Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

:no: mam nadzieję że nigdy... :>

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:
Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:

dlatego kupił 265-cio konne b5 :)

Opublikowano

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:

dlatego kupił 265-cio konne b5 :)

Rozsądny człowiek kupił by 1.9 tdi :decayed:

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:

dlatego kupił 265-cio konne b5 :)

Rozsądny człowiek kupił by 1.9 tdi :decayed:

:oklaski:

:sarcastic:

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:

dlatego kupił 265-cio konne b5 :)

Rozsądny człowiek kupił by 1.9 tdi :decayed:

:oklaski:

:sarcastic:

Najlepiej jeszcze 90KM i jeździć po gazety do kiosku :polew: :polew:

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie:

dlatego kupił 265-cio konne b5 :)

Rozsądny człowiek kupił by 1.9 tdi :decayed:

:oklaski:

:sarcastic:

Najlepiej jeszcze 90KM i jeździć po gazety do kiosku :polew: :polew:

:no:

75KM :good:

Opublikowano

fajne :)

Opublikowano
  • Autor

siema , na razie nie przewiduje montażu lpg , bede robił tyle km ,że nie zwróci mi sie to przez 5 następnych lat :decayed:

Opublikowano

Ile rocznie robisz?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:58_________________________________________________Ile rocznie robisz?

Opublikowano

aa.. s4 będzie w garażu. No w sumie idealnie przypasuje tutaj to: "Jeździ nią starszy Pan do Kościoła i po bułki." :gwizdanie:

poprostu moskal zakochał się w tdi'ku i teraz chce śmigać cały czas polówką :decayed:

Opublikowano

Moskal graty eSki :good: Kolor idealny, mi się też w takim eSa marzy tylko, że sedanik :kox: Widzę że dobrze wychodzisz na tych dzwonach najpierw przeskok z 1.8 na 1.8T, a teraz z 1.8T na 2.7BiT. Oby na tym się skończyło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ile rocznie robisz?

tak na oko to okolo 150-200 km na tydzień :wink4:

Opublikowano

Graty Zakupu Moskal

Niema co się podniecać to tylko zadbana eska :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Graty Zakupu Moskal

Niema co się podniecać to tylko zadbana eska :decayed:

dzieki , jestem tego samego zdania :good:

dopiero jak założe endżelajsy , elpidżi , zderzaki z laminatu bedziecie mogli sie podniecać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oj napewno :slina:

Opublikowano

Graty Zakupu Moskal

Niema co się podniecać to tylko zadbana eska :decayed:

dzieki , jestem tego samego zdania :good:

dopiero jak założe endżelajsy , elpidżi , zderzaki z laminatu bedziecie mogli sie podniecać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

o i tu jest plan do wykonania :decayed:
Opublikowano

proponuje jeszcze chrom made in allegro :kox:

Opublikowano

dopiero jak założe endżelajsy , elpidżi , zderzaki z laminatu bedziecie mogli sie podniecać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i tapicerkę pokrowcową.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.