Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi tam nie potrzeba, stary ma parcie na moc to niech sie cieszy. towar deficytowy wiec... :naughty:

To prędzej Flaya ma parcie na stryliardyliony koni zmechanizowanych :decayed:

obaj krzyczeli o tych k04, a teraz pewnie zaden ich nie wrzuci :decayed:

Opublikowano

mi tam nie potrzeba, stary ma parcie na moc to niech sie cieszy. towar deficytowy wiec... :naughty:

To prędzej Flaya ma parcie na stryliardyliony koni zmechanizowanych :decayed:

:cwaniak1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:59_________________________________________________

mi tam nie potrzeba, stary ma parcie na moc to niech sie cieszy. towar deficytowy wiec... :naughty:

To prędzej Flaya ma parcie na stryliardyliony koni zmechanizowanych :decayed:

obaj krzyczeli o tych k04, a teraz pewnie zaden ich nie wrzuci :decayed:

jakby były z rs4 to bym sie zastanowił a z rs6 to mi sie nie chce przerabiać

Opublikowano
  • Autor

obaj krzyczeli o tych k04, a teraz pewnie zaden ich nie wrzuci :decayed:

Fly dla mnie kupno samych suszarek to utopiona kasa na "niewiadomo" jak długi czas :wink4:

Bedzie hajs - bedzie moc , mam w nowej w pracy co pół roku fajne premie więc poczekam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 09:04_________________________________________________Dzisiaj wyjechałem pierwszy raz na tych AEZ-tach na miasto i po 300m powrót , masakrycznie nadkola tną opony , szkoda gumy :thumbdown:

Zaraz schodze na dół i zakładam z powrotem Avusy.

od jutra biore sie za komore silnika :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:33_________________________________________________NGK "R" BCPR6E - Co to za świece ????

Opublikowano

Dzisiaj wyjechałem pierwszy raz na tych AEZ-tach na miasto i po 300m powrót , masakrycznie nadkola tną opony , szkoda gumy :thumbdown:

Zaraz schodze na dół i zakładam z powrotem Avusy.

Które AEZ-y???????? Poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

żarowe :przebiegly:

Opublikowano

Zaraz schodze na dół i zakładam z powrotem Avusy.

no i dobrze, te AEZ'y oszpecają tylko twój samochód :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i dobrze, te AEZ'y oszpecają tylko twój samochód :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

dzisiaj zmieniałem świece , zeby wykrecić cewki trzeba odkrecić rury dolotowe i na nieszczescie wpadł mi bit ze śrubokreta do tej pionowej rury.

zesrałem sie na rzadko ale dałem rade magnesem wytargać na zewnątrz :kox: :kox: :kox: :kox:

Które AEZ-y???????? Poka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Te : http://allegro.pl/show_item.php?item=1563081763

Opublikowano

Mi tam się podobają i kupił bym je od Ciebie jakbym moje speedliny 17 sprzedał :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Mi tam się podobają i kupił bym je od Ciebie jakbym moje speedliny 17 sprzedał :disgust:

To bierz , kase oddasz w ciągu miesiąca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To wysyłaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskit moze OZ'ty na szybko :

p1000495u.jpg

??

Opublikowano
  • Autor

To wysyłaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To dawaj adres , mówie poważnie :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 19:35_________________________________________________

Moskit moze OZ'ty na szybko :

p1000495u.jpg

??

pytałem ci o nie , hał macz ???

Opublikowano

1,5 dla wujka. Opony dwie bez rewelki ( te z foto ) dwie lepsze.

Opublikowano
  • Autor

1,5 dla wujka. Opony dwie bez rewelki ( te z foto ) dwie lepsze.

Tysiak jak Inspektor wezmie AEZ-ty , reszta w ciagu 0,5 roku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A procentem 40% na miesiac? :polew:

Opublikowano
  • Autor

A procentem 40% na miesiac? :polew:

niech bedzie[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:52_________________________________________________

Moskit moze OZ'ty na szybko :

p1000495u.jpg

??

michał zrób VT z tymi ozetami :wink4:

Opublikowano

wczoraj miałem okazję posłuchać jak chodzi na jednym tłumiku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj miałem okazję posłuchać jak chodzi na jednym tłumiku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mówiłem Ci to nie wierzyłeś i twierdziłeś ze tak jak Ty masz to jest za***iście , a jednak nie jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Najważniejsze ze auto po wymianie świec nie przerywa przy pełnej piździe w zakresie 5500 wzwyż :good:

Dostałem propozycje softu od Oettinger-a :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wziąłem sie za komore silnika : plastiki w czarny połysk , napisy na plastikach , Rura Y , rury do turbin w biały połysk :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dostałem propozycje softu od Oettinger-a :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w czwartek przetestuje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja plastiki okleje w carbon a rury będą oczojebnie zielone, póżniej zaciski :kox:

Czym będziesz malował??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.