Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moskal mieliśmy mini spota zrobić :decayed:

Dawaj do Mszczonowa :good::kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawaj do Mszczonowa :good::kox: :kox: :kox: :kox:

38 km na obecną chwilę z roboty :decayed: chyba że delegację od kierownika wezmę i pojadę "służbowo" :naughty::decayed:

Opublikowano

17" bo to ori z evo 8

Opublikowano

cena spoko, ale obawiam się, że chyba za małe o cala, do parówy kierownika :mysli:

Opublikowano
  • Autor

cena spoko, ale obawiam się, że chyba za małe o cala, do parówy kierownika :mysli:

no za małe , a szkoda bo fajne :good:

Opublikowano

Stary jaki masz budrzet na felgi ?

:shocked: :shocked: :shocked::bag:

Opublikowano
  • Autor

Stary jaki masz budrzet na felgi ?

na razie wcale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal K04 RS6 za 4k do kupienia

+KW

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

moskal K04 RS6 za 4k do kupienia

+KW

:naughty:

nie mam hajsu na pierdoły. co mi w tej chwili po K04 jak brakuje na reszte gratów ???? bede miał na wszystko to wtedy rozglądne :wink4:

Opublikowano

nie mam hajsu na pierdoły. co mi w tej chwili po K04 jak brakuje na reszte gratów ???? bede miał na wszystko to wtedy rozglądne :wink4:

moskal nie marudź :decayed: sprzedasz na lewo kilka gadżetów z budowy i będzie na wszystko :naughty::bag:

Opublikowano

moskal K04 RS6 za 4k do kupienia

+KW

:naughty:

nie mam hajsu na pierdoły. co mi w tej chwili po K04 jak brakuje na reszte gratów ???? bede miał na wszystko to wtedy rozglądne :wink4:

ku*** graty świeżo wyjąłem z auta z policyjnego parkingu i potrzebuje go opchnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal nie marudź :decayed: sprzedasz na lewo kilka gadżetów z budowy i będzie na wszystko :naughty::bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ku*** graty świeżo wyjąłem z auta z policyjnego parkingu i potrzebuje go opchnąć :decayed:

moge Ci dac 500pln i w rozliczeniu opla astre 1.7D '93 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

eee lipa :decayed:

Opublikowano

Buba zamontuj se do siebie :decayed: pewnie trefny towar chcesz staremu wcisnac :decayed:

mi tam nie potrzeba, stary ma parcie na moc to niech sie cieszy. towar deficytowy wiec... :naughty:

jak ja sie bede bawił w moc to GT28 poleci na bogato :kox:

Opublikowano
  • Autor

stary ma parcie na moc

jakbym miał parcie na moc to nie wkładałbym worka pieniedzy w pierdoły typu recaro/floki/gwinty :cool1:

pewnie trefny towar chcesz staremu wcisnac :decayed:

tez mi to chodzi po głowie , nigdy nie był taki uprzejmy :decayed:

Opublikowano

mi tam nie potrzeba, stary ma parcie na moc to niech sie cieszy. towar deficytowy wiec... :naughty:

To prędzej Flaya ma parcie na stryliardyliony koni zmechanizowanych :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.