Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasi Siatkarze...


grabalaba

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o porażce z "4-ligowa" Belgią? Normalnie szok. Co prawda Belgowie pewnie nie zajdą daleko w tych Mistrzostwach, nie mniej jednak ta porażka trochę poraża!Teraz widać wyraźnie, ile dla reprezentacji znaczy Wlazły...

Co sądzicie o aktualnej formie Polaków - damy rade powalczyć o medal, czy raczej bardziej realna wydaje sie opcja walki o miejsca 5-8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::polew:

heh..

smiech na sali :|

przegralismy z druzyna, ktora jest TYLKO 73 miejsca nizej niz my w rankingu FIVB..

nie mamy ataku, nie mamy przyjecia, i co najbardziej martwi rozegrania..

po meczu z Rosja mozemy sie pakowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na wicemistrzów to poziom mieli gorzej niż tragiczny. Jeśli forma sie utrzyma ( taka cieńka ) to z Rosją będzie ciężko. Ale jako wierny kibic wierze że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po meczu z Rosja mozemy sie pakowac..

Tak źle chyba nie będzie. Z grupy dalej wychodzą 3 zespoły - z Turcją chyba wygramy :gwizdanie:

Niestety nawet jeśli tak będzie, zabieramy ze sobą bagaż punktów z grupy, więc szansa na medal wydaje się złudzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tak grającą Rosją to nikt tutaj nie wygra. :afro:

Szkoda tego meczu, bo realnie to została już tylko walka o miejsca 5-8. No chyba, że pozostałe drużyny w grupie będą na przemian się ogrywały, a my wszystko do przodu. :gwizdanie:

Jutro z Finlandią...[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2007, 15:34 _________________________________________________...z Finlandią 0-3. Ręce opadają. Szkoda gadać. :thumbdown:

Mariuszu Wlazły - where are you?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie ale z Was kibice, Wlazly ma kontuzje i musi ja wreszcie wyleczyc bo inaczej juz wcale nie zagra!!!!!!!!

Znam tych ludzi, sa przetrenowani, ich trener czasami za bardzo daje im popalic a i juz nie placa tak jak placili.

Nie dosc ze kibice narzekaja to zaczyna im brakowac motywacji takiej jaka jest kasa.

Zawsze im kibicowalam, czy szlo im beznadziejnie czy dobrze bo na tym polega kibicowanie!

Ja wiem co to znaczy przetrenowanie bo przez kontuzje wlasnie nie gram.

Zobaczycie chlopaki jeszcze Was pozytywnie zaskocza i to nie raz!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie ale z Was kibice, Wlazly ma kontuzje i musi ja wreszcie wyleczyc bo inaczej juz wcale nie zagra!!!!!!!!

Znam tych ludzi, sa przetrenowani, ich trener czasami za bardzo daje im popalic a i juz nie placa tak jak placili.

Nie dosc ze kibice narzekaja to zaczyna im brakowac motywacji takiej jaka jest kasa.

Zawsze im kibicowalam, czy szlo im beznadziejnie czy dobrze bo na tym polega kibicowanie!

Ja wiem co to znaczy przetrenowanie bo przez kontuzje wlasnie nie gram.

Zobaczycie chlopaki jeszcze Was pozytywnie zaskocza i to nie raz!!!!!

Cała sztuka polega na tym, żeby się przygotować na najważniejsza imprezę, jaką w tym roku są Mistrzostwa Europy. Lozano najprawdopodobniej spaprał robotę. Widać, że chłopakom brakuje świeżości.

Gruszka i Wlazły to trzon ekipy, ich brak spowodował niewątpliwie spadek morale. Zresztą widać to na boisku. Ten pierwszy - wielki pech (skręcenie). Nie ma co się rozwodzić na temat Wlazłego, bo Gościu naprawdę jest potrzebny drużynie. Według mnie to 30% zespołu, jednak coś z Nim nie jest tak (jakieś dziwne problemy, których nie potwierdzają badania). Już drugi raz nawala! Sam Świderski powiedział, że Wlazły powinien z Nimi jechać!!! Dziwna sprawa.

Co do "kasy" - gram trochę w siatę i adrenalina na boisku jest tak duża, że kasa spada na dalszy plan. Szczególnie jak się gra z Orłem na piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lozano najprawdopodobniej spaprał robotę. Widać, że chłopakom brakuje świeżości.

i znajac podejscie polakow, zaraz go zwolnia..

Raczej to nie wchodzi w grę - wysokie odszkodowanie. Uważam, że powinien zostać i dobrze przygotować Naszych na Pekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po kompletnie nieudanych Mistrzostwach Europy mocno utrudnili sobie awans do przyszłorocznych Igrzysk. Pod koniec listopada grają w Finlandii turniej, z którego tylko zwycięzca awansuje dalej. Potem kolejny turniej. Zatem łatwo nie będzie.Zobaczymy.

Natomiast jestem pod wrażeniem, co wyprawiają Nasze Złotka na ME. Niesamowicie się ogląda prawie perfekcyjną siatkówkę. Sześć zwycięstw z rzędu, dzisiaj półfinał z Serbkami, z którymi w grupie Polki wygrały 3-0. Powinno być zatem OK...Trzymajmy kciuki :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...