Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dawid zebys sie mial wj***c w kredyty, eSa musi tak wygladac!!! :kox::good:

e tam , duzo hajsu nie trzeba

fele - 3000

malowanie - 500

opony - 1300-1500

lampy - 500

gwint - 1500-2000

RAZEM - 7500pln :decayed:

+4,6zł x 20 = 92zł (skrzynka desperadosa dla mnie) :decayed: :decayed:

zaden problem :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie liczę ile to wszytko kosztuje :decayed: małżonka za to wie dokładnie :polew:

Opublikowano

ja nie liczę ile to wszytko kosztuje :decayed: małżonka za to wie dokładnie :polew:

:polew: Ona w domu kasą rządzi? Łooo człowieku to te Twoje mody to pikuś przy jej zakupach :kox:

Moskal tylko jak będziesz kupował felunek to ten pierwszy wzorek musi być dokładnie taki jak na VT Michała, czyli powyginane do środka deski :wink4: Jak będą proste to nie będzie tego efektu (tak jak na aukcji co pokazałeś). Te z 2 VT są kox :good: Do tego duuuuże hamulczyki niziutko i jest miodzio :)

Opublikowano

chłopie ona zarabia 3 razy tyle co ja to ma czym rządzić :polew:

Opublikowano

chłopie ona zarabia 3 razy tyle co ja to ma czym rządzić :polew:

u mnie podobnie ja mam gówno a Ona ma wiecej ;(

kiedyś było inaczej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

małżonka za to wie dokładnie :polew:

u mnie nie wie nic , ale sie domysla bo przeglada allegro itp , wie ile co kosztuje

chłopie ona zarabia 3 razy tyle co ja to ma czym rządzić :polew:

no ja mam ten plus ze u mnie jest 2:1 na moja korzyść więc nie fika :>

Te z 2 VT są kox :good: Do tego duuuuże hamulczyki niziutko i jest miodzio :)

raczej bedą te drugie :good:

hamulce moze takie jak ma Fly no i gwint ofkozzz

Opublikowano

chłopie ona zarabia 3 razy tyle co ja to ma czym rządzić :polew:

fajnie se wziac dupe z firma :naughty:

czyli masz dużego :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
ja10-1-b.jpg:good:
Opublikowano

:gwizdanie:

ja13-3-b.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja10-1-b.jpg:good:

:gwizdanie:

ja13-3-b.jpg

a wy kórwa myślicie ze mi z dópy lecą banknoty 200pln zamiast gowna ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to za***rdalaj na niedzielę chemię w tesco wykładać :cool1::decayed:

Opublikowano

hyhhy

Jak myśli kupic felgi dżejdijemowe w słusznym rozmiarze to to jest good prajs :tongue4::decayed:

Opublikowano

Heble polecam... wreszcie auto zaczelo mi hamowac :good:

Opublikowano

Dawid zebys sie mial wj***c w kredyty, eSa musi tak wygladac!!! :kox::good:

e tam , duzo hajsu nie trzeba

fele - 3000

malowanie - 500

opony - 1300-1500

lampy - 500

gwint - 1500-2000

RAZEM - 7500pln :decayed:

+4,6zł x 20 = 92zł (skrzynka desperadosa dla mnie) :decayed: :decayed:

zaden problem :wink4:

żartuję przecież :wink4:

masz jeszcze pakiet white :hi:

bialyl.jpg

Opublikowano

czarny jest bardziej agresywny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

masz jeszcze pakiet white :hi:

bialyl.jpg

srednio :gwizdanie:

Opublikowano

białe felgi piękne :slina:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 18:12_________________________________________________18-etabeta-audi-r8-jakosc-w-kazdym-calu-i1237409602.html

może takie fele jak moskal kasy nie masz :wink4:

1237409602

http://allegro.pl/18-etabeta-audi-r8-jakosc-w-kazdym-calu-i1237409602.html[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 18:19_________________________________________________concaveevo02.jpg

Opublikowano

hahahah ale to r8 wygląda na tych felgach KIBELLLLLLLLLLL :polew:

Opublikowano

a zrob pakiet white z czarnymi felami :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.