Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taz to nie odpali teraz

nie odpali bo nie ma przepływki :bag:

:decayed:

odpali :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taz to nie odpali teraz

nie odpali bo nie ma przepływki :bag:

:decayed:

odpali :wink4:

i teraz to mówicie, a wiagra tyle stała :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

przpelywke zabrałem wczoraj wiec raczej nie od tego stoi :gwizdanie:

Opublikowano

widziałeś na dole strony ile szmalcu za to chcą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

widziałeś na dole strony ile szmalcu za to chcą :decayed:

widziałem ceny :decayed:

do tego kitu chciałbym koła z esy na górze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

gdzie masz tą fotę z podpisu :cool1:

Opublikowano

wujek to może korzystając z tego że u buby przepływka, to zdążysz zamówić zestawik http://www.ardesign.org/product.sc?categoryId=2&productId=1

solidny zestaw, widac po samych spawach kolektora że przyłozyli sie do roboty, nic tam nie klęknie

Opublikowano
  • Autor

gdzie masz tą fotę z podpisu :cool1:

z mojego podpisu ???? daqj maila to ci puszcze :wink4:

Opublikowano

puśc na pw lepiej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj miałem dziwna akcje , odpaliłem auto zapalił mi sie na fisie płyn chłodzący , otworzyłem maske , płyn ok , zgasiłem/zapaliłem - wszystko ok. Pojechałem na spota , zrobilem 4-5 kółek wkoło słupa przy lidlu , zaparkowałem pod Zakładami chemicznymi McD , wypiłem szejka , pogadałem z chłopakami , wsiadam odpalam , jade. Przejechałem z 200m zapalił mi sie olej na fisie , auto zaczeło delikatnie przerywac i zgasło , do końca było cisnienie oleju bo rzuciłem okiem na zegar.

Otwieram maske , wyciagam bagnet i sraczka - bagnet suchy :decayed: Mysle sobie "ki c**j" cisnienie było w układzie a olej mi wjebało ??? Zadzwoniłem po Sqizzego zeby mnie ściągnął, wyciągam bagnet jeszcze raz - olej prawie na maxa tylko czysciutki bo swiezy :) , mogłem nie zauwazyc w ferworze walki - wiecie jak to jest gdy ma sie sraczke.

Próbowałem jeszcze ze 2 razy odpalić ale zapalał na 1sek i gasł. Podciągnelismy ta krowe pod blok , podpielismy vaga ale chińczyk nie ogarnął. Cos mnie tkneło i odłaczyłem aku na noc , teraz poszedłem na dół i auto pali normalnie , nic sie nie dzieje , nic nie wyskakuje..

WTF ????

Opublikowano

Ja jebie nieźle :decayed: miałem to samo ale w tdi i u mnie już się nie dało odpalic bo się zatarł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja jebie nieźle :decayed: miałem to samo ale w tdi i u mnie już się nie dało odpalic bo się zatarł :decayed:

Ale ja miałem olej w układzie i jest szczelny bo zegar nie darł mordy dlatego to jest dziwne.

Opublikowano

"miałem to samo ale w tdi i u mnie już się nie dało odpalic bo się zatar"

olej był na bank

bida będzie jak będziecie jechać do bukowiny i taka akcja będzie

Opublikowano

No to albo jakiś czujnik zawiódł albo czary :) jak się silnik przegrzeje to też takie cuda mogą się dziać

Opublikowano

to coś ewidentnie z elektryką auta, bo normalnie palił przez 2 sekundy i gasł.

IMMO będzie w porządku, bo stary odpalił samochód pod McD gadaliśmy jeszcze z pięć minut i żeśmy się rozjechali. Więc samochód przed tą akcją chodził dłuższą chwilę

Opublikowano
  • Autor

jak się silnik przegrzeje to też takie cuda mogą się dziać

silnik to sie nawet nie zdażył nagrzac bo przejechałem dosłownie max 400m

Opublikowano

No to elektryka, pewnie IMO[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 09:22_________________________________________________Albo pompka w baku siada ?

Opublikowano
  • Autor

ok , ja wszystko rozumiem , ze elektryka , ze pompka , tylko dlaczego sie olej zapalił ?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.