Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

łape sie do pierwszej 10 :decayed: kiedy odbior maszyny? :kox:

poniedziałek :kwasny:

To w niedziele na spot polówką wpadasz? :polew:

gorzej : cinkłaczento 700 :decayed::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew:

Moskal masz dekory co Ci pisałem?

Opublikowano
  • Autor

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

bez gazu , ale i tak nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Moskal masz dekory co Ci pisałem?

miałem ale dałem Ragusiowi :wink4:

Opublikowano

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

bez gazu , ale i tak nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pomyśl co się bedzie działo jak się na eSę przesiądziesz :slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

bez gazu , ale i tak nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pomyśl co się bedzie działo jak się na eSę przesiądziesz :slina::evil:

ja tym nie jezdze na codzień , ostatnio siedziałem w nim tydzień temu jak go przyprowadszałem od teściowej do Grodziska z mustim :wink4:

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

bez gazu , ale i tak nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pomyśl co się bedzie działo jak się na eSę przesiądziesz :slina::evil:

będzoe "JEBNIĘCIE" :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I wtedy zacznie się wyprzedaż foteli, konsol, felg itd. żeby starczyło na moc.

Chory będziesz :decayed:

Opublikowano

Na holenderskim gazie :polew::kox: :kox: :kox:

bez gazu , ale i tak nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pomyśl co się bedzie działo jak się na eSę przesiądziesz :slina::evil:

będzoe "JEBNIĘCIE" :kox: :kox: :kox:

Pierdu i rura :kox: :kox: :kox::decayed::polew:

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I wtedy zacznie się wyprzedaż foteli, konsol, felg itd. żeby starczyło na moc.

Chory będziesz :decayed:

taka choroba to pozytyw :decayed:

Opublikowano

Ja tylko czekam na sesyjkę, i może jakieś Movie :evil:

Opublikowano

Ja tylko czekam na sesyjkę, i może jakieś Movie :evil:

Movie to obowiązkowo musi być :evil::kox:

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

szybciej to eSe odbierzesz niz on naprawi auto :gwizdanie:

btw, jego fura za***rdala konkretnie, jak sie przejedziesz, to stwierdzisz, ze Twoja eSa nie jedzie.

Opublikowano

no ale odmiana byłaby groooba :kox:

najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

szybciej to eSe odbierzesz niz on naprawi auto :gwizdanie:

btw, jego fura zasuwa konkretnie, jak sie przejedziesz, to stwierdzisz, ze Twoja eSa nie jedzie.

No pewnie tak ale bez przesady...przyjadę na zimówkach :decayed:

Tylko nieszczelność znajdę :disgust:

Opublikowano
  • Autor

moskal, wlozenie k04 + wszelkie inne rzeczy to mniej wiecej 3/4 wartosci Twojej eSy

:mysli: P na miesiącach dostaje duży dom po ojcu ktory idzie od ręki pod młotek więc nie ma tragedii :wink4:

Opublikowano
  • Autor

szybciej to eSe odbierzesz niz on naprawi auto :gwizdanie:

wiem , ma być u mnie dopiero za tydzień lub dwa jak wykrece jeden gadzet z parówy.

Do tego czasu mam sie nauczyć ruszać/jeździć eską bo colo chce mnie upodlic na kresce przy cargo :decayed:

Opublikowano

moskal, wlozenie k04 + wszelkie inne rzeczy to mniej wiecej 3/4 wartosci Twojej eSy - tak wiec powodzenia :decayed:

bez przesady, jak dobrze poszuka to powinien sie w polowie zamnkac za graty :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.