Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dsc02903d.jpg

dsc02902i.jpg

dsc02901d.jpg

dsc02908k.jpg

dsc02895p.jpg

sweeeeeeeeeeeeeeeet :slina:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie widze tam recznego dla mnie :mysli:

A no może dlatego, że zdjęcia robiłem wcześniej :wink4:

Rękawy zrobione tak jak u kolegi michal_87 tylko Ty masz skaj ekologiczny, a Dawid skórę Lambo :wink4: :wink4:

Opublikowano

nie widze tam recznego dla mnie :mysli:

A no może dlatego, że zdjęcia robiłem wcześniej :wink4:

Rękawy zrobione tak jak u kolegi michal_87 tylko Ty masz skaj ekologiczny, a Dawid skórę Lambo :wink4: :wink4:

to poka foto :)

Opublikowano

nie widze tam recznego dla mnie :mysli:

A no może dlatego, że zdjęcia robiłem wcześniej :wink4:

Rękawy zrobione tak jak u kolegi michal_87 tylko Ty masz skaj ekologiczny, a Dawid skórę Lambo :wink4: :wink4:

to poka foto :)

Nie mam bo nie zdążyłem zrobić. Jutro pyknę na spokojnie :wink4:

Opublikowano

Moja bedzie kremowaaaaa :decayed: Te paruchacz poslales mi haracz ? :):wink4:

Opublikowano
  • Autor

przyszedł wczoraj nowy gadżet , do kompletu jest konsola 2Din + tunel , może w łikend uda mi sie ogarnąć środek poliftowy

dsc00125zh.th.jpg dsc00126v.th.jpg

miałem problem z montazem RECARO , w esce nie ma uchwytu do tej szyny która biegnie przez środek siedzenia , musiałem wyciąć w sobote te uchwyty z parówy i przespawać do eski.

temat juz prawie załatwiony :good:

Opublikowano

Bes sęsu montować taką navi... tylko i wyłącznie RNS-E.

Pomalować tylko fronty jak Cantona i wygląda jak z fabryki.

Opublikowano
  • Autor

Bes sęsu montować taką navi... tylko i wyłącznie RNS-E.

Pomalować tylko fronty jak Cantona i wygląda jak z fabryki.

dlaczego bez sęsu ????

Opublikowano
  • Autor

po choooj mi RNS-e , ja chce mieć ładny wyświetlacz bez rezania i coś co mi odpali mp3 , reszta mi koło pyndla lata. to mi zapewnia navi+ :good:

Opublikowano
  • Autor

W rns-e rezania tak szczerze to nie ma duzo, cany pociagnac i przekodowac. Ja juz wykminilem ze pewnie mam zle zakodowane dlatego mam takie schody z tym rns-e. Dobra sprawa w rns-e to czytnik kart sd :)

dlatego wole mieć gotowe P&P :wink4:

Opublikowano

Bes sęsu montować taką navi... tylko i wyłącznie RNS-E.

Pomalować tylko fronty jak Cantona i wygląda jak z fabryki.

dlaczego bez sęsu ????

RNS-E niewiele drozszy, ladniejszy lcd, lepsza jakosc dzwieku + karty SD, wiecej opcji... ale to Twoja fura/kasa :P

Opublikowano

Każdy montuje RNS'a a tu bedzie w oryginale i mi się taka opcja do B5 w sumie bardziej podoba. Ze strej baby młodej nie zrobisz :P

Opublikowano
  • Autor

RNS-E niewiele drozszy

ale rzeźba z rezaniem

ladniejszy lcd

wisi mi to

lepsza jakosc dzwieku

BOSE mi w zupełności wystarcza , i tak 99,9% społeczeństwa nie zauważy różnicy , zwłaszcza przy muzie której słucham

karty SD

Pendrive mi wystarcza

tak jak pisałem wcześniej, nie chce rzeźby w środku , ma ładnie pasować P&P i komponowac sie z reszta deski , jest mi to potrzebne do słuchania mp3 , nic poza tym, nie bede sie spuszczał ze mam ładniejszy wyswietlacz , itp. ja to auto kupiłem dla przyjemności zapierdalania , a nie chwalenia sie przed kumplami :tongue4:

Opublikowano

fs5aS.gif

Opublikowano
  • Autor
auto kupiłem dla przyjemności zapierdalania , a nie chwalenia sie przed kumplami

to usun watek. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a fure juz odzyskales?

Opublikowano
  • Autor

a fure juz odzyskales?

prawie , alarmy sie montują :wink4:

Opublikowano

Każdy montuje RNS'a a tu bedzie w oryginale i mi się taka opcja do B5 w sumie bardziej podoba. Ze strej baby młodej nie zrobisz :P

dokladnie mam to samo zdanie i gdy bedzie mnie juz stac to rowniez zakupie Navi+ :good:

nawet nie wiedzialem ze Navi+ odtwarza MP3 :embarrassed:

Opublikowano

Bo nie odtwarza.Musisz kupic emulator zmieniarki.

Opublikowano

Pozatym na palcach jednej reki mozna policzyc rns-e w b5 a navi+ jest od zajebania.

jasne :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.