Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot...

PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz :decayed:

że też Ci się chciało, 198 stron o niczym...

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to o niczym ? :shocked:

O d.....maryny przecież.... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot...

w łeb sie puknij

PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz :decayed:

to sie nazywa "rozpoznanie rynku" , w razie "W" wiem po otrzymanych PW ze jest popyt :wink4:

Opublikowano

w razie "W" wiem po otrzymanych PW ze jest popyt :wink4:

raczej ludzka ciekawość, "ile on za nią chce" , jak faktycznie będziesz chciał ją opchnąć to na kupno chętnych będzie mniej niż pytających

Opublikowano

Będą sami apacze ( a pacze tylko... ) :cool1:

Opublikowano

Gracjan to kiedy do zabrania będzie ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jebie mnie to bo akurat tak sie składa ze godzina "W" nie nadejdzie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Gracjan to kiedy do zabrania będzie ? :gwizdanie:

Moja ? Oj nie wiem ale chyba nie prędko...

Opublikowano

Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot...

PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz :decayed:

że też Ci się chciało, 198 stron o niczym...

Jak to o niczym ? :shocked:

O d.....maryny przecież.... :gwizdanie: :decayed:

Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot...

w łeb sie puknij

PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz :decayed:

to sie nazywa "rozpoznanie rynku" , w razie "W" wiem po otrzymanych PW ze jest popyt :wink4:

no jest sporo jakiś pogawędek, ale szukałem też kogoś kto ma deskę we floku, bo sam chcę taki zabieg u siebie przeprowadzić. To wnętrze we floku robi robotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To wnętrze we floku robi robotę :decayed:

no tez mi sie podoba :wink4:

Opublikowano

powiedz mi jak z wytrzymałością tego floku na desce i tunelu, nie wyciera to się? nie brudzi jakoś masakrycznie? ogarnij jaki aparat i pierd0lnij jakąś porządną sesję tego paździerza Twojego :decayed: pod koniec tygodnia już ma być ciepło podobno*

(*czyt. nie będzie tak pizgało jak teraz)

Opublikowano
  • Autor

powiedz mi jak z wytrzymałością tego floku na desce i tunelu, nie wyciera to się? nie brudzi jakoś masakrycznie? ogarnij jaki aparat i pierd0lnij jakąś porządną sesję tego paździerza Twojego :decayed: pod koniec tygodnia już ma być ciepło podobno*

(*czyt. nie będzie tak pizgało jak teraz)

staaaary , eska stoi teraz pod 20cm śnieżną pierzynką :wink4: ja stopnieje to wyczyszcze i ogarne jakies foty

ogólknie z czyszczeniem nie ma tragedii , sam flok tez z niczego nie schodzi

Opublikowano
  • Autor

w Grodzisku tak napadało??? no spoko, to czekam na foty :decayed:

tzn napadało w świeta ale nie miało kiedy stopnieć :decayed:

Opublikowano

w Grodzisku tak napadało??? no spoko, to czekam na foty :decayed:

tzn napadało w świeta ale nie miało kiedy stopnieć :decayed:

taz to nie odpali teraz
Opublikowano
  • Autor

taz to nie odpali teraz

nie odpali bo nie ma przepływki :bag:

Opublikowano

ciekawe... ja jezdzilem bez przeplywki ze 2 miechy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe... ja jezdzilem bez przeplywki ze 2 miechy :tongue4:

a co wsadziłes zamiast przepływki ?? rure od odkurzacza ???

Opublikowano

a co wsadziłes zamiast przepływki ?? rure od odkurzacza ???

dokladnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co wsadziłes zamiast przepływki ?? rure od odkurzacza ???

dokladnie :naughty:

to musiał byc jakis odkurzacz przemysłowy z takaą rurą :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.