Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malowanie na żywca wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach a jak dojdą do tego jeszcze osłony w czerni z białymi napisami to będzie urywać jaja :kox:

eSa bez tłumików chodzi masakrycznie :slina: świszcze, warczy, pierdzi złoooo wcielone :yeah::punk:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Malowanie na żywca wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach a jak dojdą do tego jeszcze osłony w czerni z białymi napisami to będzie urywać jaja :kox:

eSa bez tłumików chodzi masakrycznie :slina: świszcze, warczy, pierdzi złoooo wcielone :yeah::punk:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 07:07_________________________________________________idzie szpachla

Opublikowano

szły: białe, czarne, srebrne, niebieskie, zółte, złote, czerwone :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:

dobrze że mojego też jeszcze nie malowałeś :kox: znalazłem nowy kolor tylko musze sie do OBI przejechać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

szły: białe, czarne, srebrne, niebieskie, zółte, złote, czerwone :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:

dobrze że mojego też jeszcze nie malowałeś :kox: znalazłem nowy kolor tylko musze sie do OBI przejechać :cool1:

poka

Opublikowano

_________________________________________________dsc00024ht.jpg

dsc00025eq.jpg

dsc00026se.jpg

olej Ci gdzieś puszcza?? :wink4:

Opublikowano

szły: białe, czarne, srebrne, niebieskie, zółte, złote, czerwone :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:

dobrze że mojego też jeszcze nie malowałeś :kox: znalazłem nowy kolor tylko musze sie do OBI przejechać :cool1:

poka

co poka?? kolor?? jak kupie i pomaluje to zobaczysz. kumpel mówił że widział taki jak chce ale musze sam się przejechać i zobaczyć

Opublikowano
  • Autor

olej Ci gdzieś puszcza?? :wink4:

raz rzygnęło przy pałowaniu , otworzyłem mache , patrze - fajnie wyglada , wiec potraktowałem klarem i na razie sie trzyma :decayed::kox: :kox: :kox:

Milczar ten sklep w Grodzisku przy PKP daje rade :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Milczar ten sklep w Grodzisku przy PKP daje rade :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Mówiłem, że mają tam wszystko co chcesz :gwizdanie: Masz już tego szpreja do lampiszonów bo na aucie mam choinkę, czarne lampy, chromy kierunki, pomarańczowe boki :wallbash:

Opublikowano

synalek tych sprzedawców na allegro handluje

milczar nie byłeś ostatnio w PSB w grodzisku?

Opublikowano

Ta kobitka spoko babka, ogarnia co się do niej mówi :)

Nie, nie byłem a co ;> Widziałeś jakieś podobne B5 :mysli:

Opublikowano

Nie, nie byłem a co ;> Widziałeś jakieś podobne B5

Widziałem typa podobnego do Ciebie i chciałem zagadać, ale był z fajną d*pą, to wtedy zwątpiłem że to ty :decayed:

Sprawuche będę miał do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem typa podobnego do Ciebie i chciałem zagadać, ale był z fajną d*pą, to wtedy zwątpiłem że to ty :decayed:

Aaaa to z Twoją byłem, racja całkiem fajna :naughty: :gwizdanie:

Sprawuche będę miał do Ciebie :gwizdanie:

Dziwki, koks i lasery :mysli: Wchodzę w to :good:

Pisz PW bo nabijamy wujasowy wątek :decayed:

Opublikowano

Moskal na jakim oleju jezdzi ta Twoja padaka?

Opublikowano

Roslinnym pewnie :polew:

Opublikowano

By mieć spaliny zapachu naleśnikowego :polew:

Opublikowano
  • Autor

Masz już tego szpreja do lampiszonów

nie mam

Moskal na jakim oleju jezdzi ta Twoja padaka?

na razie jeszcze Castrol Magnatec 10W40 , dzisiaj zmieniam na takiego samego Motula

Opublikowano

10W40 ?????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

dobrze sie czujesz ????? czy w chu....ja walisz ze mną ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Mowilem ze roslinny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

10W40 ?????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

dobrze sie czujesz ????? czy w chu....ja walisz ze mną ???? :mysli: :mysli: :mysli:

10W40 , dlaczego mam Cie w chója robić ????

Opublikowano

Moskal, nalej coś lepszego :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.