Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jakich ty szukasz 18? czy 19?

max 18" , drogi sa zbyt c**jowe , a ja nie potrafie wolno jeździć i moment bym połamał. :thumbdown:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakich ty szukasz 18? czy 19?

max 18" , drogi sa zbyt ciulowe , a ja nie potrafie wolno jeździć i moment bym połamał. :thumbdown:

też jestem tego zdania :good:, tylko jakąś mocną fele trzeba zarzucić

Opublikowano

moskal jaki masz teraz boost? sprawdzales?

Opublikowano
  • Autor

moskal jaki masz teraz boost? sprawdzales?

1.0 - 1.1

Opublikowano

moskal jaki masz teraz boost? sprawdzales?

1.0 - 1.1

Nawet na 0.5 urywa jaja przy samej podstawie :decayed:

Kurna, moskal, jeszcze pól drogi z powrotem mi sie nogi trzęsły... :kox:

pozdrowienia i dzięki za kółka :hi:

Opublikowano

Z nim to strach nawet 1,8 by bylo jezdzic :naughty: Jak tam panie znalazles jakas dziure czy EGT padlo ? :wink4: DV sprawdz :)

Opublikowano
  • Autor

Nawet na 0.5 urywa jaja przy samej podstawie :decayed:

Kurna, moskal, jeszcze pól drogi z powrotem mi sie nogi trzęsły... :kox:

pozdrowienia i dzięki za kółka :hi:

nie świruj , to dopiero bedzie jeździło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak tam panie znalazles jakas dziure czy EGT padlo ? :wink4: DV sprawdz :)

ładuje pięknie 1.0-1.1 :good:

nie wiem cos mi sie musiało pojebać , albo ze zbyt nieskich obrotów mu dawałem , jeszcze szarpnie od czasu do czasu na 3 biegu , ale mysle ze to moze wina świec/cewek .

musiałbym z kims podmienić.

Musze dziwke na gwałt podpiąć pod Vaga , we wtorek jestem umówiony z jednym magikiem twierdzi ze :::

podepniemy oryginalny kabel VCDS 10.6 :evil: i nie ma bata zeby nie poszlo ...

Opublikowano

moskal dostałeś te przyciski :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moskal dostałeś te przyciski :cool1:

doszły przedwczoraj , dzieki :good:

Opublikowano

to spoko sorry ze tak dlugo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Półoska i rozrusznik wymienione , koszt robocizny 250pln , nosb drogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mozna jutro na janki śmigać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zostało poprzepinac kable

ziutek nie tak prędko, żeby działały przeciwmgielne i halogeny potrzeba isostatów, bo przełączniki są astabilne.

Opublikowano

Półoska i rozrusznik wymienione , koszt robocizny 250pln , nosb drogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

drogo :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Półoska i rozrusznik wymienione , koszt robocizny 250pln , nosb drogo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

drogo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A malo ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A malo ? :wink4:

wiesz jakie tam jest dojście ????? nie pal głupa :decayed:

Opublikowano

Wiem :):wink4: Spoko spoko wazne ze smiga :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.