Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FMIC, wydech, pompa, wtryski, porzadne sprzeglo z kolem, turbiny, robota... i jeszcze troche dupereli dupereli.

Jak pakowac taka kase, to ja bym nie kupowal uzywanych turbin za 3000-5000 [tylko wtedy mozna sie zamknac w kwocie, o ktorej piszesz].

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FMIC, wydech, pompa, wtryski, porzadne sprzeglo z kolem, turbiny, robota... i jeszcze troche dupereli dupereli.

Jak pakowac taka kase, to ja bym nie kupowal uzywanych turbin za 3000-5000 [tylko wtedy mozna sie zamknac w kwocie, o ktorej piszesz].

zakladajac ze wszysko bedzie kupowal nowe to faktycznie sie nie zmiesci. dmuchawki to zalezy od kogo i w jakim stanie.

Opublikowano

nowe dmuchawki z DE to jakies 8k :gwizdanie:

Opublikowano

chyba nie powinnismy pisac o tych rzeczach w tym temacie :gwizdanie:

Opublikowano

wydech

zastanawiam sie nad :

http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?p=4438&sid=102db538da01df903bdc2a2d197e48ae#4438

boje sie ze bede budzil rano sasiadów pod blokiem :thumbdown:

wywal precaty, katy i bedzie idealnie - chyba, ze juz jest to zrobione.

chyba nie powinnismy pisac o tych rzeczach w tym temacie :gwizdanie:

tadam :naughty:

Opublikowano

Flyer prekaty i katy są już wywalone, został tylko środkowy i końcowy tłumik.

Opublikowano

No to powinna ladnie chodzic :naughty:

Opublikowano

Zamiast walić kasę w auto zrobiłbyś chuczne weselisko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ten jak z boku obserwuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Marcin nie wiesz jakie sa kable przy esce do regulacji foteli ???

Bo w recarosach sąpo dwie prostokątne wtyczki na 4 bolce

No to powinna ladnie chodzic :naughty:

nie ,no wydech brzmi ślicznie ,ale pod K04 jak juz pisałeś trzeba go rezać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zamiast walić kasę w auto zrobiłbyś chuczne weselisko :kox: :kox: :kox:

jestem za młody

Opublikowano

a ten jak z boku obserwuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Marcin nie wiesz jakie sa kable przy esce do regulacji foteli ???

Bo w recarosach sąpo dwie prostokątne wtyczki na 4 bolce

No to powinna ladnie chodzic :naughty:

nie ,no wydech brzmi ślicznie ,ale pod K04 jak juz pisałeś trzeba go rezać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zamiast walić kasę w auto zrobiłbyś chuczne weselisko :kox: :kox: :kox:

jestem za młody

Ty masz 41 lat?? :mysli:

Opublikowano

tak naprawde to ma 39 :wink4:

eSka to prezent na 40-tke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i tak Cie objade :naughty:

daj Boże :good:

Ty masz 41 lat?? :mysli:

39 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i tak Cie objade :naughty:

daj Boże :good:

Ty masz 41 lat?? :mysli:

39 :kox: :kox: :kox: :kox:

kurde to niedługo 40 i impreza :drunk::drinks::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

i tak Cie objade :naughty:

daj Boże :good:

Ty masz 41 lat?? :mysli:

39 :kox: :kox: :kox: :kox:

kurde to niedługo 40 i impreza :drunk::drinks::thumbup:

nooo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurde to niedługo 40 i impreza :drunk::drinks::thumbup:

nooo :kox: :kox: :kox:

mów kiedy wpadniemy na imprezę :polew: Trzeba opić eSę :decayed:

P.S. PW Ci wysłałem :decayed:

Opublikowano

kurde to niedługo 40 i impreza :drunk::drinks::thumbup:

nooo :kox: :kox: :kox:

mów kiedy wpadniemy na imprezę :polew: Trzeba opić eSę :decayed:

P.S. PW Ci wysłałem :decayed:

ja też się wproszę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mów kiedy wpadniemy na imprezę

ja też się wproszę :tongue4:

taaaa , zebyście mi chałupe ogry zarzygali :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mów kiedy wpadniemy na imprezę

ja też się wproszę :tongue4:

taaaa , zebyście mi chałupe ogry zarzygali :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chałpę, jak chałpę, ale o eSę bym się bardziej martwił :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.