Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

choy z nia bedzie inna... juz mnie nie jara nie chce mi sie w niej grzebac...

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

choy z nia bedzie inna... juz mnie nie jara nie chce mi sie w niej grzebac...

karwa, mnie też czasami nosi na coś innego bo moja tak jak Twoja 95r. a lata lecą:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zbieraj na gwint :]

prawie mam :wink4:

Opublikowano
:good: CZekam na odzew o rec i jakies pierdoly i jazda z nia... byle szybko zebym sie nie rozmyslil :decayed:
Opublikowano

:good: CZekam na odzew o rec i jakies pierdoly i jazda z nia... byle szybko zebym sie nie rozmyslil :decayed:

będzie rs4 :cool1:
Opublikowano

Zbieraj na gwint :] Wkurwila mnie moja suka kraje ja :kox:

Jakiś joke?

Opublikowano

ogólnie chójnia :thumbdown:

giejowo :thumbdown: No nic za jakiś miesiąc się wybiorę pozwiedzać to może się odezwę żeby eSunię obadać na żywo :):wink4:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie chójnia :thumbdown:

giejowo :thumbdown: No nic za jakiś miesiąc się wybiorę pozwiedzać to może się odezwę żeby eSunię obadać na żywo :):wink4:

spoko , zapraszam :good:

Opublikowano

ogólnie chójnia :thumbdown:

giejowo :thumbdown: No nic za jakiś miesiąc się wybiorę pozwiedzać to może się odezwę żeby eSunię obadać na żywo :):wink4:

spoko , zapraszam :good:

Ja tysz mogę :>
Opublikowano
  • Autor

ogólnie chójnia :thumbdown:

giejowo :thumbdown: No nic za jakiś miesiąc się wybiorę pozwiedzać to może się odezwę żeby eSunię obadać na żywo :):wink4:

spoko , zapraszam :good:

Ja tysz mogę :>

pewnie ze mogiesz :good:

Opublikowano

Ive ne bedzie rs4 nie stac mnie ... :confused4:

Opublikowano

Albo Ty jak bedziesz w okolicach Lbn to wstąp do mnie :decayed: już z Kolkovem wiesz gdzie moj wafel stoi :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Albo Ty jak bedziesz w okolicach Lbn to wstąp do mnie :decayed: już z Kolkovem wiesz gdzie moj wafel stoi :kox::tongue4:

nie zapuszczam sie juz w te dziury :thumbdown: , viagra pojedzie na lawecie do lakiernika , szkoda zawieszenia :decayed:

Opublikowano

@moskal - już oszczędności? :wink4: Na paliwo nie starcza? :>

Jak może kiedyś będę w pobliżu to bym chętnie sprawdził jak bebechy w siedzenie wciska :)

Opublikowano

@moskal - już oszczędności? :wink4: Na paliwo nie starcza? :>

moskal kupił, żeby innych powkur*iać a nie tym jeździć.. :rolleyes:

Opublikowano

Albo Ty jak bedziesz w okolicach Lbn to wstąp do mnie :decayed: już z Kolkovem wiesz gdzie moj wafel stoi :kox::tongue4:

nie zapuszczam sie juz w te dziury :thumbdown: , viagra pojedzie na lawecie do lakiernika , szkoda zawieszenia :decayed:

jakie tam dziury gwint na maxa łosiemnaski i sie na lubelszczyznie jezdzi jak po autostradzie :decayed: a co do lakiernika to było dac cyne bys miał auto łodmalowane na cacy :kox:
Opublikowano
  • Autor

Na paliwo nie starcza? :>

przejechałem 300km z hakiem i mam 1/3 zbiornika na stanie :good:

Opublikowano

a ile do zbiornika wchodzi?

Opublikowano

Albo Ty jak bedziesz w okolicach Lbn to wstąp do mnie :decayed: już z Kolkovem wiesz gdzie moj wafel stoi :kox::tongue4:

nie zapuszczam sie juz w te dziury

Tiaaaa :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

a ile do zbiornika wchodzi?

Pewnie ok 55l jak się rezerwa zapali :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.