty nawet połowy. Jednak temat wstawienia 2.7 bit do b7 jest ciekawy i może kiedyś go wykonam. Załuje że nie wstawiłem 2.7 od razu bardzo żałuje Do zobaczenia po ciemniej stronie mocy
  3. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=ED&Date=20150927&Category=galeria11&ArtNo=927009998&Ref=PH w sumie nie daleko mnie, aż sie przestraszyłem że to kolega
  4. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli można wywalić wentylator wisko z 2.7, fajnie, czyli pas od 1.8t tez by dał rade
  5. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    jak to twój swap, to drugie b6 robisz na 2.7? Panowie od czego pas przedni pod 2.7 do b7?
  6. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No jak, założył taki gril i tyle
  7. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli wszystko robisz sam to w 15k się zmieścisz. Same nowe turbo to 10-12k 12k? Chyba mówisz o k04 Tak, mowa o K04, wiem w serii jest K03 ale bawiąc się w swapa szkoda jeździć na K03 Jeśli chodzi o silnik w dobrym stanie to wyjdzie podobnie jak kupno w "średnim" stanie i potem doprowadzenie go do ładu. Powiedzmy sobie sczerze, gdy kupimy 2.7 jakie by ono nie było to i tak pasuje zrobić kompletny przegląd, nie wspominając już np o głowicach z 2.4, turbo k04 i innych. Jeśli komuś wystarczy stockowe 2.7 bo spokojnie na dobrych sprawdzonych turbinach pociągnie około 300ps Ale 300 to można i 1.8t zrobić
  8. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie podejdzie dlaczego? ale z tego nr co mi podaliście to wychodzi dokładka os s4 powiedzmy "zwykłego" , mam takową ALE ta z tej aukcji ładniejsza Bo zderzak w cabrio jest inny i inaczej jest wyprofilowana dokładka. To szkoda bo ładnie te przetłoczenia nad wydechem wyglądają ehhh
  9. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie podejdzie dlaczego? ale z tego nr co mi podaliście to wychodzi dokładka os s4 powiedzmy "zwykłego" , mam takową ALE ta z tej aukcji ładniejsza
  10. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://olx.pl/oferta/audi-s4-a4-b7-cabrio-quattro-v8-4-2l-2008r-CID5-IDbCnSB.html#2cd3fe18a7 taka dokładka od cabrio podejdzie do sedana? ma ktos nr tej części ?
  11. AWX odpada, poczytałem i AVF (dawca) i BRD (biorca) mają 240mm więc zostanie stare jeśli jest w dobrym stanie. Jednak go zważe, mam taka możliwość to czemu nie
  12. Rafałku tez jestem ciekaw
  13. Dobry pomysł, a najlepiej to zważyć auto przed i po z podobnym stanem paliwa. Warunki jazdy sa podobne czyli w moim przypadku Wiejskie (powiedzmy że jest to tryb miasto-trasa, nie ma korków ale długich tras tez u mnie nie widać. Sam jestem ciekaw co wyjdzie Dane będą podawane wyłacznie z komputera, nie ma zamiaru go zalewać do pełna i dolewać liczyć czy takie tam dane z kompa i tyle, silnik będzie miał tą samą specyfikacje , bez mian żadnych filtrów i innych rzeczy mogących miec wpływ za spalanie. Wleci sprzęgło od AWX nowe ale to chyba nie ma nic do spalania
  14. Witam. Często pada pytanie odnośnie różnic w spalaniu ośki i Quattro, mam zamiar jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie (ale tylko w jednym rodzaju silnika niestety) A mianowicie, mój brat kupił b7 (podobnie jak ja wcześniej ) w tzw ośce i trafiła się na naszym forum okazja kupna kompletu Quattro do tego auta, w tygodniu baraciak jedzie do łodzi do kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/user/32686-rafal1988lodz/(serdecznie go polecam) po taki zestawik. I bedziemy mogli porównać jakie sa róznice w spalaniu tego samego auta przed i po montażu Q na tej samej specyfikacji zawieszenia i kół. Zestaw będę wkładał osobiście i postaram sie zrobic z tego sprawozdanie i może nawet dać kilka fot i instrukcji do działu warsztat (ewentualnie uzupełnić już istniejące info na ten temat. Pozdrawiam Davidlive
  15. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W rs4 b7 most z tyłu ma inne przełożenia niż np u mnie?? Jest to mocniejsze?
  16. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    A ja wam powiem tak. Koszt takich zabaw nie zna granic finasowych, am wiem po sobie przy tym co robie teraz.( mocne 1.8T) wydech pompa wtryski turbo ic chłodnica oleju zegary soft sprzęgło itd itp nie ma końca, 2.7 fajny ale jak piszecie te silniki maja juz swoje lata, i ja np nie włożył bym silnika którego wcześniej dokładnie nie sprawdziłem choćby pod kątem wycieków, pęknięc jakis plasticzków i inne tego typu sprawy. Jak sami wiemy na takich pierdołach jak krućce, zaworki, uszczelki potrafi sie zrobic ładna kwota, a w tym silniku mamy tego razy 2. Kupiłem do swojego b7 silnik z b6 avj a ori był bfb, i niby pisza że sa identyczne a ch..a prawda, powiedzmy że 90% to to samo ale te 10% i tak zajmuje ci sporo czasu
  17. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jakies pomysły na osłony NA silnik 1.8t?? Od czego szukać, jakie pasują i w miarę wyglądają
  18. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    licze że skrzynia by została od 1.8T
  19. nic sensownego za ta kase nie będzie chyba że waluta np 1000E to juz można wybierać
  20. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    No widzisz a mnie mody wyjdą pewnie podobnie, i zrobie może 340 z małej pojemności a 300 z 2.7 w seri powinno się uzyskać a kultura pracy jednak lepsza
  21. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    to do mnie? Nie powiem bo nie ma zbyt bogatej wiedzy na ten temat, a silnik mam avj siebie bo bfb padło ze względu na zaniedbanie właściciela poprzedniego. To poradz mi co kupić i jak to zrobić, nie oczekuje że wypiszesz od A do Z ale każde info sie przyda. Po prostu chce mocne b7 ale nie wiem czy zamiast modzić 1.8t nie lepiej wkładać od razu 2.7 bit
  22. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Bardzo ciekaw jestem co i jak, bo mam 1.8t i korci mnie wymiana na 2.7bit
  23. zobaczycie co u mnie poradzi
  24. Grzesiek nie bardzo się chce tego tykac , znam kolesie który ostatnio zrobił na tym sterowniku 269 i 368nm, ale najpierw zadzwoń do Grześka może akurat się zgodzi
  25. mam taki komplet z mojego auta , moja dwumasa sprawna plus nowe awx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.