Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chałpę, jak chałpę, ale o eSę bym się bardziej martwił :kox:

zamkne i klucz wsadze se głęboko w :dziura:

a ze jest scyzoryk to przy odpowiednim nawilżeniu wejdzie głęboko i bedzie nie do wyjęcia :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Faaak! jjem sniadanie właśnie :sick3:

Opublikowano

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Opublikowano

i tak Cie objade :naughty:

daj Boże :good:

myślałem, ze podejmiesz jakoś wyzwanie :)

Opublikowano

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

zajebi.scie a ja mam deche troche nadpaloną by sie nadawał do floku w sam raz :kox:

ile taki bajer kosztuje?? :mysli:

Opublikowano

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Ragga Twoja robota :naughty:

Opublikowano

mów kiedy wpadniemy na imprezę

ja też się wproszę :tongue4:

taaaa , zebyście mi chałupe ogry zarzygali :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie bedzie tak zle daj tylko kluczyki od eski, Jacka Danielsa i jakiś duży plac do powariowania :decayed::kox:

Opublikowano

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

zajebi.scie a ja mam deche troche nadpaloną by sie nadawał do floku w sam raz :kox:

ile taki bajer kosztuje?? :mysli:

U mnie będzie 200 zł :wink4:

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Ragga Twoja robota :naughty:

Nie..zaczerpnięte z netu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i tak Cie objade :naughty:

daj Boże :good:

myślałem, ze podejmiesz jakoś wyzwanie :)

zrobie softa to podejme , z tym setupem mam kozaczyć ??? :wink4:

jak wygrasz to ci łepetynką jebne dwa razy w domofon i sie nauczysz chłystku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mojskal..decha wygląda fajnie we floku :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Wiem ze wygląda za***iście ale zastanawiam sie czy nie bedze gryzło z boczkami które zostaja normalne , dokładnie chodzi mi o łączenie deska/boczek :mysli:

Dobrze ze mam dwie deski , jedna pójdzie we flok i jak sie nie przyjmie i zostanie odrzucona przez eske to wstawie z powrotem normalną :wink4:

a flokowana do żyda :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 12:57_________________________________________________

nie bedzie tak zle daj tylko kluczyki od eski, Jacka Danielsa i jakiś duży plac do powariowania :decayed::kox:

juz pisałem ze kluczyki będa u mnie w :dziura:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak wygrasz to ci łepetynką jebne dwa razy w domofon i sie nauczysz chłystku

Przepraszam, już idę do kąta :decayed:

Opublikowano

jakbys zrobil deche + gorne czesci boczkow [nad dekorami] to bylby koks.

ale sama decha to juz nie...

Opublikowano
  • Autor

jakbys zrobil deche + gorne czesci boczkow [nad dekorami] to bylby koks.

ale sama decha to juz nie...

tak tylko dekory nie lecą przez cały boczek :thumbdown:

Opublikowano

fakt

to cale wnetrznie zaflokuj :kox:

Opublikowano
  • Autor

fakt

to cale wnetrznie zaflokuj :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ragowaty bierzesz sie za flokowanie ?

Opublikowano
  • Autor

Ragowaty bierzesz sie za flokowanie ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No to dobrze :) Cos bedziemy pewnie dzialac ( na bank cos w koncu obszyje albo poflokuje :decayed: )

Opublikowano

:good: :good:

Sam decha będze wyglądac dobrze :wink4:

Opublikowano

dokładnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sam decha będze wyglądac dobrze :wink4:

sie zobaczy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.