Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nagraj dyktafonem i niech się chłoptasie jarają..

no faktycznie , nie ma piekniejszego dzwieku niz 3 cylindrowe TDI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pakiet " :evil: Black Nogaro from Hell :evil: " rządzi :good:

pod remizą :naughty:

Opublikowano

nagraj dyktafonem i niech się chłoptasie jarają..

no faktycznie , nie ma piekniejszego dzwieku niz 3 cylindrowe TDI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jest 3 cylindrowe 1,2 htp :polew:

Opublikowano

moskal?? :wtf::vaglogi::blink::shocked:

Opublikowano

moskal chyba ma autko u lakiernika, jakbyście wszystkie posty czytali to byście wiedzieli ock :wink4:

Opublikowano

jest 3 cylindrowe 1,2 htp :polew:

1.4 TDI które chodzi jak kosiarka :przebiegly:

moskal chyba ma autko u lakiernika, jakbyście wszystkie posty czytali to byście wiedzieli ock :wink4:

tak dokładnie tak, dlatego za ok 2 tyg będzie nogaromadafakaperfektbrilliantundwysokipołyskblau :kox:

Opublikowano

jest 3 cylindrowe 1,2 htp :polew:

1.4 TDI które chodzi jak kosiarka :przebiegly:

moskal chyba ma autko u lakiernika, jakbyście wszystkie posty czytali to byście wiedzieli ock :wink4:

tak dokładnie tak, dlatego za ok 2 tyg będzie nogaromadafakaperfektbrilliantundwysokipołyskblau :kox:

nogaro madafaka perfekt brilliant und wysoki połysk blau :kox:
Opublikowano
  • Autor

ale wy jesteście pojebani :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

Opublikowano
  • Autor

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

Opublikowano

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

fajna masz prace :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

fajna masz prace :decayed:

oceniasz prace po godzinach urzędowania ??? :wink4:

mam zajebistą prace , pracuje w zawodzie i....... nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

fajna masz prace :decayed:

oceniasz prace po godzinach urzędowania ??? :wink4:

mam zajebistą prace , pracuje w zawodzie i....... nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

nie, o tym ze sie swieci takie zielony kwadracik przy twoim nicku :polew:

Opublikowano

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

fajna masz prace :decayed:

oceniasz prace po godzinach urzędowania ??? :wink4:

mam zajebistą prace , pracuje w zawodzie i....... nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

nie, o tym ze sie swieci takie zielony kwadracik przy twoim nicku :polew:

wielu z nasz ma taką :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

moskal widzę że tez masz na rano do roboty :confused4:

no ogólnie jestem w pracy o 6:30 :wink4:

fajna masz prace :decayed:

oceniasz prace po godzinach urzędowania ??? :wink4:

mam zajebistą prace , pracuje w zawodzie i....... nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

nie, o tym ze sie swieci takie zielony kwadracik przy twoim nicku :polew:

on sie świeci prawie cały czas :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal kiedy odbierasz furaka bo musze mojej babie pokazac ze nagaro blue to fajny kolor

Opublikowano

moskal kiedy odbierasz furaka bo musze mojej babie pokazac ze nagaro blue to fajny kolor

b24cb813000aa4fb4a107f47

Opublikowano

moskal kiedy odbierasz furaka bo musze mojej babie pokazac ze nagaro blue to fajny kolor

b24cb813000aa4fb4a107f47

:ssij:

Opublikowano

Kobitkom sie raczej podoba ten kolor :) W wiekszosci :wink4:

Opublikowano

Kobitkom sie raczej podoba ten kolor :) W wiekszosci :wink4:

nie, bo ona chce ciemny, najlepiej czarny i nie wytlumaczysz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.