Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Moskal dawaj $ za fanty !! :kox::wink4:

za jakie fanty ????

Moskal, bierzesz fanty odemnie w koncu czy nie ?

odpal GG

A co tu robic? Wez nowy wysprzeglik i jedz wymien :D Pewnie stary cieknie :) Plynu nie ubywalo ze zbiorniczka hamulcowego ? Masz 3 opcje : nieszczelny wysprzeglik , kiepska pompka przy pedale pod deska albo nieszczelny wezyk. Najprawdopodobniej wysprzeglik. odsuwasz zbiorniczek wyrownawczy troche gimnastyki, rzuconego miesa i masz zrobione :decayed:

staaary , powiem ci jak to było. wjebałem sie na kanał ale od dołu nic nie zrobisz. odpiąłem zbiorniczek , i mam z góry jak na dłoni wężyk i odpowietrznik. wezyk wchodzi w redukcje i w tym miejscu ciekło , tam jest taka zapinka , rozebraliśmy to i sie okazało ze nie ma oringu i dlatego ciekło , dopasowałem malutki oring , ale za choojem nie szło odpowietrzyć układu , wydaje mi sie ze pompka jest zj***na i ciągnie powietrze.

Opublikowano

Zjebany jest wysprzeglik kup nowy i zmien i bedzie ok. :hi: Tzn tak mi sie wydaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zjebany jest wysprzeglik kup nowy i zmien i bedzie ok. :hi: Tzn tak mi sie wydaje :decayed:

daj boże , ale przed wakacjami było kompletne sprzegło wymieniane

Opublikowano

no ale wysprzeglik przeciez zostal stary :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no ale wysprzeglik przeciez zostal stary :tongue4:

Fly , nie szukaj afer , czytaj posty chłopaku

Posłuże sie opisem poprzedniego właściciela[/b]

S4 jest po bardzo dużym serwisie(wyjmowany był silnik), wymienione zostały:

-kompletne sprzęgło

-wysprzęglik

-pompa sprzęgła

Opublikowano

Eee... mistrzu, nie oburzaj sie, nie szukam afer. Nie znam na pamiec tego co poprzedni wlasciciel wymienial :decayed:

Zjebany jest wysprzeglik kup nowy i zmien i bedzie ok. :hi: Tzn tak mi sie wydaje :decayed:

daj boże , ale przed wakacjami było kompletne sprzegło wymieniane

poprostu zabrzmialo to jakby wysprzeglik mial byc w zestawie kompletnego sprzegla :)

naprawiaj fure i wpadaj w koncu na spota.

Opublikowano
  • Autor

Eee... mistrzu, nie oburzaj sie, nie szukam afer

Michauku nie oburzam sie :wink4:

moskal ale ostatnio tez cie zapewnial ze rozrzad robil :decayed:

co ma zrobienie rozrządu do dziury w tłoku ???? [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 10:41_________________________________________________obczajcie filmik :wink4:

http://tajny.pl/wpis/630/jak-to-szympans-dorwal-zabe-.html

Opublikowano
  • Autor

Jakiej dziury w tloku ? :przebiegly:

w tym silniku co mi sie rozlecial w marcu

Opublikowano

aaa :) w pape bylo go :punish:

Opublikowano

trzeba było nie pokazywać tego filmiku zboczeńcom z forum- połowa polezie dzisiaj żab szukać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

glodnemu chleb na mysli ;P

Opublikowano

dsc02903d.jpg

dsc02902i.jpg

dsc02901d.jpg

dsc02908k.jpg

dsc02895p.jpg

Opublikowano

No no no, klasa :naughty:

We wtorek bedziesz mial moja :kox:

Opublikowano

za***iście :kox:

dużo lepiej niż w parówie z czerwoną nicią :good:

Opublikowano

za***iście :kox:

dużo lepiej niż w parówie z czerwoną nicią :good:

Twoje zdjęcia są w moim temacie :wink4:

No no no, klasa :naughty:

We wtorek bedziesz mial moja :kox:

Czekam czekam :good:

Zostało mi jeszcze zrobić Dawidowi dwa ręczne, znaczy zrobiłem...ale zerwałem i zrobię tak jak u michal_s87

:kox:

Opublikowano

dsc02903d.jpg

dsc02902i.jpg

dsc02901d.jpg

dsc02908k.jpg

dsc02895p.jpg

:slina:

Opublikowano
  • Autor

dsc02903d.jpg

dsc02902i.jpg

dsc02901d.jpg

dsc02908k.jpg

dsc02895p.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dsc02903d.jpg

dsc02902i.jpg

dsc02901d.jpg

dsc02908k.jpg

dsc02895p.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

nie widze tam recznego dla mnie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.