Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj tam oj tam tu podciął tam podciął i wyjął :D Trochę młotkiem i dało radę :D:P A poza tym co się dziwicie... Deformacja przodu po dzwonie była na tyle korzystnie zrobiona że turbiny same wypadają wystarczy je lekko dziubnąć :decayed: :decayed: :decayed:

A tak serio to ragga pewno sam wyjmował :naughty: On ma rączki sprytne jak u małej chinki to dał radę :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Deformacja przodu po dzwonie była na tyle korzystnie zrobiona że turbiny same wypadają wystarczy je lekko dziubnąć :decayed: :decayed: :decayed:

turbiny sa z tyłu komory gamoniu a takiego dzwona ostrego nie było :punish:

Opublikowano

Deformacja przodu po dzwonie była na tyle korzystnie zrobiona że turbiny same wypadają wystarczy je lekko dziubnąć :decayed: :decayed: :decayed:

turbiny sa z tyłu komory gamoniu a takiego dzwona ostrego nie było :punish:

to chyba zle przeczytałes opis jak sprzedawał bo silnik przesunął silniczek wycieraczek :gwizdanie:

Opublikowano

Deformacja przodu po dzwonie była na tyle korzystnie zrobiona że turbiny same wypadają wystarczy je lekko dziubnąć :decayed: :decayed: :decayed:

turbiny sa z tyłu komory gamoniu a takiego dzwona ostrego nie było :punish:

To 'igiełka' po dzwonie jest :?: :!: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to chyba zle przeczytałes opis jak sprzedawał bo silnik przesunął silniczek wycieraczek......

.....tylnej szyby ??? :kox: :kox: :kox:

To 'igiełka' po dzwonie jest :?: :!: :naughty:

raczej nie , nic na to nie wskazuje :wink4:

tak se tu żartujemy , Buba zazdrości po prostu ze mam proste auto , c**j ze zjebany lakier ale proste :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak ostatnio jechaliśmy tą igiełką to czułem się jakbyśmy lecieli bokiem i Ty też się pociłeś żeby utrzymać kiere :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak ostatnio jechaliśmy tą igiełką to czułem się jakbyśmy lecieli bokiem i Ty też się pociłeś żeby utrzymać kiere :decayed:

złudzenie , miałeś łeb wystawiony przez okno zeby usłyszeć ten piekny ryk silnika , nota bene nieosiągalny u ciebie i stąd takie wrazenie :wink4:

Opublikowano

turbiny sa z tyłu komory gamoniu a takiego dzwona ostrego nie było :punish:

:naughty: to tylko znaczy że auto było nieźle naciągane :P

Luźno to tylko żarty :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Luźno to tylko żarty :decayed::wink4:

poważnie ?? :shocked: :shocked: :shocked:

a juz szedłem sie ciąć :wink4:

Opublikowano

jak ostatnio jechaliśmy tą igiełką to czułem się jakbyśmy lecieli bokiem i Ty też się pociłeś żeby utrzymać kiere :decayed:

:polew: :polew: :good::decayed: dobry wyziew
Opublikowano

poważnie ?? :shocked: :shocked: :shocked:

a juz szedłem sie ciąć :wink4:

Nie pisałem tego do Ciebie tylko do osób które już szukały sensacji :)

Opublikowano
  • Autor

Nie pisałem tego do Ciebie tylko do osób które już szukały sensacji :)

w tym temacie wszyscy na luźno piszą , nie martw sie . taki hajdpark :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

w tym temacie wszyscy na luźno piszą , nie martw sie . taki hajdpark :kox: :kox: :kox:

nie martwię się :decayed: wisi mi to i dynda :decayed: fruwa lata i podskakuje :decayed:

Opublikowano

eugeniusze... a gdzie wydech? cooler? strojenie? robocizna? :gwizdanie:

poza tym zeby peklo 4xx to jeszcze glowice wypadaloby zmienic, bo na tym setupie co podal SID, to wyjdzie moze z 380PS.

jeszcze jak mi powiecie, ze zrobilibyscie 400+ na uzywanych turbinach, to powodzenia...

wolalbym dolozyc 2k i kupic nowe k04 (lub inne) i miec spokoj, a nie placic 2x za wyciaganie silnika przy i tak mega wydatkach.

jak dla mnie ponizej 10k nie ma opcji zeby sie wyrobic ze wszystkim "na porzadnie".

no i sprzeglo oem RS4 nie daje rady jak ktos ostrzej upala.

wydech wystarczy wybebeszyć

robocizna - nie musisz wszystkiego składać w Sportmile lub u Sida

głowice - nie przesadzaj bo popadniesz w paranoje

używane turbo - a co w nich jest nie tak ??? znowu paranoja

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

OEM sprzegło - do normalnej , fajnej jazdy wystarczy , chyba nie jezdzisz non stop na kazdych światłach ze strzału ???

i wyszło że Flayer ma rozległą paranoję :D

mam nadzieję że nie sie nie uczył na nim i nie bedzie jak z malowaniem...

