Treść opublikowana przez davidlive
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pozamiatane temat hamulca z tyłu. Zacisk od t5 z jarzmem pasuje pod seryjne mocowania w b6/7 ? Zastanawiam ze tez czy zrobić jakiś adapter pod te zaciski i dać tarcze np 330.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk od a8 d3 pod tarcze 360 plus tarcza od rs4 b5 ? Zda egzamin ?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jeśli chodzi o wkładkę k&N to z tego co pamiętam w autach z tego typu przeplywka trzeba ostrożnie używać tego oleju. Dałeś za dużo i nie przedmuchales lekko i stąd taki efekt. Powodzenia w modach.
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Filtr ma w sobie regulator ciśnienia. Tez z tym miałem cyrki.
- B7 Crew
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Pewny jesteś ze wał nie jest krótszy przy 6 ? No i rozrusznik chyba jest inny między skrzynia 5 a 6. Ale z drogiej strony sprzęgło ma ta sama średnice
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Jeśli Q to na pewno wał jest inny. Rozrusznik, i nie jestem pewniej ale podpora skrzyni może być inna.
-
Sprzęgło od tfsi do tdi ?
Podejdzie taki temat ? Średnica niby ta sama ciekawe jak reszta. Może ma ktoś info na ten temat.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sory, źle Cię zrozumiałem. Moja wina
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panie, sprzęgło w v6 jest inne niż r4, rozrusznik może zostać stary.
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Zadzwońcie do Bizongarage, on wam złoży fajny jednomas na około 500nm, trwałe i dobre
-
Jakie mocniejsze sprzęgło do 2.0 tdi?
Panowie wie ktoś od czego można wsadzić do 2.0 mocniejsze sprzęgło? Ma z dołu około 450 nm wytrzymać. Ewentualnie z czegoś poskładać, zastanawiam się czy tez czasem nie wywalić całkiem dwumasu i włożyć coś ala pomysł Dev'a z kołem od 80 b4. Doradzi ktoś ?
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
No t ciekawe czy Grzesiu by ten silnik ogarnął. Moglo by być ciekawie z mocą.
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
To jest silnik już na turbinie czy jeszcze na kompresorze ?
-
Nadkole Audi A4 B8
Po pierwsze nie ten dział. Nadkole się tak wywarło bo nie było przykręcone i opór powietrza pchał je na oponę i tak wytarła, wiem bo tak miałem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam tarcze z Rs4 b7 i szukam do tego zacisków ale NIE z Rs4 bo za drogie. Jak myślicie od a8 d3 od tarczy 360 podejdą zaciski?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ile cenisz ta kiere ale bez poduchy ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jest sposób na rdzę na tarczach, ja to u siebie stosuje już bodaj 3 lata i pierwsze tarcze które tak pomalowałem trzymają farbę do dzisiaj. Ja to robię tak: Tarcze piaskuje( jeśli była wcześniej zardzewiała) potem dobrze odtłuszczam, i na to bez ceregieli leci dwie warstwy lakieru czarny kat. Tak ten zwykły mat za kilka złotych, potem tarcze kładę na piecyk który mam w garażu tak farba się "wypala". Takie coś robię np ze dwa razy tzn dwa razy grzeje, potem tarcze lecą na toczenie profilaktycznie i po temacie. Tokarza mam zaznajomionego z moimi wymysłami tak ze wie co i jak zrobić. Mozecie się śmiać i krytykować ale robię tak tez z zaciskami ( poza tokarzem oczywiście ) i nigdy nie miałem problemu z rdza czy schodząca farbą. Raz u kolegi z braku czasu nie wygrzalismy zacisków, były jasnego koloru chyba żółte, stwierdził ze pohamuje trochę dostaną temperatury i się wypalą. Niestety nie przewidział pyłu z klocków, który bardzo chętnie osiadł na "wilgotnych" zaciskach i kolorek nie był już tak ładny pozdrawiam
- B7 Crew
-
Swap
Nie ma z tym raczej problemu, mam Exeo czyli b7 z silnikami od b8, ale jak wiadomo są tam tez silniki z b7. Umiejscowienie silnika w b7 i b8 zależy w głównej mierze od skrzyni.
-
Podmiana silnika V8 w B6
A od czego bys to wkładał ? S8 po lifcie ?
- B7 Crew
-
Co potrzebne do zamontowania bixenonów skrętnych ?
Mam Exeo ( czyli b7) ze zwykłymi lampami i mam możliwość kupić lampy skrętne ale pasuje i cały osprzęt do tego mieć. Co mam wyjąc z dawcy żeby to działało. Pozdro