Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurfa pomiziaj ładnie Paulinkę to Ci pożyczy Polksa.. a jak nie to daj mnie pomiziać..na bank się zgodzi :naughty:

Żeby się moim ruszyć to musiałbym pompę paliwa wymienić, olej i filtrunki i opony bo zimówki od Kolkova są na jednym gwoździu, a z lata zostało mi tylko 3 opony :facepalm:

Kolkova fura jest dead więc też w d*pie :facepalm:

na Paulinke mizianie nie działa bo jej spowszedniało :decayed:

ekhem ekhem...

kuna.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na Paulinke mizianie nie działa bo jej spowszedniało :decayed:

Spowszedniało jej osoba miziająca.. dlatego mówię, że jestem gotowy po koleżeńsku poświęcić się za Ciebie :grin:

nie k**wa niee :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Spowszedniało jej osoba miziająca..

przestan perdolić , zdradza mnie na lewo i prawo :decayed:

polecimy kuna , zajebiemy pełen bak za 150pln i jeszcze cwiartka zostanie :naughty:

Opublikowano

Zadzwoń do mnie jak będziesz już po tym arcy ważnym spotkaniu :facepalm:

Opublikowano
Chyba najbardziej rozyebany wątek na forum

ale chodzi ci o spam czy o ilosć odpowiedzi ??? bo jesli o pierwsze to wątek slepego jest na 1 miejscu , jesli chodzi Ci o to drugie to.... wątek slepego jest na 1 miejscu :decayed:

a fak ju:grin:, ile ja mam wątek a ile Ty ściemniaczu:naughty:

Opublikowano

Niech mi ktoś jeszcze powie, że tutaj nie ma burdelu :decayed:

Umrę ze śmiechu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Umrę ze śmiechu :polew:

jo i nie zesraj sie czasem przy okazji :decayed:

:kox::grin:

Opublikowano

Umrę ze śmiechu :polew:

jo i nie zesraj sie czasem przy okazji :decayed:

:kox::grin:

:polew:

Opublikowano

Moskal, ile Cię kosztowały recaro? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Moskal, ile Cię kosztowały recaro? :kox:

dwaczysta albo dwadwieście

Opublikowano

Umrę ze śmiechu :polew:

jo i nie zesraj sie czasem przy okazji :decayed:

:kox::grin:

za późno :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

za późno :kwasny:

przykro :decayed:

Opublikowano

za późno :kwasny:

przykro :decayed:

jasne....

Opublikowano

za późno :kwasny:

przykro :decayed:

jasne....

a giejnia widze dalej idzie w watku :facepalm::grin:

Opublikowano

Mrogal bez Ciebie, to nie to samo :kwiatek:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Co tu pisac o aucie hmmmm.

No czekam na ECU , moze bedzie dzisiaj i mam cichą nadzieje , ze problem z zamoczonym ECU to jedyny problem i odpale auto. Jesli nie to moj wyjazd do BT stoi pod duzym znakiem zapytania.

Opublikowano
Jesli nie to moj wyjazd do BT stoi pod duzym znakiem zapytania.

Jebiesz skwary jak potłuczony :grin:

Opublikowano
  • Autor

skoro ty sie zastanawiasz czy jechać , to chyba ja tez moge ???

Opublikowano
skoro ty sie zastanawiasz czy jechać , to chyba ja tez moge ???

Ja się zastanawiam ? Co Ty pier**lisz... idę bo już mnie ciśnieniujesz z samego rana :facepalm:

Opublikowano
skoro ty sie zastanawiasz czy jechać , to chyba ja tez moge ???

Ja się zastanawiam ? Co Ty pier**lisz... idę bo już mnie ciśnieniujesz z samego rana :facepalm:

:polew::polew::polew:

czytając was jebł**

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.