Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde, Moskal, nie mam pojecia

Ty sprzedajesz, wiec podaj cene

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

styrane sa - nie powiem :decayed:

Opublikowano

dobra niech strace, zaproponuje 2 stowki bez opon i zabieram :polew:, skoro sprzedawca nie ma swojej ceny, nawet moge sam po nie pojechac :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ile za cała ese bo jak sprzedajesz to nie ładuję kasy w złomka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

600pln za same felgi

Opublikowano

styrane to znaczy?? krzywe??,porysowane?? czy pęknięte? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

styrane to znaczy?? krzywe??,porysowane?? czy pęknięte? :gwizdanie:

porysowane i obdarte ranty , Avusa ciezko pogiąć :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 13:57_________________________________________________Ale juz po sprawie , nie sprzedaje

Opublikowano

dlaczego?? jak ja się zacząłem zastanawiać Ty się wycofujesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bo po przelicznieu taniej wychodzi zimówki kupić i założyc na avusy niz kupic nowe fele z kapciami , poza tym musiałbym szukać feli o takich samych parametrach na zapas :thumbdown:

Opublikowano

dlaczego?? jak ja się zacząłem zastanawiać Ty się wycofujesz :tongue4:

za tauzena sprzedam Ci swoje avusy :naughty:

Opublikowano

Jasna sprawa że lepiej na zimę zostawić, niż za taką śmieszna kasę puszczać.

Moskal na wiosnę podrzucisz do mnie to się odmaluje po kosztach.

Opublikowano
  • Autor

Moskal na wiosnę podrzucisz do mnie to się odmaluje po kosztach.

ok :good: bede pamiętał :naughty: :naughty: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 14:30_________________________________________________Była po prostu opcja , Glinek (tak ten Glinek) ma na opierdolenie ori S-line-y 17" z prawie nówkami G-Year za 1200pln ale nie chce mi sie kombinowac , zdejmować , osobno pchać fel , osobno opon letnich :thumbdown: z reszta nie wiem jaki te fele maja parametry i moze mud=siałbym szukać 1szt na zapas. a Avusów mam 5 wiec zostaje Avus , zwłaszcza ze nie "idzie" go zniszczyc / pogiąc itp :decayed:

Opublikowano

Moskal ile dałeś za te RECAROSY ??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

2300pln

Opublikowano

2300pln

dzięki :good:

Opublikowano

18/7 4x100 Rays model G-Games - 1000 zł

DSC00227.JPG

ggas01.ps.xl.jpg

p1.jpg

Ciekawe czy przeszło by na dytansie przykręcanym do piasty i fela przykręcana do dystansu :embarrassed:

Fela fajna :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czy przeszło by na dytansie przykręcanym do piasty i fela przykręcana do dystansu

raczej nie znajdziesz takiego dystansu

Opublikowano

Ciekawe czy przeszło by na dytansie przykręcanym do piasty i fela przykręcana do dystansu

raczej nie znajdziesz takiego dystansu

Raczej dorabiają na zamówienie bo orientowałem się jakiś czas temu :wink4: Tania rzecz to to nie jest..ale można zapakować fele z innym rozstawem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy przeszło by na dytansie przykręcanym do piasty i fela przykręcana do dystansu

raczej nie znajdziesz takiego dystansu

Raczej dorabiają na zamówienie bo orientowałem się jakiś czas temu :wink4: Tania rzecz to to nie jest..ale można zapakować fele z innym rozstawem :decayed:

fela musi mieć ET 25 i wtedy mozna bawić sie z dystansem. Dystans musi mieć conajmniej 20mm grubości

jakie ET tej feli ??

Opublikowano

ET25 i dystans ????? tam juz nie trzeba żadnego dystansu

Moskal, chyba ET55

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.