Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal, jedź na hamownie :) Jestem ciekawy wyniku, przy tym doładowaniu powinno być jakieś 330KM.

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Moskal, jedź na hamownie :) Jestem ciekawy wyniku, przy tym doładowaniu powinno być jakieś 330KM.

boje sie cisnąć do końca zeby nie spłyneło :decayed:

jade do 1.0 i odpuszczam :wink4:

Opublikowano

Ciekawy jestem co by wyszło na hamowni, jaki masz program ? Gotowiec ?

Opublikowano
  • Autor

Ciekawy jestem co by wyszło na hamowni, jaki masz program ? Gotowiec ?

ja tez jestem ciekaw

Gotowiec od Nosba , w pewnych kręgach tzw "szwajcar" :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

330 nieosiągalne bez FMICa

jak będzie jeździł to coś usmaży

jak ogarnę wahacze to pierwsza rzecz jaką robie to FMIC bo tam jest jak w piecu :thumbdown:

ciekawe ile inne "szwajcary" dmuchają :mysli:

ja czekam na dynoday w ecu-performance :naughty:

Opublikowano

Kolega na doładowaniu 1,0 miał 323KM, coolery seryjne. Myśle że 330 do osiągnięcia.

Ja jak będę zmieniał to na SMIC-e z RS4. FMIC raczej odpada.

Opublikowano
  • Autor

Ja jak będę zmieniał to na SMIC-e z RS4. FMIC raczej odpada.

dlaczego ???

Opublikowano

Chce mieć wentylator od klimy, poza tym nie mam zamiaru robić srylion koni dlatego nie potrzebuje tego, po programie jak będzie około 300 i 480NM będę zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

jak będzie jeździł to coś usmaży

ale od normalnej jazdy nic sie chyba nie stan ie tak ??? a cały czas nie deptam :wink4:

jak ogarnę wahacze

A co masz nie tak z wahaczami ??? bo mam komplet przednich po małym przebiegu :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 08:30_________________________________________________

Chce mieć wentylator od klimy, poza tym nie mam zamiaru robić srylion koni dlatego nie potrzebuje tego, po programie jak będzie około 300 i 480NM będę zadowolony.

aaaaaa , w ten deseń

Opublikowano

ty masz tego krafta? :sick3:

moskal trzeba by zrobic logi i sprawdzic co sie dzieje przy takim doladowaniu. w sumie 1.1/1.2 to taki standard jaki jest po sofcie ale ty masz gotowca wiec nie wiadomo jak twoj silnik reaguje

jak bedzie dobrze to biore do siebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ty masz tego krafta? :sick3:

to wszystko jest jeden c**j , jak juz raz wymienisz to wtedy lecisz co roku , czy to Kraft , MasterSport , Febi wiec nie dramatyzuj jak nowicjusz w temacie "zawieszenie" bo strace reszte szacunku :decayed:

moskal trzeba by zrobic logi i sprawdzic co sie dzieje przy takim doladowaniu. w sumie 1.1/1.2 to taki standard jaki jest po sofcie ale ty masz gotowca wiec nie wiadomo jak twoj silnik reaguje

jak bedzie dobrze to biore do siebie :kox:

trzeba sie ustawic i zrobić :good:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________

jak bedzie dobrze to biore do siebie :kox:

jak to "biore" ??? spytaj nosba , to on ukradł go Flyerowi :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

poza tym nie beda pasowac bo ja mam inny dolny :thumbdown:

Opublikowano

a to były inne wahacze przed liftem i po lifcie ?

moskal ile chcesz za te wahacze - kumpel potrzebuje do 1.6 95r.

Opublikowano

a to były inne wahacze przed liftem i po lifcie ?

w esach po maju 2000r jest inny dolny wahacz. jest na cienkim i długim sworzniu a nie jak wcześniej grubym i cienkim

Opublikowano
  • Autor

moskal ile chcesz za te wahacze - kumpel potrzebuje do 1.6 95r.

ogólnie to nie chce ich sprzedawać , myslałem ze Buba ma nóż na gardle :wink4:

Opublikowano

a to spoko ;-) to kumpel sobie poradzi sam ;-)

Opublikowano

moskal ile chcesz za te wahacze - kumpel potrzebuje do 1.6 95r.

ogólnie to nie chce ich sprzedawać , myslałem ze Buba ma nóż na gardle :wink4:

musze je przejrzec najpierw i zobaczyc czy wszystkie czy część ale chyba zrobie na raty bo w zestawie i tak nie dostane[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:25_________________________________________________a ten kraft to straszny szmec, Kolkov juz bluźni a u mnie końcówki już walą (3k km)

Opublikowano
  • Autor

bedzie tarło :kwasny:

avusb.jpgaez.jpg

Opublikowano

te AEZy mają ET35?

Opublikowano

Pomaluj zaciski :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.