Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. A choćby dlatego ze są zbyt małe średnice rur. To pierwsze. Poza tym bez dobrego dp i zrobienia wydechu do y-pipes nie poradzi na taka moc.
  2. podajcie marke i model auta który ma fabrycznie odpowiednie hamulce? ie ma takich, zawsze za mało. pomijam auta strikte spotrowe czyli jakies ferrari lambo i inne
  3. o czym Ty gadasz? jakie 300. nie ma takiej opcji moim zdaniem.
  4. Trzeba przyznać że moc trzyma
  5. https://www.google.se/search?q=green+brakes&rlz=1CDGOYI_enPL665PL665&hl=pl&biw=667&bih=105&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjK4_OgkMzJAhXDqnIKHdzVBqUQ_AUIBigB#imgrc=XdltXXXHc483zM%3A Gdzie kupie taki lakier? Albo bardzo podobny ?
  6. Sory ale w tedy gdy nie odbierałeś ani nie dawałeś znać czy będziesz a on czekał i plany przełożył tak to wyglądało. Ale temat już zamknięty,
  7. nie ma znaczenia, jedyne różnice były w łożyskach, najlepiej szukaj od swojego sinika
  8. Ja to chce robić już po nowym roku
  9. cykaja Ci popychacze zaworowe, a ten brud to norma, Albo wlej środek czyszczący albo wlej olej z diesla. A ten 5w30 to troche słaby olej dla tego silnika, zalecany jest 5w40
  10. davidlive odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    kolega pisze że 1.8T go nie interesuje. Swoją drogą Dominik to troche nie ten temat
  11. No w sumie tak. Ale dobrze ze nie z Połańca
  12. A czego ty odem mnie oczekujesz ? Mam kłamać ? Nie zakładałem tego i nie jeździłem. Co wiem to pisze. Sprzęgło jest nowe i możliwe ze i 700nm przeniesie. Nie wiem tego. Chcesz kupić czy skomentować?
  13. To rób jak uważasz, ja wole mieć ciszę w aucie.
  14. To ja bym sie podłączył do was ale pod inne średnice, i ja chce dać w sumie 5 tłumików, 2 końcowe już mam, potrzebował bym dac jeden jak największy koło skrzyni, i dwa środkowe
  15. co to niby ma dać ?? ktos Ci bajek naopowiadał że są niby spaliny szybciej wyciągane że to że tamto, bajdy jak u grimów.
  16. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    poczytałem popytałem i robie swojego starego dobrego 1.8T na małego potworka
  17. Własnie poto ona jest. Zamontuj tak jak i nie będzie kłopotu
  18. I ze niby tyle gratów za 1k$? To z czego to jest zrobione ?
  19. Nie sprzedaje bo cos w planach w sensie inne auto. Zbieram kase na dom i to wszystko. Ale niestety jeden kolega z forum mnie i mojego brata zrobił w c**ja i ze sprzedaży rezygnuje. Działamy
  20. Weź sobie dorób taki jednomas http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329751-female-body-inspector-rss4-look-20-tdi-350hp680nmnos19caliceramikagwint-kw-v3recaroled-naviaudio-bosewebasto/page-6 np to
  21. Jeśli założysz zwrotki te które wymieniłem nie ruszasz nic z wahaczami, a mopa spokojnie ogarnia, u mnie w b5 AJL ogarniała 345 i 300 bez kłopotu, tam masz dajej po jednym tłoczku, większym ale nie nie na tyle żeby wymagało to wymiany pompy.
  22. http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html bo bez jaj 1300E za icka, to już ten ubogi pakiet lepszy a kosztuje 200E Za 1000 wkładasz icka jakiego chcesz z rurami i obrabia 500ps
  23. strzał w kolano z ta skrzynią zrobiłeś, było szukać skrzyni od np bex albo s4 b6/7 i wkładał byc dużo więcej sprzęgieł. Chyba tylko custom Ci zostaje.
  24. Myślę że wiem o co Ci chodzi, przykręciłeś to bezpośrednio do sanet tych stalowych. Niestety lepszym rozwiązaniem jest to fabryczne, sanki jednak oddzielone sa od "budy" gumowymi tulejami. Ale myśle że nie ma to kolosalnego wpływu. A te mocowania na moich fotach kupisz np od a4 b5 2.5v6 tdi, groszowe sprawy
  25. ja kupiłem ładny komplet z a6 c6 3.0tdi za chyba 250zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.