Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Podobno po rozebraniu dolotu w SMIC-ach nie było oleju , za to było dużo w obu wydechach :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 06:38_________________________________________________Ale Ragga ma mechaniora :kox:

Wyciągnął turbawe bez ruszania silnika , moze dlatego ze była przykrecona do kolektora na 2 śruby ?? :mysli:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno po rozebraniu dolotu w SMIC-ach nie było oleju

Był. Byłem przy tym jak oliwka wylewała się do bańki z węży Icka :decayed:

Opublikowano

Podobno po rozebraniu dolotu w SMIC-ach nie było oleju

Był. Byłem przy tym jak oliwka wylewała się do bańki z węży Icka :decayed:

No a potem wlali ja do silnika :tongue4:

No dzołk taki Dawidek :friends:

Ragga paczka dotarła??

Opublikowano

Ragga paczka dotarła??

Si. Daj mi numer tel na PW.

Opublikowano
  • Autor

Fly , twierdziłeś ze nie da rady na 400ps za 10.000pln a prosze , na "Twoim" forum takie ogłoszenie :gwizdanie:

Sprzedam set dla S4 B5 do 440 ps :

- używane turbo K04 z RS4 sprawne : 3000 zł

- rury bi-pipe czarne dla K04 : 900 zł

- nowe sprzęgło RS4 : 920 zł

- nowa pompa Bosch 044 do 650 ps : 600 zł

- używane 10 tyś/km wtryski Bosch 440cc : 880 zł

całość pozwala na osiągnięcie do 440ps w zależności od kondycji i setapu silnika,

w seryjnym 2,7 S4 spodziewać się max do 400ps

cena za całość : 6300 zł (wysyłka free)

dodatkowo w opcji mam nowy cały wydech "chinol", Fmic przód, świece ........

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tymczasem.jpg

Opublikowano

tymczasem.jpg

:ssij:
Opublikowano
  • Autor

tymczasem.jpg

:ssij:

wiedziałem ze bedziesz pierwszy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tymczasem.jpg

:ssij:

wiedziałem ze bedziesz pierwszy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty:

żeby nie było OT:

ale brzydkie auto .... szkoda że nie klekot i sedan :polew:

Opublikowano

Fly , twierdziłeś ze nie da rady na 400ps za 10.000pln a prosze , na "Twoim" forum takie ogłoszenie :gwizdanie:

Sprzedam set dla S4 B5 do 440 ps :

- używane turbo K04 z RS4 sprawne : 3000 zł

- rury bi-pipe czarne dla K04 : 900 zł

- nowe sprzęgło RS4 : 920 zł

- nowa pompa Bosch 044 do 650 ps : 600 zł

- używane 10 tyś/km wtryski Bosch 440cc : 880 zł

całość pozwala na osiągnięcie do 440ps w zależności od kondycji i setapu silnika,

w seryjnym 2,7 S4 spodziewać się max do 400ps

cena za całość : 6300 zł (wysyłka free)

dodatkowo w opcji mam nowy cały wydech "chinol", Fmic przód, świece ........

:gwizdanie:

eugeniusze... a gdzie wydech? cooler? strojenie? robocizna? :gwizdanie:

poza tym zeby peklo 4xx to jeszcze glowice wypadaloby zmienic, bo na tym setupie co podal SID, to wyjdzie moze z 380PS.

jeszcze jak mi powiecie, ze zrobilibyscie 400+ na uzywanych turbinach, to powodzenia...

wolalbym dolozyc 2k i kupic nowe k04 (lub inne) i miec spokoj, a nie placic 2x za wyciaganie silnika przy i tak mega wydatkach.

jak dla mnie ponizej 10k nie ma opcji zeby sie wyrobic ze wszystkim "na porzadnie".

no i sprzeglo oem RS4 nie daje rady jak ktos ostrzej upala.

Opublikowano

a dlaczego nie da rady na używkach zrobić 400+??

i po co głowice wymieniać?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 10:54_________________________________________________fakt sprzęgło do strzałów sie nie nadaje... ale jeździć i wykorzystać tą moc można

Opublikowano
  • Autor

eugeniusze... a gdzie wydech? cooler? strojenie? robocizna? :gwizdanie:

poza tym zeby peklo 4xx to jeszcze glowice wypadaloby zmienic, bo na tym setupie co podal SID, to wyjdzie moze z 380PS.

jeszcze jak mi powiecie, ze zrobilibyscie 400+ na uzywanych turbinach, to powodzenia...

wolalbym dolozyc 2k i kupic nowe k04 (lub inne) i miec spokoj, a nie placic 2x za wyciaganie silnika przy i tak mega wydatkach.

jak dla mnie ponizej 10k nie ma opcji zeby sie wyrobic ze wszystkim "na porzadnie".

no i sprzeglo oem RS4 nie daje rady jak ktos ostrzej upala.

wydech wystarczy wybebeszyć

robocizna - nie musisz wszystkiego składać w Sportmile lub u Sida

głowice - nie przesadzaj bo popadniesz w paranoje

używane turbo - a co w nich jest nie tak ??? znowu paranoja

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

OEM sprzegło - do normalnej , fajnej jazdy wystarczy , chyba nie jezdzisz non stop na kazdych światłach ze strzału ???

Opublikowano

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

opowiadaj

Opublikowano
  • Autor

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

opowiadaj

jedz do raggamańca , viagra stoi na kanale z nietknietym silnikiem a turbo na stole :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyciąganie silnika do wywalenia suszarek - od zeszłego poniedziałku uwazam ten temat za "legende"

opowiadaj

jedz do raggamańca , viagra stoi na kanale z nietknietym silnikiem a turbo na stole :naughty: :naughty: :naughty:

nie bede jechał tylko opowiadaj którędy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie bede jechał tylko opowiadaj którędy :naughty:

nie wiem stary bo zostawiułem auto w sobote a wyciągał w poniedziałek. jak bede odbierał samochód to sie podpytam. Ciekawe jest to , iż mechanik pierwszy raz w życiu brał sie za taki motor :kox:

Opublikowano

nie bede jechał tylko opowiadaj którędy :naughty:

nie wiem stary bo zostawiułem auto w sobote a wyciągał w poniedziałek. jak bede odbierał samochód to sie podpytam. Ciekawe jest to , iż mechanik pierwszy raz w życiu brał sie za taki motor :kox:

czyli sprawdza sie powiedzenie ze przyjdzie ktos o kto o tym nie wie i to zrobi :decayed:

Opublikowano

nie bede jechał tylko opowiadaj którędy :naughty:

nie wiem stary bo zostawiułem auto w sobote a wyciągał w poniedziałek. jak bede odbierał samochód to sie podpytam. Ciekawe jest to , iż mechanik pierwszy raz w życiu brał sie za taki motor :kox:

mam nadzieję że nie sie nie uczył na nim i nie bedzie jak z malowaniem...

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję że nie sie nie uczył na nim i nie bedzie jak z malowaniem...

ej ej ej , ten co malował na bank sie podczas malowania nie uczył tego rzemiosła , to był rutyniarz :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.