Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta fela robi robote, juz sobie wyobrazam sesje zdjeciowa na budowie wsrod wielkich CAT'ow :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

juz sobie r wyobrazam sesje zdjeciowa na budowie wsrod wielkich CAT'ow :kox:

z parówą miała byc taka sesja ale nie zdążyła bidulka ;(

Opublikowano

nie łam się, jak nie parówa to eSa :good:

Opublikowano

bidulka zrobiła Tobie przysługę :gwizdanie:

Opublikowano

juz sobie r wyobrazam sesje zdjeciowa na budowie wsrod wielkich CAT'ow :kox:

z parówą miała byc taka sesja ale nie zdążyła bidulka ;(

zobaczysz zorbimy wyjebiste foty :kox:

Opublikowano

Wiedziala ze jej nie kochasz i wzdychasz do eS wiec popelnila harakiri :( :( :(:polew:

Opublikowano
  • Autor

nie łam się, jak nie parówa to eSa :good:

bidulka zrobiła Tobie przysługę :gwizdanie:

no nie ma tego złego ale....[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:40_________________________________________________

zobaczysz zorbimy wyjebiste foty :kox:

masz sprzęt ????

Dzisiaj przyjeżdzają RECAROSY :drool: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Opublikowano

A ta pompe ABS'u chcesz? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A ta pompe ABS'u chcesz? :tongue4:

tak , nic sie nie zmieniło :good:

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

ale koxxxx jasny UJ!! a raczej ciemny :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:06_________________________________________________

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

masz to foto w wiekszej rozdzialce????[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:30_________________________________________________

A ta pompe ABS'u chcesz? :tongue4:

tak , nic sie nie zmieniło :good:

Wujek, jak Ci krasi ta fure to popros zeby Ci od razu nadkola zaklepal :good: :good: Tak na przyszlosc przyda Ci sie :good: :good: :good:

Opublikowano

moskal widze grubo idziesz :kox:

pierwsze rwą suty na maxa :slina:

Zdecydowanie pierwsze lepsze :naughty::kox:

Ja bym dał felę z linka nr. 1 w super bieli i ori Valeo bez żadnych malowań :wink4:

Opublikowano

moskal wszystko jest, tylko operator nieogarniety :decayed:

teraz bedziemy foty Kolkova robic :kox:

Opublikowano

na feli jeszcze jaks niebieski napis :kox:

senior's ride :decayed: :decayed:

]

no moze byc :kox: i tak bedzie :kox:

Opublikowano

I jak tam moskalowy? :chytry::naughty:

Opublikowano

Byłem dzisiaj na zwiadach u lakiernika i S-ka jest już rozebrana i przygotowywana do lakierowania(czyszczenie, matowienie itp...)

A co do lamp to w takim setupie zdecydowanie te czarne.

Opublikowano
  • Autor

I jak tam moskalowy? :chytry::naughty:

z czym ????

Opublikowano

I jak tam moskalowy? :chytry::naughty:

z czym ????

z moim mieszkaiem i galka :polew:

Opublikowano
  • Autor

I jak tam moskalowy? :chytry::naughty:

z czym ????

z moim mieszkaiem i galka :polew:

wysyłam w poniedziałek , nie miałem czasu :thumbdown:

Opublikowano

I jak tam moskalowy? :chytry::naughty:

z czym ????

zgadnij :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.