Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszła paczuszka :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :

recarog.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A auto już odebrałeś :mysli: kiedy jakas wypaśna sesyjka :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:12_________________________________________________Wpadnij do mnie jak bedziesz jechac to zrobimy sesje dwoch najlepszych furek w klubie :decayed: :decayed: :decayed: :> :polew:

A to chyba jak z kims przyjedzie na dwa auta do Ciebie, bo tak to :gwizdanie: będzie jedno

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mozesz sie nas spodziewać w Rykach w piątek :wink4:

Opublikowano

mozesz sie nas spodziewać w Rykach w piątek :wink4:

oo widzisz :kox: Napisz od której do której, to moze jeszcze kogos przyciągne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mozesz sie nas spodziewać w Rykach w piątek :wink4:

oo widzisz :kox: Napisz od której do której, to moze jeszcze kogos przyciągne :decayed:

dam znać ale raczej pod wieczor bo jeszcze do raggamanca jade kiere podmienić zeby mi moją obszył lamboskórką

Opublikowano

mozesz sie nas spodziewać w Rykach w piątek :wink4:

oo widzisz :kox: Napisz od której do której, to moze jeszcze kogos przyciągne :decayed:

dam znać ale raczej pod wieczor bo jeszcze do raggamanca jade kiere podmienić zeby mi moją obszył lamboskórką

:good:

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

z pelnym ekwipunkiem pewnie ledwo wysokie 13 będzie jezdzic - woze ladne pare kilo dodatkowego audio ze sobą :thumbdown:

juz wczoraj ustalilismy, że 13,17 to poziek pojechał bez fotela, kanapy, koła zapasowego i na 16"

Zobaczy się... jak na wiosne dalej będzie czarna, to zrobię tak, żeby 13.17 złamać. Bo 13.2 to s4 b8 jezdzi...

a no i CoLo - do Twojej FP-ki to nie mam co stawać ani ja ani siwek....

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

z pelnym ekwipunkiem pewnie ledwo wysokie 13 będzie jezdzic - woze ladne pare kilo dodatkowego audio ze sobą :thumbdown:

juz wczoraj ustalilismy, że 13,17 to poziek pojechał bez fotela, kanapy, koła zapasowego i na 16"

Zobaczy się... jak na wiosne dalej będzie czarna, to zrobię tak, żeby 13.17 złamać. Bo 13.2 to s4 b8 jezdzi...

a no i CoLo - do Twojej FP-ki to nie mam co stawać ani ja ani siwek....

Enooo bez przesady...aż takich różnic to raczej nie ma... Siwek był szybki i było by pewne porównanie.

Zresztą nie oto chodzi żeby cały czas wygrywać, ma być FUN :wink4: i zobaczenie jakie są różnice aut bo tylko w pojedynku widać co i jak.

Opublikowano

Moskal ladnie szalejesz :good: pozazdroscic ;(

ps: a co z moim fantem :?: :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

ps: a co z moim fantem :?: :embarrassed:

fant dzisiaj pójdzie bo mi sie zawieruszył w magazynie :good:

Opublikowano

Właśnie przeczytałem wszystkie 35 stron bo mnie chwile nie było na forum i nie widziałem tematu.

Moskal jedziesz z koksem :kox:, nie spodziewałem się że kupisz ese po tamtej parówie :naughty:

Dawaj szybko foty jak ją odbierzesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal jedziesz z koksem :kox:, nie spodziewałem się że kupisz ese po tamtej parówie :naughty:

Dawaj szybko foty jak ją odbierzesz :naughty:

dzieki :wink4: tak wyszło niestety :kox:

kórwa opóźnil sie odbiór furmany na poniedziałek , nie zdążyli jreszcze turbin podmienić bo mechanior zachorował :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Jak już tyle czekasz to kilka dni więcej już nie zmieni :)

Albo zawieź mu jakiś antybiotyk to zacznie w pocie czoła robić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak już tyle czekasz to kilka dni więcej już nie zmieni :)

w sumie tak , ale juz bym po grodzisku zapier.dalał w weekend :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak już tyle czekasz to kilka dni więcej już nie zmieni :)

w sumie tak , ale juz bym po grodzisku zapier.dalał w weekend :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Tylko z głową, zresztą nie jesteś dzieciakiem to Ci tego nie muszę mówić :wink4:

Ale tak czy owak zapowiada się niezła esa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale tak czy owak zapowiada się niezła esa :kox:

no na zime przewiduje tylko wymiane foteli , tunel/konsola polift i navi+ , lampy i ramka na czarno , zmiana licznika na polift , program.

na wiosne bedzie lepiej :>

Opublikowano

a deski poliftowej nie chcesz kupić, mam do sprzedania nawet granatową jakbyś chciał mieć taką jak ma Dawid :polew:

Opublikowano

ja kce, ja... tylko za ile :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a deski poliftowej nie chcesz kupić

a czym sie różni ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.