Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:confused4:Pany wiecie co jest w aucie , pytam na forum czy jest jakis amator kupna ???? jak coś to PW.

w niedługim czasie auto wyląduje na otomoto :hi:

a czemu sprzedajesz?

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal :facepalm:

Opublikowano

wiedziałem, że to będzie z nienacka :chytry: o jakieś głupoty pytacie, ile chcesz dostać? i tym samym pytam czy ktoś nie chce może ładnego, żółtego dieselka ? :)

Opublikowano
  • Autor

a czemu sprzedajesz?

bo stoi , nie jezdze nią.

kórwa , z jednej strony mi szkoda auta bo sie marnuje, a z drugiej wiem ze nigdy nie kupie nic lepszego ;(

Opublikowano

a czemu sprzedajesz?

bo stoi , nie jezdze nią.

kórwa , z jednej strony mi szkoda auta bo sie marnuje, a z drugiej wiem ze nigdy nie kupie nic lepszego ;(

kurde, przecież nie będziesz popinał astrą... obojętnie co kupisz w miejsce esy to i tak to będzie stało :decayed:

Opublikowano

ja w tygodniu tez juz autem nie jezdze, bo sie nie oplaca (do pracy).

przeciez w weekend mozna skoczyc na zakupy czy do kina, czasem na jakiegos spota :gwizdanie: , gorzej jak nie masz garazu - tez byloby mi pewnie zal.

Opublikowano
  • Autor

obojętnie co kupisz w miejsce esy to i tak to będzie stało :decayed:

zdaje sobie sprawe

gorzej jak nie masz garazu

nie mam, , polo stoi w podziemiach bo dziewczyny musza mieć ciepło jak jadą do przedszkola , zreszta nie wjade na dół do garażu , chyba ze zwale zderzak z przodu :cool1:

Opublikowano

Wyrezaj webasto i zwal zderzak :kox:

Jak ją sprzedasz to jakie przyjemności zostaną?

Oprócz tych płynnych i wziewnych ....

:decayed:

Qrva, nie rób tego

Opublikowano

;(

Opublikowano

Szkoda się pozbywać tak zrobionego auta ,zwłaszcza że długo nim nie pojeździłeś Moskal ale z drugiej strony jak ma stać na śniegu nieodpalane ... Żeby się chociaż jakiś kumaty Kupiec trafił Który doceni to co tam zrobiłeś :mysli:

Opublikowano

Lepiej powiedz że cię syndyk ściga za nie zapłacona wache :decayed:

Opublikowano

aż strach prpponować ale może Moskal pierdzielnij jej lpg i wtedy pchnij astrę- zwróci się za gaz. Lżej w kieszeni i stać nie bedzie. szkoda auta żeby poszło do uj wie kogo :confused4:

Opublikowano

niech jeszcze zmniejszy glebe z 5cm :)

Opublikowano
  • Autor

szkoda auta żeby poszło do uj wie kogo :confused4:

podejrzewam ze jesli pojdzie to na forum wiec

Opublikowano

szkoda auta żeby poszło do uj wie kogo :confused4:

podejrzewam ze jesli pojdzie to na forum wiec

poczekaj na pierwszy snieg :gwizdanie:

Opublikowano

eh... szkoda, szkoda ... Gdybym miał siano :przebiegly:

Opublikowano

moja też stoi, dzisiaj jak poszedłem ją przepalić to cała obsrana przez ptaki i szara od kurzu :wallbash:

moskal szkoda że idzie na handel ;(

Opublikowano

moskal ile orientacyjnie :confused4:

Opublikowano

Moskal PW :chytry:

Opublikowano

Dobrze że nie masz limitu na skrzynce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.