Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

Opublikowano

A to co już się spierdol*ło w eSi'e poluje na mieście żeby w końcu obejrzeć furacza.

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

:dziura: niefart pech

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

:dziura: niefart pech

bo trza było dizla kupić.

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

:polew: :polew: :decayed::kox:

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

jak dla mnie to normalne po zakupie samochodu - zawsze coś sięwysra :naughty::wink4:

Opublikowano

:dziura: niefart pech

życie :naughty: Kurna zaczyna się nowa opowieść... moskal wywal carbony :decayed: to na bank ich wina :decayed:

Tylko powiedz na którym śmietniku leżą :D

bo trza było dizla kupić.

przecież ma... polówkie :naughty:

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

ale za to z navigacją będzie stać jak coś :naughty:

Opublikowano

0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego :kox:

nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE :good:

1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale :thumbdown:

dobrze to nie wróży :decayed:

ale za to z navigacją będzie stać jak coś :naughty:

moskal, jak byś opychał swoje radio eSkowe, to jestem chętny.

Opublikowano

A podobno poprzedni wlasciciel wymienial sprzeglo :gwizdanie:

Zakladaj komplet od RS4, moje jak na razie zrobilo 2500km i wszystko jest ok :wink4:

Opublikowano
  • Autor

moskal wywal carbony :decayed: to na bank ich wina :decayed:

ale to nie są te pechowe , tamte wziął Krzysiek :wink4:

moskal, jak byś opychał swoje radio eSkowe, to jestem chętny.

potencjometr zjebany , to chyba wina jakiegoś procesora - standard w tych radiach :thumbdown:

A podobno poprzedni wlasciciel wymienial sprzeglo :gwizdanie:

Tu jest nieszczelność na pompce przy pedale albo na wężyku. jak wymieniasz sprzęgło to tego nie ruszasz Fly. ja podobnie jak ty mam docisk z RS4 , jesli wierzyć właścicielowi :wink4:

BTW w siobote popołudniu jechałem na Toruń i na trasie dojechała do mnie z tyłu nowa vectra , a na pokładzie 2 łepków 21-23 lata i dwie dópy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dałem sie wyprzedzić , jechałem około 140km/h , łepek poszedł ile fabryka dała , a ja bez redukcji za nim. Doszedł do 180-190 i zaczął wyprzedzać auto , no to ja to auto i od razu jego , i tak z 5 razy mu odchodziłem tak go wyprzedzając i zwalniałem. to Paulina powiedziała zebym przestał sie juz znęcać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moskal - kozak :polew:

Opublikowano

Zuch chłopak :kox:

Opublikowano

ale to nie są te pechowe , tamte wziął Krzysiek :wink4:

ja doskonale wiem że to nie te :decayed: ale carbon to carbon :naughty:

BTW w siobote popołudniu jechałem na Toruń i na trasie dojechała do mnie z tyłu nowa vectra , a na pokładzie 2 łepków 21-23 lata i dwie dópy

Dałem sie wyprzedzić , jechałem około 140km/h , łepek poszedł ile fabryka dała , a ja bez redukcji za nim. Doszedł do 180-190 i zaczął wyprzedzać auto , no to ja to auto i od razu jego , i tak z 5 razy mu odchodziłem tak go wyprzedzając i zwalniałem. to Paulina powiedziała zebym przestał sie juz znęcać :kox: :kox: :kox:

może w mniej ekstremalnym wydaniu ale też tak lubie się bawić :polew:

jeszcze trochę to jak ktoś dojedzie do Ciebie na trasie, będzie bał się wyprzedzić :polew: nawet jak będziesz jechał 50 km/h na trasie to za Tobą będzie sznureczek :naughty:

Opublikowano

aaa. to nie doczytalem, myslalem, ze samo w sobie sprzeglo sie zesralo.

Opublikowano

moskal wywal carbony :decayed: to na bank ich wina :decayed:

ale to nie są te pechowe , tamte wziął Krzysiek :wink4:

moskal, jak byś opychał swoje radio eSkowe, to jestem chętny.

potencjometr zjebany , to chyba wina jakiegoś procesora - standard w tych radiach :thumbdown:

A podobno poprzedni wlasciciel wymienial sprzeglo :gwizdanie:

Tu jest nieszczelność na pompce przy pedale albo na wężyku. jak wymieniasz sprzęgło to tego nie ruszasz Fly. ja podobnie jak ty mam docisk z RS4 , jesli wierzyć właścicielowi :wink4:

BTW w siobote popołudniu jechałem na Toruń i na trasie dojechała do mnie z tyłu nowa vectra , a na pokładzie 2 łepków 21-23 lata i dwie dópy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dałem sie wyprzedzić , jechałem około 140km/h , łepek poszedł ile fabryka dała , a ja bez redukcji za nim. Doszedł do 180-190 i zaczął wyprzedzać auto , no to ja to auto i od razu jego , i tak z 5 razy mu odchodziłem tak go wyprzedzając i zwalniałem. to Paulina powiedziała zebym przestał sie juz znęcać :kox: :kox: :kox:

toć w sobotę to ja Cię pany wyprzedziłem :decayed: za późno się zorientowałeś że w ogóle to ja :>

Opublikowano

Nie chcę cię martwić, ale ja ostatnio jak też nie mogłem wrzucać biegów to skończyło się wymianą skrzyni i sprzęgła... ;(

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę cię martwić, ale ja ostatnio jak też nie mogłem wrzucać biegów to skończyło się wymianą skrzyni i sprzęgła... ;(

mam nadzieje ze sie mylisz , ewidentnie gdzies jest nieszczelność i zaciąga powietrze , no zobaczymy co mechanior powie. ma sie nia zająć dopiero w przyszłym tygodniu :kwasny:

toć w sobotę to ja Cię pany wyprzedziłem :decayed: za późno się zorientowałeś że w ogóle to ja :>

taaaaa ,ty mnie wyprzedziłeś , jak ty na tych 18" teraz nie przekraczasz 60km/h :thumbdown:

Opublikowano

A co tu robic? Wez nowy wysprzeglik i jedz wymien :D Pewnie stary cieknie :) Plynu nie ubywalo ze zbiorniczka hamulcowego ? Masz 3 opcje : nieszczelny wysprzeglik , kiepska pompka przy pedale pod deska albo nieszczelny wezyk. Najprawdopodobniej wysprzeglik. odsuwasz zbiorniczek wyrownawczy troche gimnastyki, rzuconego miesa i masz zrobione :decayed: I nie dzwon do mnie jak drze o zycie w jakims rozlatujcym sie eskorcie :D

Na gadu to ty gadzie zagladasz ? :wink4:

Opublikowano

Moskal dawaj $ za fanty !! :kox::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.