Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A flok będzie czarny-CZARNY czy może ciutkę jaśniejszy, taki ciemny szary?

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A flok będzie czarny-CZARNY czy może ciutkę jaśniejszy, taki ciemny szary?

czarny , musi byc w kolorze słupków i podsufitki :good:

Opublikowano

No tak... przypasi moim zdaniem :good:

Opublikowano

moskal takie by Ci stykły, tylko jakby miały czarne doły :gwizdanie:

1255502182

Opublikowano
  • Autor

moskal takie by Ci stykły, tylko jakby miały czarne doły :gwizdanie:

1255502182

ja mam niebieska alcantare w boczkach

Opublikowano

A flok będzie czarny-CZARNY czy może ciutkę jaśniejszy, taki ciemny szary?

Ja bym dał k**ewsko czarny :kox:

Opublikowano

ale one są dzielone na pół, także górę flokujesz, a dół by został czarny, a boczki to by Ci alcantare RAgga przełożył :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

a co to są za boczki wogóle ????

Opublikowano

A to nie wszystkie boczki są dzielone ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A to nie wszystkie boczki są dzielone ? :decayed:

raczej nie :mysli:

na bank nie.

Opublikowano

A to nie wszystkie boczki są dzielone ? :decayed:

raczej nie :mysli:

na bank nie.

bankowo nie, zazwyczaj są całe, a jak jest wersja że góre deski masz ciemniejszą a dół jaśniejszy to boczki występują dzielone na wysokości listwy właśnie, cena za boczki nawet dobra szkoda tylko że jasne :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jesli flok kończyłby sie prostą linią to moze by to źle nie wygladało :mysli:

Opublikowano

jesli flok kończyłby sie prostą linią to moze by to źle nie wygladało :mysli:

Jak masz boczek z parówy to mozesz spróbować na jednym :naughty:

Opublikowano

jesli flok kończyłby sie prostą linią to moze by to źle nie wygladało :mysli:

Jak masz boczek z parówy to mozesz spróbować na jednym :naughty:

Nic nie zaszkodzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jesli flok kończyłby sie prostą linią to moze by to źle nie wygladało :mysli:

Jak masz boczek z parówy to mozesz spróbować na jednym :naughty:

mam 4 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jesli flok kończyłby sie prostą linią to moze by to źle nie wygladało :mysli:

Jak masz boczek z parówy to mozesz spróbować na jednym :naughty:

mam 4 :kox: :kox: :kox: :kox:

No to jest na czym testować :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 17:58_________________________________________________Ty miałeś elektre z tyłu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to jest na czym testować :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 17:58_________________________________________________Ty miałeś elektre z tyłu? :decayed:

no miałem wziąć deske do flokowania jadac po eske ale jedziemy e-klasą i nie wejdzie boczek moze wejdzie.

trzeba sie bedzie kiedyś przejechać do raggamańca stricte w celach flokowych

Opublikowano

moskal szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie są wtyczki od foteli bo nie zaglądałem tam ale myślę że nie robiliby sobie problemu dając do pakietu recaro inne wtyczki. Z resztą gdzieś kiedyś się dowiedziałem że i jedne i drugie fotele to są recaro, tylko te zwykłe były po prostu zwykłe, a te drugie to był pakiet, za który przy kupnie samochodu trzeba było słono dopłacić...

Opublikowano

no za napis RECARO, trzeba dopłacić :naughty:, taka prawda :cool1:, ale na wygląd są mega :kox:, no i napewno trzymają lepiej :good:

Opublikowano

Recaro na dlugie trasy sa srednie w uzytkowaniu strasznie pupa na nich boli,za to do lansu, wyglad i trzymanie w zakretach za***iste

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.