Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez chce :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie widzieć ile to pali :)

zrobiłem 200km łyknęła 1/3 zbiornika , jak wiemy , pierwsza połowa schodzi wolniej , wiec tak koło 17/100. no ale dawałem jej pare razy a na Puławskiej z powrotem ogień z dópy szedł :kox: :kox: :kox:

ogólnie jestem baaaardzo zadowolony :> bardziej z silnika i reszty , troche mniej z malowania , ale poprawi sie na wiosne pewne niedoskonałości.

i ten gwizd :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:kox:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:04_________________________________________________w serii to masz?
Opublikowano
  • Autor

:kox:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:04_________________________________________________w serii to masz?

tak

Opublikowano

a co w fisem? Zanika?

Opublikowano

Moskal było sesyjke jakaś trzasnąć w trasie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co w fisem? Zanika?

zanika ale c**j z nim , przez 200km spojrzałem na niego moze 2 razy :kox: :kox: :kox:

Moskal było sesyjke jakaś trzasnąć w trasie :naughty:

jak wyczyszcze z tego białego gówna to coś pstrykne

Opublikowano

troche mniej z malowania , ale poprawi sie na wiosne pewne niedoskonałości.

no mowili chlopaki ze ktos na Twojej furze baranka cwiczyl :confused4:

Opublikowano
  • Autor

troche mniej z malowania , ale poprawi sie na wiosne pewne niedoskonałości.

no mowili chlopaki ze ktos na Twojej furze baranka cwiczyl :confused4:

nieeee , nie tak źle :wink4:

tylna klapa do poprawki , reszta do spolerowania i bedzie git :good:

Opublikowano

i właśnie tego boje się najbardziej :kwasny:

malowania :wallbash:

teraz Moskal jeździsz furą z odpowiednim silnikiem :decayed: zazdroszczę :rolleyes:

Opublikowano

ściąga napleta przy przyspieszaniu? :mysli:

Opublikowano

lepiej nie widzieć ile to pali :)

zrobiłem 200km łyknęła 1/3 zbiornika , jak wiemy , pierwsza połowa schodzi wolniej , wiec tak koło 17/100. no ale dawałem jej pare razy a na Puławskiej z powrotem ogień z dópy szedł :kox: :kox: :kox:

ogólnie jestem baaaardzo zadowolony :> bardziej z silnika i reszty , troche mniej z malowania , ale poprawi sie na wiosne pewne niedoskonałości.

i ten gwizd :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No to tera jesteś pół gościa :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzięki za odwiedziny chłopaki :good: :good: :good:

Opublikowano

moja ściąga to eSka urywa chyba :gwizdanie:

ściąga napleta przy przyspieszaniu? :mysli:

Opublikowano

moja ściąga to eSka urywa chyba :gwizdanie:

ściąga napleta przy przyspieszaniu? :mysli:

jak Twoja ściąga napleta to TY chyba obrzezany jesteś :wink4::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

teraz Moskal jeździsz furą z odpowiednim silnikiem :decayed: zazdroszczę :rolleyes:

powiem ci ze nie przypuszczałem ze to tak za***rdala :decayed:

ściąga napleta przy przyspieszaniu? :mysli:

ściąga :wink4:

Dzięki za odwiedziny chłopaki :good: :good: :good:

:good: dzieki , było zacnie :notworthy:

Najlepsza jest elastyczność silnika , tu turbo pompuje od 2000rpm , na 6 biegu ze 100km/h do końca jest moment :kox: :kox: :kox: :kox:

nie sądziłem , przypuszczałem ze podobnie jak AEB daje od 3500+ i bede musiał ciągnąć wysoko a tu mozna lajtowo latać jak dizlem od 2000rpm :good:

Opublikowano

Mojego tam nie sciaga u mnie... wk***ia mnie pokroje ją ... Nogaro blueee ? Ale lepiej chociaz teraz czy bylo lepiej przed malowaniem ? :decayed:

Opublikowano

moskal, za pare dni stwierdzisz, ze nie jedzie... trust me :cool1:

Opublikowano

nie rozmawiajmy o tym :polew: :polew: :polew: :polew:

moja ściąga to eSka urywa chyba :gwizdanie:

ściąga napleta przy przyspieszaniu? :mysli:

jak Twoja ściąga napleta to TY chyba obrzezany jesteś :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale lepiej chociaz teraz czy bylo lepiej przed malowaniem ? :decayed:

teraz lepiej ,ale do dopracowania :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.