Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ooo to jak będziesz malował to obstaw mi trochę tego szpreja w puszce bo muszę przednie maznąć na czarno jakąś cienką warstwą, bixy już mam u siebie i wyglądają :kox: dziś montaż i podłączenie.

okej :good:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to polecą kierunki i od razu tylne lampy :cool1:

Przy okazji i dowód jak jakiś nadgorliwy policmajster się przyczepi :polew:

w poprzednich autach miałem wszystkie ciemne szyby , ciemne lampy , xeny bez sprysków itp i jeszcze dowód nie poleciał :wink4:

zapomniales, ze kazde z tych aut za dlugo nie pojezdzilo :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapomniales, ze kazde z tych aut za dlugo nie pojezdzilo :kox::decayed:

ale to chyba nie miało ze sobą nic współnego ?? :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 09:28_________________________________________________ruray.jpg

Opublikowano

mogłeś się wysilić i wymyślić coś bardziej oryginalnego :thumbdown:

wszyscy tylko biały i czarny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mogłeś się wysilić i wymyślić coś bardziej oryginalnego :thumbdown:

wszyscy tylko biały i czarny :decayed:

do niebieskiej budy ciezko coś dobrać , a nie nasram pod maską w 7 kolorach :wink4:

Opublikowano

dlaczego :decayed:

Opublikowano

moje malowane są szprejem na czarny mat i tak to wygląda:

zwykłym sprajem malowałeś ?? :blink:

tak, jakiś czarny matowy szprej z bricomarche szybkoschnący :wink4:

ori kierunki zmatowiłem, prysłem podkładem, później parę warstw farby i trzyma się już od zimy, auto myje karcherem i nic nie odchodzi :naughty:

Opublikowano

Nie wszyscy biały i czarny bo ja na srebno malowałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam pomysł ale nie wiem czy wypali :decayed:

Opublikowano

kwiatki?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 11:34_________________________________________________42579028804af3394c67.jpg

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 11:34_________________________________________________42579028804af3394c67.jpg

Twórcze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Twórcze :naughty:

pierwsza warstwa juz poszła :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

rurayatki.jpg

[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 12:01_________________________________________________bedzie nowy klamot

vr5e.jpg

Opublikowano

Czym to robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Czym to robiłeś ?

rura najpierw na biało a potem śrubokręt maczany w puszcze z czarna farbą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Twórcze :naughty:

pierwsza warstwa juz poszła :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

rurayatki.jpg

[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 12:01_________________________________________________bedzie nowy klamot

vr5e.jpg

:kox: :kox: :kox:

Moskal dawaj mi na PW dane :kox:

Opublikowano
:polew: teraz masz jedynego Y na świecie :wink4: , pomysł nie głupi :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox:

Moskal dawaj mi na PW dane :kox:

do czego dane ??? :kox: :kox: :kox:

:polew: teraz masz jedynego Y na świecie :wink4: , pomysł nie głupi :naughty:

co ??? źle wygląda ????

rury które idą do turbin bedą , w zasadzie juz są białe , wszystkie plastiki + osłona z VR5 na czarno , napisy na plastikach na biało i powinno wygladać za***iście :wink4:

Opublikowano

do czego dane ??? :kox: :kox: :kox:

:facepalm:

No chyba, że felgi sprzedałeś to spoko

Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

No chyba, że felgi sprzedałeś to spoko

miało być po 18-stym :decayed:

poszło PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.