Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dopiero jak założe endżelajsy , elpidżi , zderzaki z laminatu bedziecie mogli sie podniecać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i tapicerkę pokrowcową.

pacz , zapomniałem o tym jakze istotnym elemencie :good:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proponuje jeszcze chrom made in allegro :kox:

te to ykk -a rola :jerk:
Opublikowano

tatQ nie badz taki zaloz LPG :decayed:

Opublikowano

tak na poważnie, to jakbym już sobie kupił esę (ale nigdy nie kupię raczej) to bym ją sprowadził do stanu zupełnie stockowego. znaczek 1.6 na tylną klapę. a pod maską program + inne dłubania mechaniczne. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tak na poważnie, to jakbym już sobie kupił esę (ale nigdy nie kupię raczej) to bym ją sprowadził do stanu zupełnie stockowego. znaczek 1.6 na tylną klapę. a pod maską program + inne dłubania mechaniczne. :gwizdanie:

bedzie stockowa tylko nie wiem czy FMIC wejdzie pod zderzak bez problemu , a do tego motoru potrzebny jest konkretny rozmiar , tylko tym moze sie wyróżniać :kox:

Opublikowano

łee to będzie konkretnie :kox:

Opublikowano

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze :naughty:

Opublikowano

eurp_0911_09_o+project_audi_s4+wheels.jpg

:cool1:

Opublikowano
  • Autor

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze :naughty:

jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy :thumbdown:

Opublikowano

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze :naughty:

jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy :thumbdown:

Da radę ogarnąc taniej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze :naughty:

jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy :thumbdown:

Da radę ogarnąc taniej :naughty:

no to zacznij ogarniać w takim razie :wink4:

Opublikowano

no to zacznij ogarniać w takim razie :wink4:

Zasięgnę języka :wink4:

Interesują Cię tylko choro drogie Worki czy dobre zamieniki typu Rota ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Interesują Cię tylko choro drogie Worki czy dobre zamieniki typu Rota ? :naughty:

zdaje sie na twoje doświadczenie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a takie? :naughty:

wide0.jpg

Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze :naughty:

jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy :thumbdown:

Da radę ogarnąc taniej :naughty:

no to zacznij ogarniać w takim razie :wink4:

ja bym sie na takie felgi skusil ale nigdzie ich nie widziałem i nie wiem nawet ile $ by kosztowały :cool1:

Opublikowano

Moskal... zawitaj niebieską świnią na stare kuj-pom śmieci kiedyś :naughty: każdy będzie się slinił :kox:

Opublikowano

Moskal... zawitaj niebieską świnią na stare kuj-pom śmieci kiedyś :naughty: każdy będzie się slinił :kox:

to Wy tam zamiast moskala dobrych logopedów zaproście :polew::wink4:

żarcik :gwizdanie:

Opublikowano

Wyrażamy się poprawną polszczyzną więc żaden logopeda nie jest nam potrzebny :kox: Potrzebna jest nam MOC :evil::naughty:

Opublikowano

Wyrażamy się poprawną polszczyzną więc żaden logopeda nie jest nam potrzebny :kox: Potrzebna jest nam MOC :evil::naughty:

kolega dobrze gada :oklaski:

niech moc będzie z nami :notworthy:

Opublikowano

w jakim rozmiarze i jakich pieniądzach chcesz :gwizdanie: te bbsy?

Opublikowano
  • Autor

w jakim rozmiarze i jakich pieniądzach chcesz :gwizdanie: te bbsy?

18" , pieniendze nie graja roli :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:09_________________________________________________no i conajmniej 9,5J

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.