Ogólnie to przyjechałem, esa wypchana z kanału a turbo na stole. Mechanik nie ruszał silnika z tego co mówił. Co do nauki to podejrzewam Rysiu że Ty bardziej doktoryzujesz się nad takimi sprawami niż ten pacjent :decayed:

Opublikowano

wydech wystarczy wybebeszyć

robocizna - nie musisz wszystkiego składać w Sportmile lub u Sida

głowice - nie przesadzaj bo popadniesz w paranoje

używane turbo - a co w nich jest nie tak ??? znowu paranoja

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

OEM sprzegło - do normalnej , fajnej jazdy wystarczy , chyba nie jezdzisz non stop na kazdych światłach ze strzału ???

seryjny wydech nawet wybebeszony bedzie za maly na 400+ i to Ci powie kazdy, nawet tuner,

poza tym az sie prosi zeby zrobic custowomy fajny wydech do wiekszych sprezarek...

robocizna - nawet zwykly mechanior nie zrobi takiej roboty za pare stowek

na seryjnych glowicach nie przeskoczysz 400+ przy k04 rs4 (na rs6 tak) - temat przemaglowany

uzywane turbo = loteria (na Twoim przykladzie to najlepiej widac, niby regenerowane, a ile na nich przejechales?), jak wykladam 10k na mody to co za roznica, czy to bedzie 10, czy 12k... wolalbym wlozyc wszystko swieze i miec spokojna glowe.

wyciaganie silnika do suszarek - well... obie wyciagnal? jesli wyciagnie obie i wsadzie z powrotem, to spoko, mit obalony, ale jakos nikt tego jeszcze nie zrobil

oem sprzeglo rs4 jest w stanie kleknac po paru strzalach przy 400+, poprostu jest slabe, ale do normalnej jazdy starczy - tylko, ze jak sie ma 400+ to az korci zeby sobie z ran na dzien strzelic :naughty:

mozemy tak sie licytowac w nieskonczonosc, bo ani Ty mnie, ani ja Ciebie nie przekonam :D

czekam na te Wasze 400+ za mniej niz 10k, ale widze, ze buba juz odpuscil, wiec... jedziesz :naughty:

i wyszło że Flyer ma rozległą paranoję :D

jak na razie to chlopaki sa wylacznie teroetykami w temacie zrobienia 400 kuni w eSce za niewielka kase, nie znam zadnego projektu na k04, ktory by sie zamknal w 10k

Opublikowano
  • Autor

ani Ty mnie, ani ja Ciebie nie przekonam :D

wiec :gicior:

Opublikowano

poza tym az sie prosi zeby zrobic custowomy fajny wydech do wiekszych sprezarek...

Wydech końcowy rm motors 350 zł. Rury, kolanka 400 zł, spawanie - w tysiaku się zamknie :decayed:

wyciaganie silnika do suszarek - well... obie wyciagnal? jesli wyciagnie obie i wsadzie z powrotem, to spoko, mit obalony, ale jakos nikt tego jeszcze nie zrobil

Po co obie jak druga ładuje ? Nie sra niczym chodzi normalnie. Z prawej była zadyma w lewej nic się nie działo. Jakby Dawid chciał to nie było by problemu z wyciągnięciem jej bo się pytałem. Wieczorem było dzwonione, rano pojechałem i turbo leżało na stole a auto z silnikiem pod machą wypchane z garage. Jakby był wyciągany to podejrzewam, że :

- nie zdążył by do rana

- silnik leżał by na podłodze

- nie wyjechał by z garażu

- powiedział by o tym :decayed:

Może da radę zrobić mocz w 10 koła .. może nie..ale znając życie to ciągle coś nie jak śrubka to dupka i tak w koło..a koszty rosną :)

Opublikowano

jak ktos bardzo bedzie chcial zrobic po taniosci i bedzie siedzial dzien/noc na allegro/forach kolekcjonujac graty, a na koniec wszystko sam poskalda, to moze sie zamknie w 10k... ale zawsze wyskoczy cos niespodziewanego i rozwali budzet. Tylko jak ktos chce miec 400PS to nie wyobrazam sobie zeby robic to po taniosci.

jak ja bym to robil (i wiekszosc osob tak robi), to: fmic 2k, wydech 3k (bo 4 tlumiki), turbawki 6k, wstryki+pompa 1,5k, do tego strojenie, robocizna, inne duperele i nie wiem, czy by 15k starczylo - ale przynajmniej mam wszystko "nowe" i spie spokojnie nie stresujac sie, czy gdzies na trasie te uzywane k04 nie klekna. Dlatego tez u mnie nie bedzie raczej k04, bo koszty sa zbyt duze (i spalanie sporo wieksze), a nie lubie rzezby :)

koniec tematu :decayed:

Opublikowano

Wyjęcie turbin bez wyjmowania silnika jest możliwe tylko nikt nie chce powiedziec jak :wink4:. Zreszta jeśli juz sie ktoś decyduje to najczęściej wsadza K04 a do tego już trzeba wyjąć.

ja nie odpusciłem tylko zastanawiam się nad czyms innym z klatką :wink4: Moc w eS zupełnie mi wystarczy i nie mam parcia na wyścigi mocowe ani lansu że mam pińcset kuni. Miało być szybko i bezawaryjnie na LPG i tak jest :)

Opublikowano

ja nie odpusciłem tylko zastanawiam się nad czyms innym z klatką :wink4: Moc w eS zupełnie mi wystarczy i nie mam parcia na wyścigi mocowe ani lansu że mam pińcset kuni. Miało być szybko i bezawaryjnie na LPG i tak jest :)

i slusznie, do auta na co dzien starcza spokojnie k03 + soft.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.