Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ile do zbiornika wchodzi?

paliła sie głęboka rezerwa , wlałem pod korek 57L. dzsiaj trase Grodzisk - Pruszków - Wawa zrobiłem w 27min :decayed:

troche ze zbiornika ubylo :kox: :kox: :kox:

Tiaaaa :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

wysyłam ci dzisiaj paczuszkie :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wysyłam ci dzisiaj paczuszkie :wink4:

tiaa a mie? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wysyłam ci dzisiaj paczuszkie :wink4:

tiaa a mie? :gwizdanie: :mysli:

nie dostałem jeszcze

Opublikowano

wysyłam ci dzisiaj paczuszkie :wink4:

tiaa a mie? :gwizdanie: :mysli:

nie dostałem jeszcze

:confused4:

Opublikowano
  • Autor

załozyłem N75 zamiast MBC ;( :confused4:

trza jechac na softa , różnica odczuwalna in minus :thumbdown::decayed:

ale przynajmniej sie tłoki nie topią :good:

Opublikowano

moskallllll.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moskallllll.... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 05:52_________________________________________________Przy okazji zakładania n75 podpinaliśmy z Kolkovem auto pod kompa i wynikla dziwna sytuacja.

VAG znalazł sobie port do połączenia , zrobiliśmy auto scana ale nie dało sie wejść w poszczególne sekcje , nie mógł sie połączyć , wszedł tylko w xenony. wina kabla czy ki c**j ???

Opublikowano

Zobacz na innym kablu :good:

Opublikowano
  • Autor

Zobacz na innym kablu :good:

no własnie tez tak myślałem , skoro część ogarnia to raczej nie wina padaczki :good:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 06:20_________________________________________________A tak wogóle to wlałem dzisiaj 48l PB pod samiuśki korek a przejechałem od tankowania (również pod korek) 370km. więc moim zdaniem nie jest źle , zwłaszcza ze duzo pałowania na krotkich odcinkach (wożenie chlopaków z pracy po wirażowej).

Opublikowano

13 litrów na stówke to dobry wynik :good: a zalewałeś już v-power racing? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

13 litrów na stówke to dobry wynik :good: a zalewałeś już v-power racing? :naughty:

nieee , latam na zwykłej :wink4:

Opublikowano

To bardzo ładne spalanie :) Przy tym silniku to prawie jak u kapelusznika :)

Opublikowano
  • Autor

To bardzo ładne spalanie :) Przy tym silniku to prawie jak u kapelusznika :)

tez jestem zdziwiony , zwłaszcza ze cały czas podjarany troszke mu wstawiałem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

... troszke mu wstawiałem :kox: :kox: :kox:

Tak do 3500 obr/min ?:D

Opublikowano
  • Autor

... troszke mu wstawiałem :kox: :kox: :kox:

Tak do 3500 obr/min ?:D

ty mnie masz za gnojopowoźnika ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj tam od razu gnojopowoźnik - po prostu oszczędny tryb jazdy :D Co by turbawki się nie grzały.

Będzie turbo timer? Czy siedzisz po każdym przejeździe 10 min aż czerwień zejdzie z turbin? :)

Opublikowano
  • Autor

po prostu oszczędny tryb jazdy :D Co by turbawki się nie grzały.

nie jestem oszczędny , mi AEB paliło 13-15/100 :wink4:

Będzie turbo timer? Czy siedzisz po każdym przejeździe 10 min aż czerwień zejdzie z turbin? :)

mam turbo timer , został mi z AEB ale jeszcze nie założony , chlodze turbinki , nie bój nic :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to spalanie masz spoko, mi w miescie przy butowaniu pali 18-20

w trasie 12-13

Opublikowano
  • Autor

no to spalanie masz spoko, mi w miescie przy butowaniu pali 18-20

w trasie 12-13

w weekend sprawdze trase bo smigam na Toruń i powrót :good:

Opublikowano

no to spalanie masz spoko, mi w miescie przy butowaniu pali 18-20

w trasie 12-13

w weekend sprawdze trase bo smigam na Toruń i powrót :good:

przy zamulaniu do 120 pali 8,5-9,5

przy trasie 130-140 wciaga 10-11

trasa pelen but 160-240 - 12-13,5

jestem ciekaw jak u Ciebie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.