Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a myślałem że mu o konsole chodzi :wallbash:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

różni się poduszką pasażera, poliftowa jest zespolona a przedlift ma taką odstającą :polew:

Opublikowano
  • Autor

a myślałem że mu o konsole chodzi :wallbash:

konsole mam 2din :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

różni się poduszką pasażera, poliftowa jest zespolona a przedlift ma taką odstającą :polew:

to nie chce , jeszcze kratki nawiewu są podświetlane w polifcie ale mam leżeć takie na balkonie :wink4: , a moja deska z parówy idzie do flokowania , wkładam ją do eski i jak bedzie ładnie wygladac to zostaje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a myślałem że mu o konsole chodzi :wallbash:

konsole mam 2din :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

różni się poduszką pasażera, poliftowa jest zespolona a przedlift ma taką odstającą :polew:

to nie chce , jeszcze kratki nawiewu są podświetlane w polifcie ale mam leżeć takie na balkonie :wink4: , a moja deska z parówy idzie do flokowania , wkładam ją do eski i jak bedzie ładnie wygladac to zostaje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

będzie ładnie :slina:, ja kupiłem kratki za 70zł, z przesyłką od Europejczyka :wink4:

Opublikowano

flokowana fajnie wygląda :good:, ale ciekawe jak z użytkowaniem, bu kurz będzie się nieźle na tym zbierał

Opublikowano
  • Autor

będzie ładnie :slina:,

no ja sie zastanawiam jak to bedzie sie miało deska flok / boczki bez floku :mysli:

ale ciekawe jak z użytkowaniem,

jesli bedzie ładnie wyglądac to kurz zejdzie na dalszy plan :wink4:

Opublikowano

dlatego ja bym to zrobił tak, decha flok, i boczki powyżej listew we floku, mogło by wyjść nieźle, tyle że na standardowych boczkach bedzie cięzko to zrobić, pasowało by takie które miały dwa kolory tapicerki, dzielone na listwie właśnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pasowało by takie które miały dwa kolory tapicerki, dzielone na listwie właśnie :gwizdanie:

no takich nie ma , dlatego najpierw zrobie deske (i tak mam jedna luźną) we floku , wstawie i zobacze jak to sie ma do boczków , jak bedzie chójnia to sie sprzeda , zawsze sie znajdzie ktoś kto kupi :wink4:

Opublikowano

moskal wątek założony 16.09.10 a 36 stron narąbane, a jeszcze auta nie ma, wariacie jeden :kox:

Opublikowano

dokładnie :good:

Opublikowano

moskal wątek założony 16.09.10 a 36 stron narąbane, a jeszcze auta nie ma, wariacie jeden :kox:

toz to nie ja nabijam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=158847

JA :shocked:

Opublikowano
  • Autor

JA :shocked:

:bicz3: :bicz:

Opublikowano

Co tu się dzieje :polew:

Opublikowano

moskal wątek założony 16.09.10 a 36 stron narąbane, a jeszcze auta nie ma, wariacie jeden :kox:

toz to nie ja nabijam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=158847

JA :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale czad :kox:

Opublikowano

ale czad :kox:

Po czym po Viagrze :?:

:decayed:

Opublikowano

łape sie do pierwszej 10 :decayed: kiedy odbior maszyny? :kox:

Opublikowano
  • Autor

łape sie do pierwszej 10 :decayed: kiedy odbior maszyny? :kox:

poniedziałek :kwasny:

Opublikowano

łape sie do pierwszej 10 :decayed: kiedy odbior maszyny? :kox:

poniedziałek :kwasny:

To w niedziele na spot polówką wpadasz? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.