Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś tam VT :bag:

37023849aadfs.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie takie ostatnie to VT:decayed:

Opublikowano

Bo profesjonalny grafik robił :naughty:

Opublikowano
Bo profesjonalny grafik robił :naughty:

giejnie chlopaki uprawiacie Dawidowi w watku :doh:

Opublikowano
  • Autor
Bo profesjonalny grafik robił :naughty:

giejnie chlopaki uprawiacie Dawidowi w watku :doh:

dzieki , nie chciałem sam ich strofować ,wrodzona kultura nie pozwala :hi:

Opublikowano

Chyba najbardziej rozyebany wątek na forum, a Ty Mrogal jeszcze podpuszczasz :decayed:

Opublikowano

Doktor..co to za wychromowane BMW w podpisie ? :decayed:

Opublikowano
Bo profesjonalny grafik robił :naughty:

giejnie chlopaki uprawiacie Dawidowi w watku :doh:

obiektywna opinia mojego nowego najlepszego kolegi, żadna giejnia:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chyba najbardziej rozyebany wątek na forum

ale chodzi ci o spam czy o ilosć odpowiedzi ??? bo jesli o pierwsze to wątek slepego jest na 1 miejscu , jesli chodzi Ci o to drugie to.... wątek slepego jest na 1 miejscu :decayed:

Opublikowano
Chyba najbardziej rozyebany wątek na forum

ale chodzi ci o spam czy o ilosć odpowiedzi ??? bo jesli o pierwsze to wątek slepego jest na 1 miejscu , jesli chodzi Ci o to drugie to.... wątek slepego jest na 1 miejscu :decayed:

:polew:

Ragga nerki czarne już zamówione.

Opublikowano
Chyba najbardziej rozyebany wątek na forum

ale chodzi ci o spam czy o ilosć odpowiedzi ??? bo jesli o pierwsze to wątek slepego jest na 1 miejscu , jesli chodzi Ci o to drugie to.... wątek slepego jest na 1 miejscu :decayed:

:polew:

Ragga nerki czarne już zamówione.

czyli nie styknelo cierpliwosci?

Opublikowano

Ragga nerki czarne już zamówione.

to brat się do GTRa przesiada?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie leszcze , nosb dzisiaj po 13:00 wysłał mi ECU , ono za chója nie dojdzie do jutra - bedzie w środe. Zostaje mi jeden dzien na reanimacje auta zeby zdazyc na BT :kox:

ekhem ekhem Ragga pucuj AJL-a zeby na południu wstydu nie było ze takim brudnym paździerzem zajedziemy , my wpadamy do ciebie kuną w piatek o 9:00 :decayed:

Opublikowano
słuchajcie leszcze , nosb dzisiaj po 13:00 wysłał mi ECU , ono za chója nie dojdzie do jutra - bedzie w środe. Zostaje mi jeden dzien na reanimacje auta zeby zdazyc na BT :kox:

ekhem ekhem Ragga pucuj AJL-a zeby na południu wstydu nie było ze takim brudnym paździerzem zajedziemy , my wpadamy do ciebie kuną w piatek o 9:00 :decayed:

trzeba sie bylo odezwac bys mial na jutro paczke
Opublikowano
  • Autor
trzeba sie bylo odezwac bys mial na jutro paczke

nie było jak , ja nawet nie byłem pewny czy ona dzisiaj wróci do nosba :naughty: on od reki dał mamuście zeby leciała na poczte :wink:

Opublikowano

ekhem ekhem Ragga pucuj AJL-a zeby na południu wstydu nie było ze takim brudnym paździerzem zajedziemy , my wpadamy do ciebie kuną w piatek o 9:00 :decayed:

No chyba Cię poebało . Bierz Polo od pięknej i ciśniemy na gnojowniku :wink:

Opublikowano
  • Autor

No chyba Cię poebało . Bierz Polo od pięknej i ciśniemy na gnojowniku :wink:

nie da mi polo bo sie ostatnio na mnie wkórwiła :decayed:

nie sr** ogniem , pucuj AJL-a , przwieziemy dyche blanta , poł skrzynki wódki i 100l PB98 w bagażniku :grin:

Opublikowano

no muszę Cie chyba zjabać telefonicznie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
no muszę Cie chyba zjabać telefonicznie :facepalm:

nie moge odebrać , jestem na arcyważnym spotkaniu z kontrachentami :decayed:

Opublikowano

Oddzwoń do mnie to se upuszczę ciśnienia :decayed:

Kurfa pomiziaj ładnie Paulinkę to Ci pożyczy Polksa.. a jak nie to daj mnie pomiziać..na bank się zgodzi :naughty:

Żeby się moim ruszyć to musiałbym pompę paliwa wymienić, olej i filtrunki i opony bo zimówki od Kolkova są na jednym gwoździu, a z lata zostało mi tylko 3 opony :facepalm: a w dodatku chciałem wypruć tylną kanapę bo na tyle jeszcze krata gości :facepalm:

Kolkova fura jest dead więc też w d*pie :facepalm:

Stary paska też mi nie pożyczy..prędzej by kamień urodził.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.