Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to spalanie masz spoko, mi w miescie przy butowaniu pali 18-20

w trasie 12-13

w weekend sprawdze trase bo smigam na Toruń i powrót :good:

przy zamulaniu do 120 pali 8,5-9,5

przy trasie 130-140 wciaga 10-11

trasa pelen but 160-240 - 12-13,5

jestem ciekaw jak u Ciebie :)

z fisa masz te dane ???

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

Opublikowano
  • Autor

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

Opublikowano

moskal, oczywiscie pałujesz na zimnym ? :decayed:

no jak przystalo, do odciny :decayed:

Opublikowano

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

mam patent jak to opalarka zrobic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moskal, oczywiscie pałujesz na zimnym ? :decayed:

tylko na zimnym , wsiadam i pełna piz*a :kox: :kox: :kox: :kox:

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

mam patent jak to opalarka zrobic :gwizdanie:

ze co prosze ???? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

mam patent jak to opalarka zrobic :gwizdanie:

widze, ze wziales ese na warsztat juz... opalarki, imadla, łomy sa grane :kox:

Opublikowano

no to spalanie masz spoko, mi w miescie przy butowaniu pali 18-20

w trasie 12-13

w weekend sprawdze trase bo smigam na Toruń i powrót :good:

przy zamulaniu do 120 pali 8,5-9,5

przy trasie 130-140 wciaga 10-11

trasa pelen but 160-240 - 12-13,5

jestem ciekaw jak u Ciebie :)

Tyle to pali mi.. :kox:

- dokładnie tyle samo.. :)

Opublikowano

tak, ale testowalem spalanie fis vs realia - i fis nawet zawyza momentami.

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

mam patent jak to opalarka zrobic :gwizdanie:

widze, ze wziales ese na warsztat juz... opalarki, imadla, łomy sa grane :kox:

jaki warsztat, pod blokiem stoi :polew:

Opublikowano

przy zamulaniu do 120 pali 8,5-9,5 u mnie 10-11

przy trasie 130-140 wciaga 10-11 nie wiem

trasa pelen but 160-240 - 12-13,5 pełen but 180-280 wciąga 16

w mieście nigdy poniżej 15 nie dało rady zejść a średnia to 18 a ostatnio 20-21 a wcale nie cisne jakoś strasznie (nooo może troche)

także takie wyniki mnie zaskakują, od poczatku mówiłem, że mam dziure w baku :P

Pokazałbys fotki po malowaniu. :>

Opublikowano

Kali, no jak caly czas tniesz do odcinki, to i 20 w miescie wciagnie... kazdy ma innego buta.

Opublikowano

żadko do odcinki jade. ja naprawde spokojne jeżdże. :)

ale to nie o tym temat. Moskal dawaj zdjęcia!

Opublikowano
  • Autor

Tyle to pali mi.. :kox:

- dokładnie tyle samo.. :)

gadałem z Buba i mówił ze esa pali tyle samo co 1.8T :good::kox: :kox: :kox:

Pokazałbys fotki po malowaniu. :>

umyje i zrobie :wink4:

Opublikowano

jak sie nie katuje to pali tyle samo :good:

ale jak tym jezdzic wolno :kox:

Opublikowano

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

moskal ---> http://www.auto-met.net/naprawa-licznikow/

Opublikowano

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

moskal ---> http://www.auto-met.net/naprawa-licznikow/

600zl :thumbdown:

Opublikowano

acha loooz , musze fisa naprawić , gdzie to ogarniają w wawie ???

moskal ---> http://www.auto-met.net/naprawa-licznikow/

600zl :thumbdown:

mówiłem przecież

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=108974.0

kolego Krzychold widać ogarania temat :cool1:

i jego stronka

http://www.aceef.pl/

Opublikowano

dzwonilem i ogarnia, narazie nie mam hajsu ale do niego wysle zegary

Opublikowano

Dawid...są fajne JDMowe SSR SP1 Professor

dsc0382z.jpg

dsc0384fy.jpg

dsc0388nn.jpg

dsc0392y.jpg

dsc0420r.jpg

dsc0402e.jpg

dsc0395v.jpg

SSR SP1 Professor

17x7.5" / 5x100 / ET43

Idealne, jak nowe / Ranty wypolerowane, środki pomalowane proszkowo na biało.

Naklejki SSR na ramiona gratis.

Cena: 2599zł

Opublikowano

felgi kox :kox:

...ale do eSy za małe moim zdaniem :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.