Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wrzuc karteczkę z informacją " Panie mój..wrzuć mi węgiel i CD " :wink4: :wink4:

zlece kurierowi zeby ci to powiedział prosto w oczy , a co tam :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tobie to max 1.6 i to jeszcze przytkany do 3 tys. obrotów :D

Hu"a wiesz a sam 1.5 jeździsz :wink4:

Opublikowano

wrzuc karteczkę z informacją " Panie mój..wrzuć mi węgiel i CD " :wink4: :wink4:

zlece kurierowi zeby ci to powiedział prosto w oczy , a co tam :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tobie to max 1.6 i to jeszcze przytkany do 3 tys. obrotów :D

Hu"a wiesz a sam 1.5 jeździsz :wink4:

Odezwał się kolekcjoner niewypałów :decayed::naughty:

Opublikowano

hamujcie bajere Panowie... to watek o Moskalu i jego dziwce [daje przyjemnosc i kosztuje w ch*j] :)

Opublikowano

to niech inni darują sobie głupie teksty :)

EOT

Opublikowano

No to Moskal, teraz to Piękny Banan na twarzy musisz miec :kox:

Opublikowano

No to Moskal, teraz to Piękny Banan na twarzy musisz miec :kox:

Okna w domu musiałem pozamykać bo po całym Grodzisku się niesie skowyt radości wujka

Opublikowano

troszke poczytalem .....troszke poogladalem i zajebioza ten kolorek ESY :wink4::naughty:

na żywo robi robote ten kolorek :kox: nie ma co na drodze sie wyróżnia :good:

Opublikowano

Dawaj jakieś foto i film :)

Opublikowano

troszke poczytalem .....troszke poogladalem i zajebioza ten kolorek ESY :wink4::naughty:

na żywo robi robote ten kolorek :kox: nie ma co na drodze sie wyróżnia :good:

dokladnie :naughty:

ps: Moskal paczuszka dzis dotarla :good:

Opublikowano
  • Autor

na żywo robi robote ten kolorek :kox: nie ma co na drodze sie wyróżnia :good:

kolorek jest świetny ale nie jestem do końca zadowolony z malowania :thumbdown:

Auto na początku listopada wraca na lubelszczyzne do poprawek :good:

ps: Moskal paczuszka dzis dotarla :good:

no to teraz działaj :good:

BTW wczoraj musiałem obwozić po kolei chłopakow z roboty po ul. wirażowej , kazdy wysiadał z bananem na twarzy :> :kox: :kox: :kox: :kox:

stracilem wiekszą ćwiartke baku :decayed:

Opublikowano

Auto na początku listopada wraca na lubelszczyzne do poprawek :good:

Weź dechę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Auto na początku listopada wraca na lubelszczyzne do poprawek :good:

Weź dechę :cool1:

:good:

Opublikowano

Taboreciki już w aucie? :)

Opublikowano
  • Autor

Taboreciki już w aucie? :)

nie , te w esce maja inne mocowanie i bede musiał przelożyć z parówy to mocowanie do szyny która biegnie pośrodku fotela.

jest zaślepione miejsce do przykrecenia tego elementu :good:

Opublikowano

Rezaj nie marudź :) A tak co do mojego PW na które nie odpisałeś :tongue4: Jak tam z robotą u Was teraz zimą będzie? wsio stoi? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A tak co do mojego PW na które nie odpisałeś :tongue4: Jak tam z robotą u Was teraz zimą będzie? wsio stoi? :decayed:

ogólnie chójnia :thumbdown:

Opublikowano

Zbieraj na gwint :] Wkurwila mnie moja suka kraje ja :kox:

Opublikowano

Zbieraj na gwint :] Wkurwila mnie moja suka kraje ja :kox:

no Please, no ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.