Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurde, jednak co Avusy, to Avusy, na żadnych innych felach eSa nie wygląda tak dobrze :kox: :kox: :kox:

jutro koncze przekładke gwintu , w weekend robie środek , mam nadzieje ze bedzie git pogoda i auto bedzie sie nadawac do obejrzenia,

to można wpadać i oglądać? :decayed: :decayed: :decayed:

mozna wpadać , po weekendzie nie bede miał sie czego wstydzić :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal grubo :kox: jak już ją ogarniesz to wrzuć jakieś foty :kox:

Opublikowano
  • Autor

moskal grubo :kox: jak już ją ogarniesz to wrzuć jakieś foty :kox:

bedzie zrobiony środek , bedą foty :wink4:

Opublikowano

Składaj go do kupy to podjedziemy na jakieś foty w plener :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Składaj go do kupy to podjedziemy na jakieś foty w plener :naughty:

masz dobry aparat ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zależy co masz na myśli pisząc "dobry" ;P ale mam ;)

Opublikowano
  • Autor

Zależy co masz na myśli pisząc "dobry" ;P ale mam ;)

taki zeby mozna było coś ogarnąć :wink4:

Opublikowano

Damy radę :D A jak by się jeszcze znalazło miejsce z dostępem do 230V to już by w ogóle była malina ale i bez tego będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

Damy radę :D A jak by się jeszcze znalazło miejsce z dostępem do 230V to już by w ogóle była malina ale i bez tego będzie :good:

po kiego ch...a ??????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Co by się podpiąć z lampami :) Ale i bez tego dam radę bo mam jeszcze systemowe na baterie. Tylko wiesz, fura ma sie błyszczeć jak psu jajka na wiosnę :kox:

Opublikowano
  • Autor

nizej nie bedzie , tre o nadkola przy skrecie

glebadocelowo.jpg

Opublikowano

Ziąą kiedy będziesz w Grodzisku?

Opublikowano

nizej nie bedzie , tre o nadkola przy skrecie

glebadocelowo.jpg

Idealny allroad na budowę :decayed::good:

Opublikowano

przod za nisko...

Opublikowano

przod za nisko...

do 18'' nie :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ziąą kiedy będziesz w Grodzisku?

w piątek po południu

kórwa , jak stoi na równym to lewy przód jest nizej niz prawy :mysli:

Opublikowano

kórwa , jak stoi na równym to lewy przód jest nizej niz prawy :mysli

pewnie jakiś zlep dlatego :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tyl opusc bo za wysoko stoi.

nie chce mi sie zwalać kół , zrobie to przy zmianie na letnie :wink4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:01_________________________________________________

pewnie jakiś zlep dlatego :polew::tongue4:

mozliwe , jak miałem ADR-a to prawe koło wystawało na zewnątrz bardziej niz lewe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moskal a na lato masz jaki wzor ?

jeszcze nie mam docelowych , lezą te z parówy

Opublikowano
  • Autor

nie widzą mi sie [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________chciałbym te MOMO co Ragga kiedyś wrzucał , rano napisałem maila do kolesia czy je sprzedał , moze je łykne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.