Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w czwartek przetestuje

jaki masz nr ECU ????

Ja plastiki okleje w carbon

folia ????

oczojebnie zielone, póżniej zaciski :kox:

:good: :good: :good::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:44_________________________________________________

Czym będziesz malował??

farbą :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Folia folia :)

8d0907551d

czym bedziesz malował pytam ponownie??

Opublikowano
  • Autor

Folia folia :)

pozaklejasz te dziurki w deklach ????

Opublikowano

p1000495u.jpg

michał zrób VT z tymi ozetami :wink4:

jak one się nazywają? to je 17"?

Opublikowano
  • Autor

jak one się nazywają? to je 17"?

dzieki ale odpuść sobie , zostaje na razie przy Avusach

Opublikowano

Folia folia :)

pozaklejasz te dziurki w deklach ????

jakie dziurki w deklach??

Opublikowano
  • Autor

jakie dziurki w deklach??

no w plastikach są takie malutkie dziurki , jedna przy drugiej , nie na całym deklu ale miejscami :wink4:

Opublikowano

bierzesz większą igłę i robisz dziurki

jak na gorąco będę kleił to powinny ładnie wyjść bo folia się dopasuje do otworów

Opublikowano
  • Autor

bierzesz większą igłę i robisz dziurki

jak na gorąco będę kleił to powinny ładnie wyjść bo folia się dopasuje do otworów

spoko spoko , tak tylko pytałem :wink4:

Opublikowano

wczoraj miałem okazję posłuchać jak chodzi na jednym tłumiku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

potwierdzam :good: ryczy j**ana aż miło :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

najbardziej to mi się dzwięk Cantony podoba :slina: :slina: :slina:. Szkoda że nie moge wrzucić filmiku jak w tunelu słychać. jak macie FB to poszukajcie

Opublikowano
  • Autor

dsc00339l.jpg

Opublikowano

Lusterko będziesz zmieniał na takie duże ? :decayed:

Opublikowano

dsc00339l.jpg

bardzo ładnie :good:

Opublikowano

dsc00339l.jpg

To z przodu na fotelu pasażera to fotelik?

:kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

dsc00339l.jpg

To z przodu na fotelu pasażera to fotelik?

:kox: :kox: :decayed:

no,

moskal dosc niski jest :decayed:

:polew:

Opublikowano

Jak mu córa płakać zaczyna to ją bierze na przejażdżkę, później tatusiek tydzień spokoju ma :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie najładniejszy z kolorków w a4, a w twoim wydaniu miodzio. ogólnie wielki plus za całokształt

Opublikowano
  • Autor

Lusterko będziesz zmieniał na takie duże ? :decayed:

nie wiem , jak dostane w dobrej kasie to tak , jesli nie to nie :kox: :kox: :kox:

To z przodu na fotelu pasażera to fotelik?

Tak , Majka uwielbia ze mną jezdzić : "sipko tata, sipko" :kox: :kox: :kox:

bardzo ładnie :good:

jak dla mnie najładniejszy z kolorków w a4, a w twoim wydaniu miodzio. ogólnie wielki plus za całokształt

:notworthy:

Opublikowano

szybki tatko :naughty: :naughty: :naughty: wysłałeś do mnie paczuszke?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.