Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dlatego tez u mnie nie bedzie raczej k04

a co bedzie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego tez u mnie nie bedzie raczej k04

a co bedzie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sejczento w gazie ....

Opublikowano

Dlatego tez u mnie nie bedzie raczej k04

a co bedzie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

K06 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 23:35_________________________________________________Moskal, zapodasz jakies foty jak przemalowałeś grata ?

Opublikowano

foty jak przemalowałeś grata ?

Podejrzewam że ich nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, zapodasz jakies foty jak przemalowałeś grata ?

nie posiadam ale zamknij oczy i wyobraź sobie eske w kombi z kilkoma zaciekami i zderzakami o jeden odcień jaśniejszymi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dlatego tez u mnie nie bedzie raczej k04

a co bedzie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to co jest + customowy wydech + mocny soft, ew. jakies przerobione k03 na 340PS i wsio.

dziekuje za spalanie 20-25 w miescie na k04 :)

Opublikowano
  • Autor

jakies przerobione k03 na 340PS i wsio.

taki przeciwnik hybryd ???

Opublikowano

jak znam zycie, to ich nie bedzie :decayed:

ludzie jezdza na hybrydach, nie jestem zwolennikiem, ale to jedyna opcja zeby cos dlubnac wiecej nie pchajac sie w jakies kosmiczne koszty - czas pokaze

Opublikowano
  • Autor

jak znam zycie, to ich nie bedzie :decayed:

wyrazaj sie jaśniej :wink4:

ludzie jezdza na hybrydach, nie jestem zwolennikiem, ale to jedyna opcja zeby cos dlubnac wiecej nie pchajac sie w jakies kosmiczne koszty - czas pokaze

ja sie właśnie nad ta opcja zastanawiam , duzo ludzi jezdzi i nikt nie narzeka a biorąc pod uwage moje przebiegi eską czyli jakieś 10-15km na tydzień jest to jakas alternatywa dla za***iście drogich K04 :thumbdown:

Opublikowano

to juz nawet nie chodzi o koszt k04, ale po takich modach spalanie rosnie Ci na potege... ludziom z 400+ eSki pala po 20-25l w miescie przy normalnej jezdzie (ani spokojnie, ani upalnie :decayed:) Ja robie jednak wieksze przebiegi i mnie by juz to bolalo... Jeszcze 2 lata temu pewnie bym rezał, ale jak mam wlozyc 15k w auto i nie odzyskac tego, to mnie na to nie stac, wole odkladac na B8 :)

ja sie właśnie nad ta opcja zastanawiam , duzo ludzi jezdzi i nikt nie narzeka a biorąc pod uwage moje przebiegi eską czyli jakieś 10-15km na tydzień jest to jakas alternatywa dla za***iście drogich K04 :thumbdown:

no wlasnie, jedni jezdza, a inni narzekaja na hybrydy.

jednak skoro Adam wklada takie cuda ludziom, to na pewno nie na 15000km tylko dluzej.

zobaczymy co bedzie jak wysraja sie k03 u mnie kiedys.

ja nie miec mimo wszystko warsztatowozu, tylko dupowoz :decayed:

Opublikowano

Ile taka hybryda do 1.8 T ?

Opublikowano
  • Autor

Ile taka hybryda do 1.8 T ?

dzwoń do ReamPoland :wink4:

Opublikowano

a tu ktoś robił ? http://site.scrollproducts.com/pl/hybrydy [br]Dopisany: Lipiec 29, 2011, 01:33:07 _________________________________________________

Ile taka hybryda do 1.8 T ?

dzwoń do ReamPoland :wink4:

1200 zł z większymi muszlami.

Gwarancji - brak :kox::facepalm:

Opublikowano

bez gwarancji niech sie gonia...

Opublikowano
  • Autor

ta gwarancja , gdybys ja dostał to sobie mozesz dópe podetrzeć , jest pierdylion tematów do podważenia przy próbie wyciagnięcia kasy w ramach gwarancji , zaczynając od nieogarniętego mechanika , przez np. zatkane weże olejowe , nieodpowiedni olej , kończąc na niepoprawnym użytkowaniu.

dziekuje , dobranoc :hi:

Opublikowano

ta gwarancja , gdybys ja dostał to sobie mozesz dópe podetrzeć , jest pierdylion tematów do podważenia przy próbie wyciagnięcia kasy w ramach gwarancji , zaczynając od nieogarniętego mechanika , przez np. zatkane weże olejowe , nieodpowiedni olej , kończąc na niepoprawnym użytkowaniu.

dziekuje , dobranoc :hi:

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Ile taka hybryda do 1.8 T ?

:facepalm:

A miała być seria .... ;(

Opublikowano

Ile taka hybryda do 1.8 T ?

:facepalm:

A miała być seria .... ;(

Jędruś..przecie jest seria. Ja nic absolutnie przy tym aucie nie zamierzam robić. :)

Opublikowano

ta gwarancja , gdybys ja dostał to sobie mozesz dópe podetrzeć , jest pierdylion tematów do podważenia przy próbie wyciagnięcia kasy w ramach gwarancji , zaczynając od nieogarniętego mechanika , przez np. zatkane weże olejowe , nieodpowiedni olej , kończąc na niepoprawnym użytkowaniu.

dziekuje , dobranoc :hi:

hm, w takim wypadku wolalbym wstawic auto do takiego Adama, on ma z nimi dobre uklady i on mi daje gwarancje na to co zrobi w aucie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.